wtorek, 23 stycznia 2018

Zgarnij premię: 100 zł do Decathlon oraz 650 zł z eKontemMamy dziś start kolejnej akcji specjalnej, która pozwala podwyższyć i tak fajny już zysk jaki mBank daje w III edycji promocji Lepiej z eKontem. Jak pamiętamy z niedawnego wpisu mBank pozwala tam zgarnąć 650 zł, teraz zysk można podkręcić o kolejne 100 zł.

Kto zatem wstrzymał się z założeniem konta może teraz zdobyć dodatkową nagrodę. Jest nią e-karta podarunkowa na 100 zł do sklepu Decathlon

Kto może brać w tym udział? Definicja nowego klienta jest tutaj identyczna jak w zwykłej promocji mBanku. Przypomnę, że może to być osoba, która nie miała konta w mBanku od 1 stycznia 2016 ani nie jest w trakcie wnioskowania o jakiegokolwiek produkt w mBanku.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z 750 zł w mBanku

Tym razem akcja ma potrwać do 28 lutego 2018 czyli powyższy link będzie aktywny do końca przyszłego miesiąca. Nie ma tutaj limitów wniosków, więc akcja powinna potrwać tym razem do końca.

Jak zwykle aby zgarnąć dodatkową premię musimy skorzystać z dedykowanego linka na którym zostawiamy swojego maila. Następnie otwieramy Stronę Promocji za pomocą linku aktywacyjnego jaki dostaniemy na podany mail.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?


1 Premia 100 zł do sklepu Decathlon 
Zaczynamy od formalności czyli od założenia konta indywidualnego wraz z wyrażeniem zgód. Nie może to być konto wspólne, ale nikt z czytelników już tak chyba nie robi, wszak zakładając dwie umowy można zgarnąć dwie premie.

Zasadnicza część jest banalna: by zdobyć premię wystarczy dokonać 5 transakcji. Do wyboru mamy:
  • 5 płatności kartą na dowolną kwotę
  • 5 przelewów (nie mogą być przelewy wewnętrzne)
lub dowolne kombinacje obu. Ważne by było ich pięć oraz by były wykonane w miesiącu w którym założymy konto lub w kolejnym.

Na dobrą sprawę wychodzi na to, że nie trzeba mieć nawet karty by zgarnąć pierwszą premię. Jest jednak wymagana by zgarniać pozostałą część w wysokości do 650 zł o czym niżej.


2. Premie do 650 zł za płatności kartą
Druga część premii pochodzi od banku i opisałem ją dokładnie w osobnym wpisie. Tutaj przypomnę zatem tylko w skrócie, że promocja trwa przez 5 miesięcy, przy czym miesięcznie można zgarnąć do 130 zł wystarczy spełnienie trzech warunków:
  • zalogować się do aplikacji mBanku
  • zrobić przelew na 1000 zł
  • płacić kartą, BLIKiem lub AndroidPay na kwotę minimum 250 zł
Wydanie kwoty minimalnej uruchamia w danym miesiącu cashback w wysokości 4%. Teoretycznie wymaga to wydania dużej kwoty by zgarnąć całą premię, jednak jak sugerują czytelnicy w komentarzach 'mBank pozwala płacić rachunki karta czy wpłacić na poczcie, czyli nie jest tak trudno wyrobić pełny limit'.
 
Promocja banku z 650 zł cashback potrwa do końca marca, lepiej jednak wziąć udział w promocji łączonej opisanej wyżej, bo za te same czynności można zgarnąć większą premię. Do tego służą jednak inne linki rejestracyjne, które będą aktywne o miesiąc krócej.

Tutaj zarejestrujesz się w akcji specjalnej z 750 zł w mBanku

Uwaga ważne: 

Przy pierwszej edycji zdarzyło się organizatorowi przyjąć reklamacje prawidłowo zarejestrowanych uczestników, z których zgłoszeń wynikało, iż w trakcie podpisywania umowy o konto w placówce/oddziale pracownik banku anulował numer rachunku nadany podczas składania wniosku poprzez stronę promocji (uczestnik otrzymuje taki numer drogą mailową z adresu kontakt@mbank.pl, zaczyna się on od liter RAC i ma 9 cyfr, jest on również widoczny na uzupełnianym formularzu) i nadawał dokumentowi nowy numer, również zaczynający się od liter RAC tylko z innym ciągiem 9 cyfr. 

Takie wnioski nie zostaną organizatorowi wskazane przez mBank jako spełniające warunki akcji Zgarnij Premię z eKontem – edycja II, ponieważ nie będzie przy nich widoczne źródło pochodzenia formularza wskazujące na stronę promocji. Klient banku zostanie przypisany do promocji „Lepiej z eKontem – III edycja” i będzie otrzymywał zwroty za zakupy; jest wielce prawdopodobne, że spełni warunek aktywności opisany w regulaminie akcji Zgarnij Premię.

1. Regulamin promocji Zgarnij premię z eKontem - II edycja 
2. Regulamin promocji Lepiej z eKontem - III edycja
3. Regulamin k\e-Kart podarunkowych Decathlon 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...