piątek, 13 kwietnia 2018

150 zł do Zalando za 2 płatności kartą oraz 2,70% na koncie w Millennium


Jeżeli w omawianej wczoraj promocji 150 zł do Allegro warunki były niezwykle banalne, to jeszcze banalniej jest o kolejne 150 zł w Millenium. Bodaj najpopularniejszy bank na blogu po krótkiej przerwie wrócił właśnie z nową promocją

Tutaj też nie trzeba wydawać niewyobrażalnych kwot, ale zamiast 3 płatności na dowolną kwotę jak w Aliorze, tutaj mamy wymóg tylko dwóch płatności. W zamian dostaniemy 150 zł do Zalando.


Kto może w tym brać udział? Tutaj od niedawna mamy zmianę, nie ma sztywnej daty jaką przez długi czas był 1 kwietnia 2015. Teraz nowy klient to taki co nie ma jakiekolwiek produktu na dzień startu promocji a więc 12 kwietnia.

To znaczy, że kto zamknął tutaj niedawno konto może wrócić. Jest jednak jedno ale, z promocji wykluczeni są klienci, którzy w przeszłości skorzystali z jakiejkolwiek promocji dotyczącej konta 360 stopni w wersji zwykłej lub Student.

Tutaj założysz konto 360 stopni by łatwo zgarnąć 150 zł do Zalando

Powyższy link ma być aktywny dość długo bo nawet do 20 maja 2018. O tydzień dłużej można poczekać z podpisaniem umowy o konto z kartą. Szczegółowy harmonogram z terminami macie poniżej.

 
Harmonogram nowej akcji w Millennium

Co trzeba zrobić dokładnie by zgarnąć premię?
W zasadzie to co robi każdy posiadacz konta w Millennium i nic ponadto. Dla banku wystarczy, że:
  • zrobimy przelew na 1000 zł
  • wykonamy jednej płatności kartą/BLIKiem na dowolną kwotę
Powyższe dwie czynności należy wykonać dwa razy w czerwcu i lipcu.

Konto w Millennium od lat jest za darmo:)
Na dobrą sprawę wymagania są tak banalne, że sam zapominam że są tu jakieś wymagania. To samo zresztą mówią osoby, które nie przywykły do korzystania z kilku promocji w różnych bankach jednocześnie.

Tutaj założysz konto 360 stopni by łatwo zgarnąć 150 zł do Zalando

Tradycyjnie przypominam, że w Millennium mamy bez wątpienia najlepsze konto oszczędnościowe na rynku, ze względu na możliwość stałego korzystania z promocyjnej stawki. Na dziś daje 2,70% i zapominalskim przypominam, że zerujemy tutaj konto w pierwszej połowie maja tuż przed startem kolejnej edycji.


Skoro jesteśmy przy Millennium z ofertą dla nowych klientów, to przypomnę, że równolegle mamy nową edycję programu poleceń, w której jest 5 możliwości do wyboru, a bonus do Zalando jest tylko jedną z nich. Omówiłem to niedawno w artykule 10% cashback lub lokata na 4%.

Regulamin promocji 150 zł do Zalando z kontem 360 stopni

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...