piątek, 12 stycznia 2018

3% na lokacie Powitalnej w CA oraz czas zerować saldo w Millennium


Zanim zasiadłem do pisania tego artykułu wyzerowałem konto w Millennium. Dziś jest ostatni dzień by to zrobić, bowiem od niedzieli zacznie się nowa promocja konta oszczędnościowego. Po powrocie będziecie jak zwykle mieć wyższą stawkę niż standardowe ochłapy.

Czy jest gdzie się ewakuować? Najnowsza propozycja godna uwagi jest w omawianym w środę Credit Agricole, który ma w ofercie Lokatę Powitalną na 3%, na której można ulokować znacznie więcej aniżeli na typowym wabiku.

Jak zgarniać premię to lepiej kilka
Szczegóły możecie zobaczyć niżej. Można ulokować nawet 50.000 zł na lokacie na dwa miesiące, która w standardzie daje zaledwie marne 0,50% lecz w promocji bank dodaje pięć razy więcej bo 2,50%. Stąd tytułowe 3%. 


Oferta jest dedykowana dla nowych klientów i jest ważna przez 6 miesięcy od momentu otwarcia konta. A na otwarciu konta też można zarobić wykonując tylko trzy przelewy. Dla przypomnienia:
 • 100 zł za przelewy w wysokości 1.500 zł
 • 200 zł za przelewy w wysokości 3.000 zł
Szczegóły oferty promocyjnej kont wraz z programem poleceń w którym zgarnąć można do 500 zł omawiałem w artykule 200 zł za 3 przelewy do Credit Agricole.

Tutaj otworzysz konto z premią i możliwością założenia lokaty Powitalnej na 3%

Oferta będzie obowiązywała do 31 marca 2018. Oznacza to, że osoby które założą przykładowo konto w marcu, będą miały jeszcze 6 miesięcy czasu na założenie tej lokaty czyli nawet we wrześniu tego roku.

Warto zgarnąć obie premie jednocześnie
Oczywiście bardziej opłacalne będzie założyć lokatę wcześniej. Wszak trwa dwa miesiące więc zysk będzie można skasować przed zamknięciem konta, które warto posiadać tylko dla premii. Po roku można przecież wrócić po kolejne premie.

Aby założyć lokatę trzeba posiadać konto wraz z kartą i dokonywać przelewów co miesiąc na swoje konto. Wymagania kwotowe są jednak niższe, bank wymaga bowiem przelewu na 500 zł. Lepiej jednak przelewać wyższe kwoty dla zgarnięcia premii.

Według banku środki z przelewu powinny pochodzić z tytułu wynagrodzenia o czym więcej pisałem w środowym wpisie. Różnie jednak w bankach bywa z tym wymaganiem...

Mamy więc fajną, kolejną ofertę z 3% na lokacie, którą będzie można wskazywać gdy banki będą zachwalać swoje rzekome lokaty deklasujące jaką Optima od wczoraj zachwala pokazując stawkę na którą można tylko machnąć ręką.

Regulamin oferty specjalnej Oferta Powitalna - Dzień Dobry w CA 2

8 komentarzy:

 1. Od kiedy jest KO w GB, Millenium jest zupełnie puste... Ale może niektórym przypomnienie się przyda !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie jest puste od dawna, ale akurat dziś kończyła mi się lokata mobilna o czym zresztą bank mnie poinformował wczoraj smsem. Wyzerowałem więc całkowicie konto z samego rana.

   Usuń
 2. Mam pytanie z innej beczki.
  Mam środki na koncie walutowym z wydawało mi się przyzwoitym oprocentowaniem. Znalazłem lepszą opcję i chciałbym przerzucić środki.

  Czy jeżeli kwota przewyższa 15K EUR a przesyłam ze swojego konta na swoje konto w innym banku to też transakcja będzie rejestrowana i przesłane info do GIIF ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. KAŻDA transakcja powyżej 10K EUR jest automatycznie odnotowywana. Nie istotne kto i komu płaci, jedyny warunek - pułap kwotowy.

   Usuń
 3. Millenium profit od jutra 2,7 % do 200 tys.

  OdpowiedzUsuń
 4. Do animowy:
  Tak, trasakcja będzie zarejestrowana i przesłane info do GIIF.
  Możesz się podzielić informacją o przyzwoitym oprocentowaniu walutowym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w sumie to dobre by było takie zestawienie lokat walutowych... raz na jakiś czas...

   Usuń
 5. Co do przelewów w ramach wypłaty, w ING jest warunek, ze musi to byc konto firmowe a nie prywatne. Wiec jeśli jesteście glazurnikami i pracujecie tylko na zlecenie... nici z promo

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...