wtorek, 30 stycznia 2018

140/70 zł zł za założenie Duetu Lokat w Toyota bank oraz dodatowe 200 zł dla aktywnych


Dziś rusza nowa akcja specjalna w której można liczyć na dodatkową premię za założenie lokat w Toyota bank. Lokaty same w sobie nie są szczególnie atrakcyjne, ale dodatkowy bonus jaki można zdobyć wydatnie podnosi zysk. 

Warto zatem zrobić symulację zysków, by przekonać się, że suma summarum zysk końcowy będzie wyższy od tego co jest do zdobycia na najlepszych lokatach w Idea bank. Dla porównania wykorzystałem najbardziej typową stawkę jaką jest na dziś 3%.


Tradycyjnie jak to w Toyota bank z oferty promocyjnej mogą korzystać tak nowi jak i stali klienci banków. 
 • 70 zł dostaje ten, kto ma już konto w Toyota bank 
 • 140 zł dostaną nowi dwa razy więcej czyli dwa razy więcej 
Dzięki tej dodatkowej premii zyski z lokat są znacznie wyższe. 

Niestety nie każdy może być nowym klientem. Mogą to być tylko osoby, które nie miały Konta Jedynego w terminie od 1 lipca 2016. Obecny klient zaś to osoba, która brała udział w jednej z 12 dotychczasowych akcji specjalnych w banku wypisanych w regulaminie.

Dedykowany link rejestracyjny lokaty z premią 140/70 zł w Toyota bank

Aktualizacja:
Powyższy link ma być aktywny do 23 26 lutego 2018 (ofertę przedłużono o trzy dni). Jak zwykle podajemy tam organizatorowi promocji maila wraz z telefonem oraz imieniem i nazwiskiem oraz zaznaczamy odpowiednie zgody. 

Na czym polega akcja? To oczywiście zależy od tego czy jest się nowym klientem czy nie. Nowy dwa razy większą premię, więc jego udział jest na pewno bardzo opłacalny. Oto co musi zrobić.

Potencjalne zyski nowego klienta

1. Warunki dla nowego klienta
Wybiera opcję Nie mam Konta Jedynego w Toyota bank przy rejestracji. Zakłada następnie konto w Toyocie: bank daje sobie maksymalnie 4 dni na kontakt od momentu złożeniu wniosku oraz dodatkowe 3 dni na kuriera.

Nowy nie musi się martwić o terminy, bowiem czasu na założenie lokat jest dość sporo. Najpóźniej można to zrobić do 9 kwietnia 2018. Po założeniu konta wystarczy przelać nań 8000 zł, tyle bowiem jest potrzebne do zgarnięcia największej premii.

Gdy środki znajdą się już na koncie, wystarczy założyć dwie lokaty:
 • Lokata Sprint na 180 dni na 2,50% min. 3000 zł
 • Lokatę Plus na 9 miesięcy na 2,00% min. 5000 zł
Dla wypłaty premii 140 zł wystarczy, że utrzymamy je przez 90 dni. Wtedy jednak tracimy prawo do odsetek, warto więc poczekać na koniec. Tym bardziej, że dodatkowo wymagane jest utrzymanie konta do 8 sierpnia 2018 kiedy ma nastąpić wypłata premii.

2. Warunki dla obecnych klientów
Kto posiada konto i może brać udział w akcji wybiera opcję Mam konto w Toyota bank po czym klikamy w link który przekieruje nas na odpowiednią stronę. Terminy mamy te same co nowi, musimy też znów zaznaczać zgody.

Jeżeli nowy na terminy zwracać uwagi nie musi, tak posiadacze konta którym zależy na maksymalizacji zysku powinni. Im szybciej założymy lokaty, tym lepiej dla nas. Lokaty są te same:
 • Lokata Sprint na 180 dni na 2,50% min. 3000 zł
 • Lokatę Plus na 9 miesięcy na 2,00% min. 5000 zł
Mamy je utrzymać przez 90 dni, ale dostaniemy za nie tylko 70 zł. Stawki nie są zbyt duże, więc trzeba obliczyć czy to się opłaca, zakładając jako alternatywę lokaty na 3% dostępne w okazjonalnych promocjach dla polujących na dobrą lokatę.

