niedziela, 22 kwietnia 2018

200 zł do answear + 50 zł na start w promocji Moda na konto


Paribas to dziwny bank mający od niedawna zakusy na przejęcie mBanku. Odpala akcję za akcją rozdając nietypowe premię za założenie konta. Nie ma tu najpopularniejszych voucherów do biedronki, allegro czy po prostu zwrotu kasy do ręki.

Zamiast tego Paribas stawia bardziej na wygląd. Do omówionej niedawno promocji w stylu fitness z darmowymi treningami o wartości 756 zł teraz dołączyła nowa o nazwie moda na konto z 200 zł do sklepu z ciuchami answear.com.


Patrząc przez pryzmat opisywanych ostatnio promocji Paribas to odpowiednik opisywanego wczoraj Idea bank. IB nie oferuje już atrakcyjnych lokat, bo konkurencja ma lepszą ofertę i podobne wrażenie sprawia Paribas, który stawia na konta z premią, ale z warunkami gorszymi niż u konkurencji.

Po pierwsze widać to przy adresatach promocji. Paribas uparcie trzyma się 3 letniej odsiadki, chociaż bywało tutaj o wiele łagodniej. W tym roku Francuzi są jednak uparci i wymagają albo nowego klienta, co nigdy nie miał tu konta, albo 36 miesięcznej przerwy w korzystaniu z promocji.

Tutaj zgarniesz 200 zł w promocji Moda na Konto w Paribas

Oferta ma być ważna do 10 maja 2018 lub do wyczerpania puli 1000 wniosków. Tysiąc wniosków to raczej niewiele, ale wątpię by pula wyczerpała się przed czasem. Warunki zgarnięcia premii bowiem są duuużo trudniejsze niż u konkurencji.


Co trzeba zrobić? 
Zwyczajowo musimy założyć konto optymalne wraz z kartą i na to mamy czas do 25 maja 2018. Spełnianie warunków powinno się zacząć od czerwca i by zgarnąć premię  należy:
  • zrobić przelew zwykły na 1000 zł
  • zrobić zakupy na 200 zł
  • zrobić przelew aplikacją mobilną Gomobile
Powyższe warunki trzeba spełniać przez pół roku w terminie od czerwca do listopada 2018. W zamian otrzymamy 2 karty podarunkowe po 100 zł każda na zakupy w sklepie internetowym answear.com

 
Akcja trwa długo, ale nie trzeba czekać aż pół roku na premię. Podzielono ją bowiem na dwie równe części.
  • czerwiec-sierpień 2018
  • wrzesień-listopada 2018
Za spełnienie warunków w każdym kwartale dostaniemy po 100 zł do sklepu answear. Karty podarunkowe będą ważne przez do 31 sierpnia 2019 pierwsza z nich i do 30 listopada 2019 druga.

Teoretycznie warunki są banalne. Przelew zwykły to pikuś, przelew mobilny wymaga przełamania bo mało kto to robi, ale nie jest to trudne. Natomiast płatności kartą nie są zbyt wygórowane, w końcu 200 zł wydać nie problem i w zasadzie można to zrobić przy za jednym zamachem chociażby przy tankowaniu.


Mimo to oferta przypomina ofertę Idea bank, gdzie mamy niby fajną stawkę 3% ale aż na rok , podczas gdy 3% mamy dostępne w innych bankach na kontach oszczędnościowych. Trudno więc nazwać to okazją, skoro u konkurencji jest lepiej.

Paribas podobnie ma w zasadzie łatwe do zgarnięcia 200 zł, ale wymaga wydania konkretnej kwoty 200 zł do wydania co miesiąc. Większość banków stawia ostatnio na dużo prostszą ofertę i dla przyznania premii żąda jedynie zwykłego przelewu i kilku płatności kartą na dowolną kwotę.

Dla przypomnienia Alior wymaga 3 płatności kartą na dowolną kwotę za co premiuje 150 zł do allegro. Millennium wymaga tylko dwóch płatności kartą dla premii 150 zł do zalando. PKO nie wymaga niczego poza samą rejestracją i chęcią odbioru 100 zł do empiku.

W tym kontekście oferta Paribasa jest wymagająca. Czy zatem warto? Cóż, zakup iphona też wydaje się nierozsądną decyzją w świecie komórek, a mimo to wielu ludzi kupuje je bez względu na cenę. 

Osobna promocja w answear
Podobno jest w świecie mody, ludzie lubią kupować w swoich ulubionych sklepach i jednym z nich może być właśnie answear, gdzie mamy oferty odzieży, obuwia i akcesoriów dla każdego: panów, pań oraz dzieci. Dodatkowo zaś mamy 50 zł premii na pierwsze zakupy przy zapisie do newslettera.

Podsumowując mamy ofertę nie dla każdego. Chociaż trzeba przyznać, że jeśli ktoś bierze udział w samych promocjach gdzie wystarczy tylko kilka płatności kartą, to może z niej skorzystać. Wszak każdy i tak płaci kartą więcej niż kilka razy w miesiącu;)

Regulamin promocji Moda na konto w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...