poniedziałek, 30 kwietnia 2018

Zamiana bonu na gotówkę czyli 250 zł w całości na konto w promocji Same korzyści na bank


Pamiętacie mój wpis o Propozycji premii na przyszłe akcje specjalne? Wskazałem tam, że bez wątpienia najlepsze z nich to nie jakieś bony czy vouchery do tego czy owego sklepu, tylko kasa na konto, która nie ogranicza nas do danego sklepu.

Teraz mogę już powiedzieć, że takie pytanie padło ze strony mBanku, który jakoś nie posłuchał naszych sugestii i w swojej promocji Same korzyści dostaliśmy bon do Zalando. - Na szczęście teraz się to zmieniło i zamiast bonu możemy zgarnąć... kasę:)

Reklama dalej pokazuje Zalando, ale można wybrać kasę:)
Przypomina mi to niedawną promocję z Toyotą, kiedy bank widząc, że promocja jakoś nie idzie przedłużał ją, robił dogrywki czy zwalniał z opłatą za konto. Teraz zmiana jest w mBanku, który zamiast bonu do Zalando daje nam możliwość wyboru kasy:) A to wygląda już o wiele atrakcyjniej.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Same korzyści na bank i łatwo zgarniesz 250 zł 

Przypomnę, że promocja potrwa do 31 maja 2018. Mogą brać w niej udział osoby, które nigdy nie miały konta w mBanku lub nie posiadają tutaj konta od 1 stycznia 2016, więc w kwestii nowego klienta nic się tutaj nie zmieniło.

Modyfikacja regulaminu - teraz można wziąć kasę:)

Co trzeba zrobić by łatwo zgarnąć 250 zł w tej akcji specjalnej? 

1. 100 zł od organizatora
Organizator jak zwykle nie ma dużych wymagań. Wystarczy, że założymy konto eStandard wraz z kartą i wykonamy nią 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Warunek banalny, ważne by płatności dokonać najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Harmonogram akcji dla eKonta
Nagrodą jest stówa w postaci gotówki, każdy bowiem wybierze tę nagrodę. Wszak mając stówkę można ją wydać na co mamy ochotę, nawet na owe Zalando. Info o nagrodzie dostaniemy od organizatora na naszego maila do 20 lipca 2018.


2. 150 zł od banku
Jednocześnie od banku można zdobyć dodatkowe 150 zł w trwającej równolegle czwartej edycji promocji Lepiej z eKontem. To duża zmiana, bowiem w poprzedniej edycji można było zgarnąć nawet 650 zł, ale wiązało się to z wydaniem horrendalnej kwoty. Teraz jest dużo łatwiej, bowiem zamiast wymogów kwotowych bank zdecydował się na premiowanie za ilość płatności:)

Zamiast dotychczasowego 4% zwrotu teraz mamy zwroty za ilość płatności czyli podobnie jak w Citi. Szczegółowe zasady wyglądają następująco:
  • za 5-9 transakcji mamy 10 zł zwrotu
  • za 10-14 transakcji mamy 20 zł zwrotu
  • za 15 płatności mamy już 30 zł zwrotu
Jest więc duuużo łatwiej niż przedtem i wychodzi na to, że za jedna płatność na dowolną kwotę dostaniemy aż 2 zł premii - nieźle:) Płatności można dokonywać kartą lub BLIKiem. 

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Same korzyści na bank i łatwo zgarniesz 250 zł

Jak widać banki mogłyby od razu dać lepszą ofertę, ale testują naszą wytrzymałość i najpierw oferują średnio ciekawe oferty. To już druga tego typu sytuacja w tym roku. Ciekaw jestem kto zrobi podobny ruch. Millennium póki co też daje bon do Zalando na 150 zł za dwie płatności kartą...UWAGA:
Ta promocja obowiązuje też dla firm, zainteresowanych odsyłam do pierwszej wersji artykułu na ten temat.

1. Regulamin promocji Same korzyści na bank edycja 3 dla każdego 
2. Regulamin promocji Same korzyści na bank dla firm 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...