Dedykowany link rejestracyjny lokaty z premią 140/70 zł w Toyota bank
3. 200 zł za program poleceń: Polecaj i Zarabiaj
Dodatkowy bonus mogą zdobyć tak obecni klienci, jak i nowi jeśli się już zarejestrują w programie. Można tym razem polecić maksymalnie 4 osoby i za każdą z nich zgarnąć po 50 zł co daje tytułowe 200 zł.

W tym celu należy wygenerować sobie w Aplikacji 8 znakowy Kod, który identyfikuje polecającego i poleconego. Tak jak cała akcja z lokatami, kod ów można wykorzystać do 26 lutego 2018.

Podsumowując nowi mają świetną gratkę. Obecni klienci są jednak wystawieni na próbę, przez testowanie czy zgadzają się na powrót opłaty. Rezygnując z akcji i zamykając konto pozbawiamy się możliwości udziału w kolejnych, a kto wie czy w przyszłości bank znów nie zwolni nas z tej opłaty?


Aktualizacja - 16 lutego 2018:
Od 16 lutego czyli na tydzień przed końcem promocji powyższa oferta nieoczekiwania uległa zmianie. W wyniku negatywnych komentarzy zmieniono regulamin w którym dodano zapis o zwrocie opłaty za konto w Toyota bank w wysokości 20 zł o czym w trzeciej części artykułu

Dwie modyfikacje oferty wprowadzono w trakcje jej trwania

Aktualizacja - 23 lutego 2018:
W ostatnim dniu trwania akcji przedłużono zapisy o 3 dni, dzięki czemu akcja potrwa do poniedziałku 26 lutego.

Regulamin promocji Zarabiaj z duetem lokat - edycja 2 

Ciąg dalszy: Czy warto skorzystać z oferty duetu lokat z premią 140 i 70 zł w Toyocie

31 komentarzy:

 1. Przelew na 8.000 do Toyoty już poszedł:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba dobrze poszukać lokaty Plus na 9 miesięcy, nie ma jej bowiem w jednym ciągu z innymi lokatami Plus.
   Ostatecznie środki doszły, a lokaty się założyły. Pozostaje czekać na premię:)

   Usuń
 2. Ja rezygnuję. Opłata za konto jest zbyt upierdliwa. Zgarniam dotychczasowe premie i składam wymówienie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja niestety też :( Nie wiem dlaczego oni tak się upierają przy tej durnej opłacie. Także ich oprocentowanie lokat jak na dzisiejsze czasy bardzo marniutkie...

   Usuń
  2. Też zamykam. Gdyby chociaż zmienili na 4-5 płatności na dowolną kwotę, to ok.
   To samo u lwa jest.

   Usuń
 3. ale ja zamknąłem konto po ostatniej promocji i maila dzisiaj dostałem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysyłają gnoje maile do wszystkich.Ja zamknąłem konto jak wprowadzili opłaty czyli dosyć dawno i nie planuję powrotu

   Usuń
 4. Opłata za konto Jedyne, może i niewielka, ale ja nie jestem przyzwyczajony płacić haracz bankowi, więc już dawno się ewakuawałem z Toyoty, tylko i wyłącznie przez tą opłatę. W dniu 03.07.2016 roku moje konto w Toyota Bank zostało zamknięte. Brak 4 dni i byłbym nowym klientem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też otrzymałem od Agora Performance e-mail:
  "Weź udział w akcji „ Zarabiaj z duetem korzyści – edycja 2 ” i zgarnij nawet 340 złotych!", a Konto Jedyne w Toyota Bank mam zamknięte od ponad roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja dostałem też maila od agory, chociaż nigdy nie byłem klientem toyoty. Agora ma moje dane bo zgarnąłem stówkę przy zakładaniu konta WBK kilka lat temu. Z tego co Polcan opisał i wyliczył absolutnie nie ma sensu zadawać się z nimi. A ta opłata.... Uwłaczałaby mojej godności ;) gdybym miał zapłacić nawet symboliczną złotówkę bankowego haraczu. Takie mam zasady, a kont w bankach mam kilka i niechby który wychylił się z obowiązkową opłatą... bye bye..

