sobota, 27 stycznia 2018

Do 600 zł w powracającej hitowej promocji konta w Citi Handlowym


Najlepsza oferta roku 2017 wraca nareszcie po dłuższej przerwie. W ubiegłym roku największy szał był na konto Citi Priority, który w łatwy sposób pozwalał zgarnąć 700 zł z możliwością podkręcenia zysku nawet ponad tysiąc złotych.

Teraz znów można zarabiać na tym koncie, gwarantującym 5% cashback za zakupy. Premia jest nieco mniejsza chociaż niewiele. Do zgarnięcia jest do 600 zł, ale i tę kwotę można podkręcić na tyle by przekroczyć magiczną barierę tysiąca złotych.

Akcja jest niestety limitowana i bank przeznacza tylko 2500 wniosków. Mogą je zdobyć tylko osoby, które nie miały tutaj konta ani nie byli pełnomocnikami od 31 października 2016. Zatem uczestnicy ubiegłorocznych akcji są wykluczeni.

Tutaj założysz hitowe konto Citi Priority z premią do 600 zł

Powyższy link może być aktywny maksymalnie do 28 lutego 2018. Jest jednak możliwość, że limit wniosków wyczerpie się wcześniej biorąc pod uwagę popularność poprzedniej edycji. Warto zatem się pospieszyć z założeniem konta by zapewnić sobie fajny zwrot.Jak można zdobyć 600 zł?
Jak zwykle w promocjach bankowych na początek trzeba wyrazić zgody by nie mieć później problemów z otrzymaniem premii. Po otwarciu konta trzeba spełniać łącznie 3 warunki
 • zalogować się do bankowości 
 • zapewnić saldo dzienne w wysokości 5000 zł
 • płacić kartą za co bank przyzna premię do 50 zł na miesiąc
Pierwsze dwa warunki nie trzeba spełniać w miesiącu otwarcia konta, bank wymaga by zrobić to najpóźniej do końca następnego miesiąca. Więc jeśli otworzymy konto w lutym, to logowanie i saldo należy zrobić w marcu. Natomiast zwrot za zakupy działa od razu w miesiącu założenia. 

Logowanie to banalna czynność którą można zrobić w minutę, więcej zastrzeżenia budzi saldo. W poprzedniej edycji bank wymagał wpływu na kwotę 5000 zł i popularność oferty brała się stąd, że mógł to być przelew własny. Jak rozumiem tutaj chodzi o to samo, mamy bowiem zapis o saldzie dziennym a nie miesięcznym.

Warunek trzeci to już bankowa klasyka. Płacimy kartą jak chcemy i gdzie chcemy, nie trzeba więc uważać na to czy w danym miejscu dostaniemy zwrot czy nie, bank zwraca bowiem kasę w wysokości 5% za dowolne zakupy. Do zgarnięcia jest 50 zł miesięcznie czyli by zgarnąć całość wydać trzeba tysiąc zł. 

Promocja potrwa przez pełne 12 miesięcy. Po przemnożeniu ilości miesięcy przez 50 zł otrzymujemy tytułowe do 600 zł premii. Można je podkręcić o kolejne 450 zł, jeśli ktoś lubi polecać konta znajomym.

Tutaj założysz hitowe konto Citi Priority z premią do 600 zł

Na koniec ważna informacja jak mieć konto za darmo. Citi od kilku lat daje na to dwa mocno skrajne sposoby do wyboru: trudny i banalny. Co ciekawe w ubiegłym roku pisał o tym wyraźnie, teraz zaś mamy drobny druczek jakby bank liczył na to, że potencjalny klient to przeoczy, a to bardzo ważna informacja:(

Podkreślam zatem ważną dla was informację: przed założeniem konta warto najpierw zapewnić sobie darmowość konta. Najlepiej skorzystać z banalnego drugiego warunku. Bank zapewne celowo zawsze podaje najpierw trudny warunek licząc na to, że klient wybierze saldo na beznadziejnych stawkach kont czy lokat.

1. Sposób trudny: zapewnić saldo 30.000 zł
W każdym miesiącu saldo czyli suma kasy trzymanej na koncie osobistym, koncie oszczędnościowym, lokatach, inwestycjach czy ubezpieczeniach ma wynosić 30k. Biorąc pod uwagę kiepską ofertę w banku nie polecam, lepiej tę kasę przelać na dobre KO lub fajną lokatę.

2. Sposób łatwy: przelew własny na 5,000 zł + darmowa kk
Dużo lepszym pomysłem jest przelanie sobie 5000 zł, które można od razu zwrócić liczy się bowiem sam fakt zaksięgowania takiej kwoty. Do tego dochodzi dodatkowy warunek posiadania wybranego produktu kredytowego - mamy tutaj 4 możliwości do wyboru, ale tylko jedna jest sensowna.


Mam na myśli oczywiście darmową kartę kredytową, która pozwoli dodatkowo zarobić. Do wyboru mamy kilka możliwości, ale na dziś najlepszą ofertą ważną do 5 lutego jest 300 zł do Biedronki. Wystarczy 5 płatności na dowolną kwotę w miesiącu by zgarnąć dodatkowe 300 zł, omawiałem to szczegółowo tutaj:) 

Jeśli jeszcze nie masz karty możesz zgarnąć dodatkowe 300 zł do biedronki

Oczywiście kto już posiada kartę kredytową nie musi już spełniać tego dodatkowego warunku. Taka osoby musi jedynie zrobić przelew na 5 tysięcy by wszystko mieć za darmo i zgarniać 5% zwrotu na wszystko.

Regulamin oferty do 600 zł zwrotu wydatków z kontem Citi Priority

5 komentarzy:

 1. trzymajmy kciuki za Mackiewicza. tylko to nam pozostaje.
  pirx

  OdpowiedzUsuń
 2. City beznadziejny. Odmawia kredytówki bez podania przyczyny. Nie warto tam składać wniosków.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy z promocji są wyłączone osoby które już mają tylko kartę kredytową (z promocją w postaci telefonu)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź na to pytanie znajduje się w ostatnim akapicie artykułu. Mogą brać udział jak najbardziej.

   Usuń
 4. Z kredytowka, to nie dla wszystkich, czyli oferta jest slaba, wole otworzyc konto w mBank na kolejna osobe w rodzinie, gdzie zwroty sa tez spore i nie trzeba udawadniac, ze nie jest sie wielbladem, zeby dostac kredytowke.
  Z kredytowka jest tak, ze moge miec sporo kasy,ale jezeli nie mam ciaglasci (czytaj dlugosci bez przerw) zatrudnienia, to jej nie wydaja.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...