czwartek, 5 kwietnia 2018

10% cashback, Lokata na 4% lub inne nagrody w II edycji programu w Millennium


Ruszyła nowa, druga dopiero edycja programu poleceń w Millennium, gdzie wreszcie skrócono okres karencji. To bank do którego wróciłem jakiś czas temu, ze względu na samo atrakcyjne oprocentowanie konta. Lepiej jednak wejść zgarniając jakąś dodatkową premię.

We wczorajszej ankiecie zgodnie wskazaliście, że wśród bankowych promocji premia pieniężna jest najlepsza, i można ją wybrać spośród dostępnej puli nagród w Millennium. A tym razem pula nagród do wyboru jest większa niż w pierwszej edycji. 


Pierwszą edycję opisywałem ponad rok temu. Teraz o dziwo zmieniła się definicja nowego klienta. Od dawien dawna mogła to być osoba która nie miała konta od 1 kwietnia 2015 roku, a to szmat czasu. Teraz mamy nowy, znacznie krótszy okres karencji wynoszący 12 miesięcy:)

Tutaj możesz skorzystać z zaproszenia i złożyć wniosek podając kod

Tak jak poprzednio, jeśli nie macie kodu potrzebnego do rejestracji w promocji, możecie zgłosić się po niego na marszr1@gmail.com, a chętnie podam swój kod polecający. Wpisujemy go obok klawisza 'załóż konto' w powyższym linku, który będzie ważny do 1 października 2018, tyle bowiem potrwa druga edycja programu. Co można zgarnąć widzimy na powyższym obrazku. Do ubiegłorocznej puli 4 nagród do wyboru doszła jeszcze jedna. Do wyboru obecnie są:
  • Lokata kwartalna na 4% do 10k
  • 10% premii na zakupy przez kwartał - do 90 zł
  • 80 zł do empiku
  • 4 bilety do Multikina/Heliosa
  • 80 zł do zalando.pl
Ostania pozycja jest tutaj nowością. W rankingu lokat pojawi się znów link do tego artykułu przy pozycji Lokata na 4%, ale moim zdaniem najlepsza jest druga opcja fajnego cashbacku w wysokości aż 10%, który obowiązuje przez 3 miesiące. Zgodnie wskazaliście we wczorajszym sondażu, że ta nagroda jest the best.

Bank pozostawia jednak wybór także do empiku lub zalando. Najdziwniejsze nagrody to bilety do kina, które w mojej opinii są najmniej ciekawą opcją, która od czasu do czasu pojawia się w promocjach także innych banków.

Co polecony musi zrobić by zgarnąć jedną z premii? 
Warunek jest banalny. Poza oczywistym faktem, że musi posiadać 8 cyfrowy kod polecający i wpisać go w odpowiednie pole, co rejestruje nas w promocji, wystarczy spełniać warunek przez 1 miesiąc.

Warunek ten to wydanie 360 zł w ciągu 30 dni od założenia konta. To wszystko. Nie trzeba pamiętać przez wiele miesięcy o spełnianiu dodatkowych warunków, wszytko kumuluje się w jednym jedynym miesiącu.

Tutaj możesz skorzystać z zaproszenia i złożyć wniosek podając kod

A potem można wybrać nagrodę i zarabiać dalej polecając fajne konto znajomym:) W tym celu wystarczy zarejestrować się w programie, a bank przyśle nam na komórkę 8 cyfrowy kod polecający do przekazania znajomym.
  

A samo konto 360 stopni w Millennium jest bez wątpienia jednym z najlepszych na rynku. Za darmo jest wszystko przy minimalnych wymogach:
  • jednej płatności kartą na dowolną kwotę
  • jednego przelewu własnego na 1000 zł
W zamian otrzymujemy darmowe prowadzenie konta i kartę do niego, darmowe wypłaty w całym kraju bez względu na bankomat. 

Jako dodatkowy bonus na który się skusiłem na wejściu to najlepsze na rynku od lat konto oszczędnościowe, ze względu na możliwość cyklicznego odnawiania promocyjnej stawki. Obecnie wynosi ona 2,70% i jego omawianie jest to stałym punktem bloga.

KO w Millennium jest bez wątpienia najlepsze na rynku
  Korzystając z okazji chciałbym podziękować wszystkim osobom, które skorzystały z mojego polecenia w pierwszej edycji i zgarnęły premię. Kto chciałby skorzystać z nowej edycji zapraszam na marszr1@gmail.com

Regulamin programu Lubię to polecam - edycja II

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...