   Usuń
  2. Rozumiem Twój punkt widzenia. Gdyby opłata była nie do uniknięcia, to przyznałbym Ci 100% rację. Da się jej jednak uniknąć płacąc kartą nawet jeden raz na określoną kwotę, a czekający mnie w tym roku kolejny remont mogę sobie rozłożyć z płatnościami tak, by jej uniknąć przez większą część roku.
   Testowałem to przy poprzednim remoncie i zadziałało.

   Usuń
  3. jasne :) 400zł obrotu kartą, i comiesięczne remonty :) Mam jeszcze kilka kart, które mi przynoszą profity i nimi muszę wachlować.Rozumiem, żeby było tak jak w Mille (1 transakcja), ale kto wyrabia kilka tys. miesięcznie kartami, tu 4 tam 5 tu 2 stówki itd.. Dla tych paru groszy nadwyżki zupełnie nieopłacalne.

   Usuń
 6. Jeśli bank wykorzystuje dane byłych klientów to na pewno nie warto tu wchodzić. A opłaty za konto to relikt przeszłości. W S T Y D !

  OdpowiedzUsuń
 7. Cześć, według mnie masz błąd w kalkulacji ponieważ kalkulacja zysku z lokat z kalkulatora podana jest w kwocie brutto, tj. bez odliczonego podatku od zysków kapitałowych. Kwota 159.88zł zgodnie z tym to nie jest kwota na rękę. Dopiero po odjęciu podatku możesz odejmować opłatę za konto i wtedy będzie ok. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 8. A czy mogę Jutro założyć Lokatę na 9 miesięcy, a za 21dni założyć lokatę na pół roku? i czy ta promocja mnie obejmie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia. Zakładać lokaty można do 9 kwietnia 2018.
   Można założyć:
   - 10 lokat Sprint po max 18.000 zł
   - Nieograniczoną liczbę lokat Plus na dowolną kwotę.

   W artykule omawiam oczywiście minimalne wymagania, bo tylko one przynoszą najwyższe zyski. Stąd info o 3000 zł na Sprint i 5000 zł na Plus. Tak też sam je dziś założyłem.

   Usuń
 9. Ja spadam. Kiedyś mi naliczyli odsetki bo miałem na koncie 0 a na początku miesiąca chcieli pobrać opłatę za konto. To głupota. Dodatkowo karta się ciągle domaga dwukrotnie wpisywania pinu ... mam dość.

  OdpowiedzUsuń
 10. Też nie wchodzę, czas na ewakuacje, w przypadku tego banku, żalu nie będzie.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja chyba jutro też podziękuję za 2 konta. W sumie to 4 tokeny na pamiątkę zostaną !
  Zupełnie zapomniałem o opłatach w TB - warto wpaść na bloga po 22 :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Polcan, wygląda na to, że zostaniesz prawie samotny w elitarnym i bardzo wąskim gronie wiernych klientów Toyoty ;)
  Ja też czekam jedynie na wypłaty z trwających jeszcze lokat i 4 konta w mojej rodzinie idą do odstrzału.
  To co oni w tej chwili proponują to jakieś kpiny: wszyscy oczekują, że stawki % powinny wreszcie choć odrobinę ruszyć w górę a Toyota "wabi" nas zablokowaniem kasy na 9 mies na 2%. Dostanę za to 70- 9x2,49 =47,59 dodatkowo pod warunkiem, że nie przegapię jakiegoś terminu określonego w "promocji" i że wysmażę reklamację, gdy o mnie zapomną, jak bywało już w poprzednich akcjach.
  Wyliczył ktoś uśrednioną stawkę % dla tych dwóch lokat, gdy powiększy się zysk o te 47,59?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie obliczenia zawarłem w drugiej części artykułu na PP3. Początkowo były one w powyższym artykule, ale zrobił się taki długi, że ostatecznie podzieliłem go na dwie części.

