piątek, 20 kwietnia 2018

Blikomania czyli od 100 zł nagrody za blikowanie


Używacie już Blika? Jeśli tak, to właśnie macie możliwość zdobywania za to nagród pieniężnych w blikomanii. I to nawet niemałych. Banki coraz bardziej stawiają na swoje apki mobilne, a w niej po zalogowaniu się pierwsze co widzimy to kod blik.


Nie trzeba być blikomanem by brać udział w blikomanii. Wystarczy nawet jednorazowe użycie blika by brać udział w loterii. A użycie blika to nie tylko płatność w sklepie. Może to być wypłata z bankomatu czy zrobienie przelewu.

Na blogu w zasadzie nie piszę o loteriach, bo szansa na wygraną jest tutaj niewielka, ale jeśli robimy coś tak czy siak, to nic nie szkodzi jeśli weźmiemy w tym udział, pod warunkiem że nic to nie kosztuje. A w blikomanii nie zapłacimy ani grosza:)

Tutaj możesz zarejestrować się w blikomanii i być może odebrać nagrodę

Akcja ma potrwać do 31 maja 2018. Wystarczy zarejestrować się z powyższego linka i dokonać jednej transakcji blik. Wygrać można minimum stówkę i co tydzień do wygrania jest nawet 100 nagród po stówkę.
Szczegóły nagród mamy wyżej. Co tydzień do wygrania jest:
 • 100 nagród po 100 zł
 • 10 nagród po 1000 zł
Nawet skromna nagroda 100 zł za jednokrotne użycie blika ma sens. Do wygrania jest też nagroda główna w wysokości 100.000 zł, ale prawdopodobieństwo wygrania jest tutaj nikłe. Ale ktoś i tak to wygra:)Dla mnie przez długi czas Blik był niechcianym dodatkiem. W sklepach sprzedawcy robili dobrą minę do złej gry nie wiedzieli bowiem o co chodzi i co mają zrobić z pokazywanym przeze mnie kodem blik. 

Dalej nie używam blika do płatności, ale używam go w inny sposób - do wypłacania kasy z bankomatu. Powód jest prosty. Praktycznie każdy bank daje limit wypłat z bankomatu do 10.000 zł. BLIK pozwala zwiększyć ten limit, dla przykładu w Millennium można w ten sposób wypłacić o 5000 zł więcej.

Wypłata blikiem z bankomatu to banalna rzecz. Nie trzeba mieć przy sobie karty, wystarczy tylko nasza komórka. Logujemy się do bankowości na apce w danym banku, a jest ich co niemiara. Pełna lista 12 banków oferujących blika mamy poniżej.Nie podajemy więc w bankomacie PINu do karty lecz robimy zlecenie wypłaty blikiem. I zamiast kodu PIN wpisujemy kod blik z komórki. Kod blik wyświetla się przez 2 minuty, ale jeśli nie zdążymy możemy go wygenerować na nowo na kolejne dwie minuty. I tak w kółko.

Oczywiście blika można używać także w inny sposób jak chociażby robiąc przelew i blikomaniacy będą pewnie blikować na okrągło w nadziei wygranej. Ja nie jestem aż takim fanem loterii, ale skoro coś i tak robię i nie muszę za to nic płacić, to nie ma problemu by zgłosić się w blikomanii i robić to samo co wcześniej.

Tutaj możesz zarejestrować się w blikomanii i być może odebrać nagrodę

Wypłat w miesiącu i tak robię kilka z bankomatu i to nie tylko apką z Millennium, ale także z innego banku. I traktuję to w formie darmowej zabawy. A dla osób, które chciałyby wziąć udział w blikomanii życzę wygranej. Szczegółowy kalendarz losowań macie niżej:)

Kalendarz losowań nagród

Regulamin loterii promocyjnej Blikomania

3 komentarze:

 1. Rok temu na aliexpress, była promocja dla nowych kont i zbiegło się to z podobną promocją blikomanii, płaciłem około 100 razy blikiem przez całą zimę i ani ja, ani moi znajomi, którzy podobnie płacili, nic nie wygraliśmy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przelew blik nie liczy sie do loterii - defincja platnosci w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
 3. Lepiej płacić tradycyjnie kartą i zbierać premie za płatności.
  Z uruchomieniem płatności Blikiem można poczekać do pojawienia się jakiejś premiowanej akcji promocyjnej. Już takie były w przeszłości, choć teraz prawdopodobieństwo ich powtórzenia się maleje, bo i Blik stał się znacznie bardziej popularny.
  Wygranie w loterii graniczy z cudem. Brałem w tym udział, gdy jeszcze ludzie robili wielkie oczy na słowo Blik, więc i "graczy" było niewielu. Nigdy się nie udało.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...