niedziela, 28 stycznia 2018

3% na Rachunku oszczędnościowym Wyższy Zysk w T-mobile nowa edycja


Czekamy na nowe promocyjne lokaty w Idea bank, bowiem w weekend zapadają liczne lokaty sprzed 3 miesięcy. Gdyby się okazało, że nie będzie lepszej oferty niż omówiona w czwartek, zawsze pozostają nam 3% na kontach.

A tych nam przybywa. Po wprowadzeniu 3% na koncie oszczędnościowym w Aliorze swoją promocję trójki na KO podtrzymał także popularny klon melonika czyli T-mobile. Przy czym w klonie można ulokować dużo więcej.


3% jest gwarantowane przez 3 miesiące
Jak pamiętamy Alior promocyjnym oprocentowaniem obejmuje tylko kwotę do 20.000 zł. T-mobile pozwala na więcej bo nawet do 50.000 zł. Kto dodatkowo ma liczne konta w WBK na 3% może sobie pozwolić na ponad 100k objętych fajnym oprocentowaniem ze swobodnym dostępem do środków.

3% dla nowych klientów z kontem osobistym

Co się zmieniło w nowej edycji? Jak zwykle kluczowa jest definicja nowego klienta. Nowy klient to taki, który założy w pierwszym kwartale 2018 konto osobiste wraz z oszczędnościowym. Jak zwykle mamy dwa konta osobiste do wyboru i na każdym z nich można dodatkowo zarabiać na całkiem przyzwoitym bo 5% cashbacku.

Do wyboru mamy:
1. Konto Freemium: 180 zł w skali roku
Pierwsze z nich pozwala na zysk 15 zł miesięcznie. Wystarczy kartą wydać 200 zł chociaż pełny cashback następuje przy wydaniu 300 zł.

Tutaj założysz konto Freemium wymagające wydania tylko 200 zł

2. Konto Premium: 300 zł w skali roku
Lepszym rozwiązaniem wydaje się jedna konto Premium dające zysk , na którym wymagane jest wydanie 500 zł w ciągu miesiąca.

Link do założenia konta Premium wymagające wydania 500 zł

Oczywiście dla 3% można zacząć od łatwiejszego konta Freemium, a potem zamienić je na bardziej wymagające Premium. Sam tak zrobiłem, gdy zauważyłem, że wydanie 500 zł nie stanowi żadnego problemu. Zmiana konta następuje od razu, a zysk miesięczny większy.

Wybranego konta osobistego można używać dla 3% na rachunku Wyższy Zysk, lub dla cashbacku. W tym drugim przypadku należy jednak pamiętać, by posiadać jakiś produkt kredytowy. Najlepszą możliwością, z której sam zresztą od dawna korzystam, wydaje się być karta kredytowa, która dodatkowo zwiększa zysk z konta:)

Nowa edycja promocyjnego oprocentowania 3% dla nowych klientów potrwa do 31 marca 2018. Nie musimy polować na to czy Idea da 3% czy nie, ani kombinować co oznacza magiczna formuła na nowe środki. 3% dostanie każdy nowy:)

Tabela oprocentowania i warunki Konta oszczędnościowego na 3% w TMobile

26 komentarzy:

 1. W tych okolicznościach polowanie na 3% w IB nie ma najmniejszego sensu. Muszą oni dać minimum swoje stare 3,15% żeby ktoś kto się załapuje na w/w konta miał się zastanawiać nad założeniem w IB lokat.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może dadzą a może nie, ostatnio mieli kolejną akcję łowienia jeleni na struktury. Jeśli im się powiodło, mogą nie chcieć podwyższać oprocentowania depozytów. Ja w każdym razie nie będę dłużej czekać i jutro środki wylatują.

   Usuń
 2. Na jaki okres jest te 3% w Tmobile?

  OdpowiedzUsuń
 3. IB juz zaspalo. Lokaty ktore konczyly sie w weekend wyfruna z IB wczesnym rankiem zanim zdaza dac nowa ofertę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz natychmiastowe dwa za free. Wyślij już dziś.

