niedziela, 7 stycznia 2018

100 zł za jeden przelew z konta mBiznes Standard i zwolnienie z opłat przez dwa lataZnów mamy promocję, w której bank nie ma rygorów dotyczących nowego klienta. Wystarczy, że nie posiadamy konta od świąt 2017 i już można wrócić do banku po nową premię w wysokości 100 zł, którą bardzo łatwo zgarnąć

100 zł przyznane jest za wykonanie 1 przelewu do ZUS:)

Oferta dotyczy jednak przedsiębiorców, a ściślej mogą skorzystać nie tylko osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą lecz także wspólnicy spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z o.o., fundacje, stowarzyszenia rejestrowe czy spółdzielnie.

Warunek dla powyższych przedsiębiorców jest jeden: mogą skorzystać z dedykowanego niżej linku, jeśli nie posiadali jakikolwiek aktywny rachunek bieżący w mBanku dla danego numeru NIP na dzień na dzień 26 grudnia 2017.

Tutaj zgarniesz 100 zł za jeden przelew z konta mBiznes Standard

Innymi słowy kto zdążył zamknąć swoje konto firmowe do ubiegłych świąt może już wrócić po nową premię. Oferta potrwa do 31 marca 2018, więc jest jeszcze trochę czasu na skorzystanie z wyjątkowo łatwej promocji.

Co trzeba zrobić by skorzystać z promocji i zgarnąć stówkę?


Wymagania widzimy co prawda wyżej, ale regulamin promocji dodaje jeszcze jeden łatwy warunek:
 • pierwszy przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł
 • dokonać jednej płatności kartą na dowolną kwotę
Koniec. W zamian za dwie banalne czynności dostajemy nie tylko sto złotych, ale także zwolnienie z opłat przez 2 lata co w przypadku firm jest istotną wartością dodaną. Za zero będzie:
 • otwarcie i prowadzenie rachunku
 • kartę debetową
 • przelewy krajowe Elixir
 • wypłaty z bankomatów Planet Cash, Euronet i BZ WBK
 • wpłaty we wpłatomatach mBanku i Euronetu
Po upływie dwóch lat konto będzie warto zamknąć, gdyż skończy się promocja za zero. Warto będzie wówczas poczekać na nową promocję kont firmowych, które coraz częściej dają łatwą premię za otwarcie konta.

Tutaj zgarniesz 100 zł za jeden przelew z konta mBiznes Standard

Regulamin promocji Proste konto i 100 zł zwrotu

6 komentarzy:

 1. Mam pytanie niezwiązane z wpisem, ale może ktoś będzie umiał odpowiedzieć.
  Zakładałem kartę z Citi w jednej z promocji z voucherem i ostatnio chciałem ją zamknąć, żeby ewentualnie się załapać na nową promocję za jakieś 3(?) lata. Trochę zaspałem z tematem i zastał mnie koniec roku, tym niemniej, w związku z tym, że pojawiła się możliwość rezygnacji z karty bez okresu wypowiedzenia (nowy regulamin) złożyłem stosowną dyspozycję 28.12.2017. Po tygodniu dostałem zwrotkę z Citi, że przyjmują dyspozycję i umowa zostanie rozwiązana z dniem 05.01.2018. I tu moje pytanie - czy to jest ok, tzn. czy datą kończącą nie powinna być data mojej dyspozycji, tj. 28.12? Przy obecnych okresach karencji w Citi to jest rok czekania w plecy :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy co napisales w pismie.
   Zawsze gdy jest planowana zmiana regulaminu mamy dwie możliwości:
   1. Zglosic sprzeciw wobec zmian i wówczas umowa wygasa w dniu poprzedzającym wprowadzenie zmian
   lub
   2. Wypowiedziec umowę ze skutkiem natychmiastowym i wówczas umowa ulega rozwiązaniu w dniu zlozenia dyspozycji.

   Takie zasady obowiazuja przynajmniej w stosunku do kont bankowych, wiec zakładam, ze podobnie jest dla kart.

   Jeśli wiec nowy regulamin miał obowiazywac od 06.01.2018, a karte zamknęli Ci 05.01.2018 to oznacza to, ze Twój wniosek potraktowali jako SPRZECIW a nie wypowiedzenie Umowy.

   Co zatem było w Twoim pismie?

   Usuń
  2. Pisma nie było, tylko online przez ich platformę internetową, treść była następująca:
   "Proszę o przyjęcie dyspozycji wypowiedzenia Umowy Karty Kredytowej nr xxx bez zachowania okresu wypowiedzenia w związku z brakiem akceptacji zmian w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. oraz Tabeli Opłat i Prowizji dla Kart Kredytowych Citibank wchodzących w życie z dniem 1 marca 2018 roku."
   Wysłałem 28.12.2017.

   Usuń
  3. Zatem powinieneś zlozyc reklamacje, ze karte zamknęli niezgodnie z Twoja dyspozycja. Nie mogą się tutaj tlumaczyc, ze np. pismo wplynelo do nich dopiero w styczniu, gdyż uzyles ich własnego systemu.
   Jednoczesnie wniosek zlozyles 28.12.2017, wiec mieli co najmniej caly kolejny dzień (piątek) aby się z nim zapoznać.
   W skrocie: pisz reklamacje i nie daj się zbyc stwierdzeniami typu: "kilka dni nie ma znaczenia" itp.

   Usuń
 2. na wstępie składania wniosku pada pytanie :jesli jestem klientem/jestem nowym klientem.

  Posiadam rachunek osobisty w mBanku wiec pytanie dotyczy czy posiadam rachunek firmowy w mBanku?
  czy jeśli kliknę, ze jestem klientem banku czy dalej wypełniając wniosek w systemie transakcyjnym mBank dalej biorę udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem informację, że to zależy od tego czy podałeś numer NIP przy zakładaniu konta. Według regulaminu wykluczone są osoby, które posiadają jakikolwiek aktywny rachunek bieżący dla danego numeru NIP na dzień 26 grudnia 2017.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...