środa, 24 stycznia 2018

400 zł do zgarnięcia w kolejnej Money Manii z kontem w ParibasDziś rusza kolejna akcja specjalna podwyższająca zysk z promocji opisanej w niedzielę. Zamiast 300 zł można teraz zgarnąć o 100 zł więcej, jeśli skorzysta się z kolejnej edycji bardzo popularnej Money Manii.

Trzeba oczywiście skorzystać z innego linku aniżeli podanego w niedzielnym artykule. Z dedukowanego tej akcji linku mogą w dalszym ciągu skorzystać tylko te osoby, które nie miały tutaj konta od 3 lat.

Link rejestracyjny w Money Manii z możliwością zgarnięcia 400 zł

Link powyższy ma być ważny do 23 lutego 2018. Możliwe jednak, że możliwość rejestracji zostanie skrócona, bowiem bank przeznaczył limit ograniczający liczbę wniosków do 1500 sztuk.

Przypominam, że z promocji wyłączeni są posiadacze dawnego konta w BGŻ, mało tego - dowiedziałem się także, że wykluczeni są posiadacze konta w... BGŻOptima! Do tej pory nie było takiego ostrego warunku, niestety jest to potwierdzona informacja:(

Co trzeba zrobić by zgarnąć 400 zł?


1. 100 zł od organizatora promocji
Tym razem wymagania na stówkę od organizatora są dość mocne jak na akcję specjalną. W najnowszej Money Manii trzeba podpisać umowę ramową o konto optymalne wraz z kartą do 9 marca 2018, a następnie:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • zrobić transakcję kartą na 300 zł
oba powyższe warunki musimy spełnić przez 3 kolejne miesiące: w marcu, kwietniu i maju. Od czerwca można już zlikwidować kartę, bowiem w kolejnych miesiącach wystarczą przelewy by zgarniać pozostałą premię o czym niżej.

Nagroda od organizatora została podzielona na dwie części:
 • 50 zł jest za przelew i transakcje kartą w marcu
 • 50 zł jest za przelew i transakcje kartą w kwietniu i maju2. 300 zł od banku Paribas
Kolejne 300 zł można zgarniać w ciągu kolejnych 12 miesięcy według zasad opisanych w artykule niedzielnym. Tutaj zatem przypomnę w skrócie, że miesięcznie można zdobyć 25 zł. Po przemnożeniu tej kwoty przez 12 otrzymujemy owe 300 zł.

Paribas nagradza od pewnego czasu płatności mobilne. Można wykorzystać w tym celu płatności Android Pay lub MasterPass, ale najciekawszą opcją wydaje się być używanie aplikacji mobilnej banku o nazwie GOMobile. 

Za jedną transakcję wykonaną mobilnie czyli np. wykonując jeden przelew bank płaci złotówkę, ważne jednak by były to konta o różnych numerach. Dzięki temu nie trzeba wydawać dużo kasy by zgarniać premię. Można oczywiście płacić telefonem w sklepie, ale w tym przypadku telefon musi być wyposażony w NFC.

Link rejestracyjny w Money Manii z możliwością zgarnięcia 400 z

Na koniec przypomnienie, że obie promocje działają razem lub osobno. Razem jeśli zarejestrujemy się do 23 lutego lub wcześniej do wykorzystania puli 1500 sztuk. Druga promocja bankowa z 300 zł potrwa z pewnością do 31 marca 2018.

Jak widać warto niekiedy poczekać ze zwykłą promocją banku do czasu aż pojawi się ona w akcji specjalnej. Tak było w tym miesiącu z omawianą promocją 650 zł w mBanku, gdzie zysk można podkręcić do 750 zł i tak jest też tu:)

1. Regulamin promocji Money mania dla 100 zł premii z kontem w Paribas
2. Regulamin promocji Mobilna premia 2 dla 300 zł premii

8 komentarzy:

 1. Półroczna w Nest Bank 2,90.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mało! Na półroczną to min. 3,15%.

   Usuń
  2. Jak dla mnie o 0,1 % za mało żeby w to wchodzić.

   Usuń
  3. Przy obecnej inflacji, prędzej kupię obligacje niż lokatę poniżej 3%.

   Usuń
  4. Podajcie lepszą propozycję jeśli coś wiecie. Na dzień dzisiejszy oferta NB jest nienajgorsza.

   Usuń
  5. 3 miesiące 2,50%
   6 miesięcy 2,90%
   12 miesięcy 2,90%
   18 miesięcy 2,95%
   24 miesiące 3,00%

   Usuń
 2. I to jeszcze na pół roku. Za pół roku inflacja bedzie wynosiła tyle co ta lokata. Taka oferta oznacza że reszta da niewiele więcej. 3.0% kwartalnie będzie dobrą ofertą. łajzy... i to wszystko w czasie rekordowych kapitalizacji rynkowych sektora bankowego i rosnących cały czas zysków. No ale jest ktoś kto jest temu winien w pierwszym rzędzie - Glapiński. I kółko się zamyka
  MM

  OdpowiedzUsuń
 3. Jutro kończy mi się 3- miesięczna Tylko teraz na 3%. Jak Nest podnosi to Idea mam nadzieję też. Tylko ja wolę 3 miechy, albo pół roku. Albo nawet rok. Wrzuciłem pół roku temu do DB ile się dało na 3% na rok i mam spokój.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...