   Usuń
  2. Ale to pozwoli wytransferowac tylko 100k, bo limit na express maja po 59k

   Usuń
 4. czy zmienila sie definicja nowego klienta? mam na mysli premium

  OdpowiedzUsuń
 5. Moje już w piątek z kończącej się tylko teraz poszły na 6 miesięcy do Ńesta. Nie mam roru w
  Idei i nie chcę miec, bo żeby zlikwidować ewentualnie ror musiałbym jechac do innego miasta, u mnie nie ma placówki. A konto w Nest już mam od dawna. Idea dla mnie ma prpozycje wielki procent 2,3. Niech mnie pocałują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nieprawda, nigdzie nie trzeba jechać wystarczy wysłać wypowiedzenie listem i nie koniecznie poleconym. Wystarczy zwykły za 2,60 zł. Już tak zamykałem i wszystko odbyło się bez problemów, podpis musi być identyczny, jak na Umowie Ramowej.

   Usuń
  2. Sam piszesz: "podpis musi być identyczny, jak na Umowie Ramowej".
   Idea bank nie ma mojego wzoru podpisu. Nigdy nie byłem w ich placówce, lokaty zakładam na podstawie rejestracji lata temu. Zresztą w czym problem. Otworzyłem w piątek w Nest na 2,9, bo nie zamierzam czekać kilka dni jak Idea zdecyduję się dać 3,0 i to do końca miesiąca, a potem znowu gimnastyka. OLEWAM ich.

   Usuń
 6. Z IB to tylko potrafią wydzwaniać i na struktury wyciągać, a d... nie uda wam się, albo dajecie ponad 3% albo good bye

  OdpowiedzUsuń
 7. Już nawet PEKAO S.A. daje 2,7% na swoim KO do 10 tys. zł. To normalnie szok! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej przykra zapowiedź zmian:(
   Rzecz na osobny wpis...

   Usuń
  2. Zainteresowani mogą już zajrzeć:
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2018/01/270-na-nowym-koncie-oszczednosciowym.html

   Usuń
 8. Dzień dobry polcan.Mam do Ciebie pytanie,na które,mam nadzieję,będziesz potrafił odpowiedzieć.Czy odsetki od lokaty są traktowane jako nowe środki w Idea Bank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje oko nowe środki są ustalane zawsze konkretnie na dzień wskazany przez bank. Więc odsetki mogą, choć nie muszą być nowymi środkami.
   Wygląda pokrętnie, ale też tak zwykle postępują banki... Poprawcie mnie jeśli się mylę.

   Usuń
  2. Odsetki nie są nowymi środkami, tak też traktuje Millenium przy KO Profit.

   Usuń
 9. Jeszcze jedno pytanie.Czy lokata podana w dniach,np.na 105 dni oznacza,że oprocentowanie będzie naliczone za 105 dni,a w 106 dniu się zakończy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odsetki zawsze dopisywane są w dniu zapadania lokaty. Widać to w historii konta, jeśli środki wracają na ror.

   Usuń
  2. Czyli w 105 czy 106 dniu?

   Usuń
  3. Zalezy jak liczysz dni.
   Jesli liczysz od dnia założenia czyli wplaty srodkow, wowczas srodki z odsetkami wroca do Ciebie w dniu 106, ale naliczone za okres 105 dni

   Usuń
  4. Można to bardzo łatwo sprawdzić w praktyce. Ot zakładasz na dowolną kwotę np. 500 zł tę lokatę i po jej założeniu czyli niemal od razu sprawdzasz kiedy się kończy. To dzień zwrotu środków.
   Sprawdzasz wtedy czy jest to sobota i jak Ci nie pasuje data końca, to od razu zrywasz. Kasa wraca na konto, a ty wiesz na 100% jak to wygląda w praktyce.

   Usuń
  5. Dzięki,też na to w końcu wpadłem. :-)

   Usuń
 10. " Nowy klient to taki, który założy w pierwszym kwartale 2018 konto osobiste wraz z oszczędnościowym."
  Czyli jak ktoś właśnie zamknie konto i założy nowe w promocji do końca marca to się załapie???

  OdpowiedzUsuń
 11. można założyć w Tmobile konto bez karty ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...