poniedziałek, 15 stycznia 2018

Hit - 200 zł do allegro za Konto Jakie Chcę w WBK w mocno limitowanej ofercie 300 sztuk


Dziś, a więc w szóstą rocznicę bloga, wraca prawdziwy tegoroczny hit w WBK, który w pierwszą środę nowego roku trwał zaledwie 6 godzin zamiast do 2 lutego jak zapewniał regulamin. Mało tego do zgarnięcia jest większa premia - zamiast 150 do Biedronki można bardzo łatwo zgarnąć 200 zł do allegro.

Powrót świetnej promocji na 6 lat bloga:)

Można pójść o zakład, że dzisiejsza promocja również rozejdzie się przed czasem, gdyż bank przewidział zaledwie 300 wniosków a więc ponad 3x mniej niż ostatnio. Panuje oczywiście zasada kto pierwszy ten lepszy, chociaż nie jest to oferta dla każdego.

Definicja nowego klienta już nie jest tak łagodna jak ostatnio. W najnowszej promocji nowy klient to dla banku osoba, która nie miała konta osobistego na dzień 15 stycznia 2018 przez ostatnie 12 miesięcy.

Tutaj zarejestrujesz się w nowej hitowej promocji BZ WBK z 200 zł do Allegro

Od razu wiadomo, że akcja będzie trwała bardzo krótko bo zaledwie do... 19 stycznia 2018. To najkrótsza akcja jaką pamiętam, to jednak pewnie efekt trwającej tylko kilka godzin poprzedniej akcji z bonem do Biedronki. Kto wie czy i tym razem oferta nie skończy się przed czasem.

Mając na uwadze ostatnie problemy z założeniem konta w WBK radzę wybrać kuriera przy składaniu wniosku. To bardziej bezpieczny sposób o czym pisałem w poście Problem z założeniem konta w promocji WBK. Aby odebrać premię konto musi zostać założone do 19 stycznia 2018.

Co trzeba zrobić by zdobyć dwie stówki?

Ekspresowy harmonogram nowej akcji
 Warunki są naprawdę banalne. Bank wymaga:
 • przelewu na 500 zł
 • jednego logowania do bankowości internetowej
 • płatności kartą na kwotę 150 zł
Obie czynności mają zostać wykonane do 10 lutego 2018. Czasu jest więc aż nadto, bo obie czynności można wykonać w ciągu jednej minuty. Jak widać nie trzeba nawet wyrabiać karty, by zgarnąć premię:)

Tutaj zarejestrujesz się w nowej hitowej promocji BZ WBK z 200 zł do Allegro

email o przyznaniu premii 200 zł do allegro ma zostać wysłany już do 28 lutego 2018. Będzie on miał formę dwóch elektronicznych bonów po 100 zł na zakupy w Allegro. 


Szkoda, że oferta nie jest także dla posiadaczy kont w WBK jak było ostatnim razem. Być może pojawi się coś takiego w przyszłości, bo chętnie założyłbym konto jakie chcę.
Zaczynamy zatem odliczanie do końca promocji...

Regulamin promocji Zyskaj 200 zł do Allegro z kontem jakie chcę II

15 komentarzy:

 1. Kiedy wiadomo, że ilość wniosków się skończyła? Nie można wtedy wysłać wniosku, czy łapią ile wlezie a później piszą, że się nie załapałeś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dopóki link będzie aktywny wiadomo, że promocja trwa.
   Jak limit się wyczerpie, po kliknięciu w link zobaczysz komunikat 'ta oferta już się wyczerpała'

   Usuń
 2. Dobry deal. Szkoda, że mam u nich zakaz stadionowy do lipca.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam już info, że o 17:20 oferta się zakończy

  OdpowiedzUsuń
 4. Jaki jest sens tak krótkiej promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje oko wbk bada nasycenie rynku, bo z powyższej promocji wykluczeni są posiadacze kont na 4%.
   Będzie więcej tego typu akcji, choć różnie będzie z dodatkowymi bonusami. Kolejne nie będą już tak atrakcyjne jak dwie z tego roku.

   Usuń
 5. Jakie konto ma dziś 4% bo przecież konto 123 to 3%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o dwie grupy byłych posiadaczy kont na 4%. Według pierwszej wersji regulaminu pierwsza grupa mogła się załapać na promocja, druga z góry stała na straconej pozycji.
   W ostatniej chwili wbk zmienił warunki i obie grupy zostały wykluczone.

   Usuń
 6. Pewnie chodzi o to, że promocja z kontami na 4% była do czerwca 2017 roku, a okres karencji jest styczeń 2017, więc jeżeli miałeś konto na 4% to nie możesz tego otworzyć.

  OdpowiedzUsuń
 7. Założyłem konto, poza RORem warto coś więcej mieć w WBK (np promo dla nowych klientów na lokaty)? Ja nic nie widzę na stronie, a tu na blogu często WBK był zachwalany.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Lokat tu nie ma dobrych. Warto jednak na pewno zgłosić rachunki za które bank zwraca 1% (na koncie 123 do 3%). Zawsze to darmowy pieniądz.

   Usuń
  2. Dzięki,
   Ale w regulaminie jest:
   Nagroda zostanie przekazana pierwszym 300 uczestnikom, którzy spełnią warunki wskazane w § 3 i §4
   w formie wiadomości e-mail do 28 lutego 2018r.

   Pytanie czy trzeba się śpieszyć ze spełnieniem warunków bo przyjęli np 500 wniosków, czy już jak mam konto mogę spać spokojnie, bo jak spełnię warunki nawet w ostatnich dniach warunków to dostanę kupon?

   Usuń
  3. Dostałem taką odpowiedź:
   'ustawiliśmy limit tak, żeby zapewnić Użytkownikom jak największe prawdopodobieństwo otrzymania vouchera, jednak sugerujemy, aby warunki zostały spełnione jak najszybciej.'

   Usuń
  4. Ok, thx.
   A jak wypełniłem warunki jak dowiem się, że jest ok? Bank o tym informuje, czy trzeba w ciemno czekać na bon?

   Usuń
 8. Pytanie, czy trzeba wykonać jedną płatność np Blikiem na 150zł czy może być kilka? Regulamin jest niejednoznaczny...

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...