   Warunkiem zostania było zaoferowanie stawki wyższej niż 3% jaką daje dziś IB.
   Po zbilansowaniu (dodaniu premii 70 zł i odjęciu różnicy w oprocentowaniu wraz z opłatami itd) wyszło mi, że Toyota daje więcej. Więc wniosek jest jeden, warto zostać.

   Przyznaję, że dziwi mnie trochę podejście czytelników. Suma summarum liczy się zysk + perspektywy. Owszem jest 2% oraz opłata, ale rekompensuje to premia i to z małym naddatkiem, więc jest ok.

   Jedyny minus w Toyocie to wypłata dużych kwot z bankomatu. Ale w momencie gdy nauczyłem się wypłacać dowolne kwoty kartą z Getin przestało mi to przeszkadzać.

   Usuń
 13. Dziwi Ciebie fakt, że nikt dla tak małej kwoty nie chce się gimnastykować?
  Albo jesteś w naprawdę trudnej sytuacji finansowej albo artykuł nie jest obiektywny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziwi mnie chęć zamykania furtki. Wiadomo, że Toyota eliminuje tych co zamknęli konto, a daje więcej niż Idea bank.
   Nie jestem w trudnej sytuacji, po prostu wykorzystuję każdą okazję jaka pojawi się na rynku, jeśli nie jest wymagająca. A ta wcale nie jest, wystarczy jeden przelew i po sprawie a zysk większy niż 3%, a o to właśnie chodzi.
   Artykuł jest dwuczęściowy, tu przedstawia ofertę, a na PP3 uzasadnienie dlaczego warto w to wejść.

   Usuń
 14. Wg. regulaminu akcji polecającej:
  "Uczestnik Akcji „Polecaj i zarabiaj” może być jednocześnie Poleconym jak i Polecającym."

  Moim zdaniem to jest niemożliwe, bo żeby kogoś polecić to trzeba być klientem banku już, a werbować można tylko nowych, więc to się wyklucza. Ktoś wyjaśni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czytaj ktos nowy kto bedzie polecony np przez Ciebie - zakladajac ze juz masz konto, tez moze polecac kolejnym osobom. Jest wiec twoim poleconym a mize juz po zalizeniu konta polecac je innym

   Usuń
  2. Ok, po napisaniu komentarza właśnie sobie uświadomiłem, że chodzi o to, że ktoś po założeniu konta sam poleca je innym, to jedyny przypadek.

   Usuń
 15. Byłem klientem Toyota Bank przez wiele lat. Jednak już trzy albo nawet 4 lata temu Wypowiedziałem umowę. Bank lipa. Każe płacić za konto a potem po wykonaniu odpowiednich płatności kartą nie zwraca opłaty. Promocje do niczego. Ogólnie dziadostwo. Taki bank to tylko odciąga uwagę klienta od tych produktów na których można zarobić.

  OdpowiedzUsuń
 16. Jako nowy klient, po wejściu w link rejestracyjny, zaznaczyłem tylko pierwszą zgodę, a po przeniesieniu na strony banku, w ostatnim etapie wszystkie 3 zgody. Jest to wystarczające?

  OdpowiedzUsuń
 17. @polcan Czy u Ciebie też nastąpiła obniżka oprocentowania na lokacie Sprint? Lokata założona na 2,5%, a obecnie widoczne 1,75% (po wejściu w szczegóły)...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie sprawdzałem, odsetki muszą się zgadzać na koniec, przed tym Toyota się nie wybroni.

   Usuń
 18. Mój błąd przez pomyłkę założyłem Sprint 180 i Sprint 160, a właśnie 160 jest na 1,75% :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...