środa, 3 stycznia 2018

300 zł do Biedronki za kilka płatności na dowolną kwotę darmową kartą


Nowy rok się jeszcze dobrze nie zaczął, a promocji przybywa i to jakich. Rano pisałem o bardzo łatwej premii za założenie kolejnego konta w WBK z czego może skorzystać każdy bez wyjątku, nawet posiadacz wielu kont w Banku Zachodnim. Oferta skończyła się jednak już po zaledwie 6 godzinach!

Już po południu pojawia się kolejna ciekawa oferta w której łatwo zdobyć premię. Znów do zgarnięcia są bony do popularnej sieci Biedronka, ale na dwukrotnie wyższą kwotę niż w WBK. Zamiast 150 zł można zdobyć 300 zł za założenie darmowej karty kredytowej w Citi.


Warunki znów są banalne, ale w przeciwieństwie do WBK nie jest to oferta dla każdego. Citi daje warunek nowego klienta i mimo nowego roku w dalszym ciągu jest to osoba, która nie miała karty w Citi od 1 stycznia 2015.

Tutaj złożysz wniosek o darmową kartę Citi z bonem na 300 zł do Biedronki

Link ma być ważny do 5 lutego 2018, ale znając popularność sieci Biedronka oferta skończy się długo przed czasem. Dowodem tego jest ranna akcja z WBK, która w ciągu kilku godzin się wyczerpała! Już o 17:00 dostałem informację, że limit wniosków został wyczerpany.

Tym bardziej, że warunki są praktycznie żadne, bank bowiem podtrzymuje dobrą tendencję wymogu ilościowego, a nie kwotowego.Co trzeba zrobić? Niewiele. Wystarczy zaledwie 5 płatności na dowolną kwotę darmową kartą Citi Simplicity. Trzeba to wykonać w pierwszym oraz drugim miesiącu od daty zawarcia umowy o kartę czyli w sumie 10 płatności.

Tutaj złożysz wniosek o darmową kartę Citi z bonem na 300 zł do Biedronki

Ten wniosek pewnie będzie dłużej ważny aniżeli akcja z WBK. Ale też skończy się pewnie grubo przed czasem... 

Karta jest całkowicie za darmo
 
Regulamin oferty 300 zł do Biedronki za darmową kartę w Citi

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...