wtorek, 10 kwietnia 2018

Same korzyści na bank czyli 4 promocje w jednym z łatwiejszymi warunkami


Mamy dziś start bardzo nietypowej akcji specjalnej czyli promocji z podwójną premią. Nietypowej, bo to łączona akcja dwu rodzajów kont - dla Kowalskiego oraz dla przedsiębiorców. A to znaczy, że w jednej promocji łączą się aż 4 naraz.


W obu przypadkach można zdobyć po 250 zł. Podzielimy więc sobie omawianie na dwie części najpierw dla Kowalskiego, a potem na firmę. Ale co ciekawe, można brać udział w obu promocjach jednocześnie.

I. 250 zł dla Nowego klienta
Adresatem promocji w mBanku jest nieodmiennie osoba, która nie miała tutaj konta od ponad dwóch lat. Ściślej chodzi o datę 1 stycznia 2016, więc kto miał tutaj konto lub był jego współposiadaczem nie ma liczyć na premię.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Same korzyści na Bank edycja 3

Link rejestracyjny będzie aktywny do 31 maja 2018. Organizatorem akcji specjalnej jest Agora, więc jak zwykle zostawiamy im swojego maila, natomiast samo konto zakładamy z linka, który otrzymamy na podanego maila.

1. 100 zł od organizatora
Organizator jak zwykle nie ma dużych wymagań. Wystarczy, że założymy konto eStandard wraz z kartą i wykonamy nią 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Warunek banalny, ważne by płatności dokonać najpóźniej w kolejnym miesiącu następującym po miesiącu otwarcia konta.

Harmonogram akcji dla eKonta
Nagrodą nie jest stówa w postaci gotówki, lecz w postaci karty upominkowej do sklepu obuwniczo-odzieżowego Zalando.pl. Info o nagrodzie dostaniemy od organizatora na naszego maila do 27 lipca 2018.

Stówa od organizatora, 150 zł od banku
2. 150 zł od banku
Jednocześnie od banku można zdobyć dodatkowe 150 zł w trwającej równolegle czwartej edycji promocji Lepiej z eKontem. To duża zmiana, bowiem w poprzedniej edycji można było zgarnąć nawet 650 zł, ale wiązało się to z wydaniem horrendalnej kwoty. Teraz jest dużo łatwiej, bowiem zamiast wymogów kwotowych bank zdecydował się na premiowanie za ilość płatności:)

Zamiast dotychczasowego 4% zwrotu teraz mamy zwroty za ilość płatności czyli podobnie jak w Citi. Szczegółowe zasady wyglądają następująco:
  • za 5-9 transakcji mamy 10 zł zwrotu
  • za 10-14 transakcji mamy 20 zł zwrotu
  • za 15 płatności mamy już 30 zł zwrotu
Jest więc duuużo łatwiej niż przedtem i wychodzi na to, że za jedna płatność na dowolną kwotę dostaniemy aż 2 zł premii - nieźle:) Płatności można dokonywać kartą lub BLIKiem. 

 Tutaj zarejestrujesz się w promocji Same korzyści na Bank edycja 3

Ta promocja potrwa znacznie dłużej bo do 2 lipca 2018. Lepiej jednak skorzystać z dodatkowego bonusu od organizatora i złożyć wniosek o konto z dedykowanego linku do końca maja. Definicja nowego klienta jest taka sama w obu promocjach.


II. 250 zł dla przedsiębiorców
W niniejszej promocji można także założyć konto mBiznes konto Standard. W drugiej promocji wielkość nagród przyznana jest w odwrotny sposób niż w pierwszej. Organizator daje 150 zł, a bank 100 zł


3. 150 zł od organizatora 
W przypadku promocji dla przedsiębiorców dla wszystkich działalności, zupełnie inaczej wygląda definicja nowego klienta. Tutaj nowy to taki, który nie miał jakiegokolwiek rachunku bieżącego w mBanku dla danego numeru NIP na dzień 2 kwietnia 2018.
 
Harmonogram akcji dla konta mBiznes


Wszystkie inne daty są identyczne jak w przypadku Kowalskiego. Rejestracja w promocji może nastąpić do 31 maja 2018 poprzez skorzystanie z dedykowanego linku widocznego poniżej.

Tutaj zarejestrujesz się w promocji Same korzyści na Bank edycja 3

Premia do zdobycia od organizatora jest jeszcze łatwiejsza niż w przypadku zwykłego konta. Wystarczy bowiem jeden przelew do ZUS na kwotę minimum 250 zł w ciągu 30 dni od daty założenia konta.


4. 100 zł od banku 
Tę akcję opisałem szczegółowo w ubiegłą sobotę, więc zainteresowanych odsyłam do artykułu 100 zł zwrotu i 2 lata darmowości za konto firmowe dla wszystkich działalności.Na dobrą sprawę, mBank premiuje też stówkę za przelew do ZUS, więc suma summarum za jeden przelew można zgarnąć rekordowe 250 zł:) 

1. Regulamin promocji Same korzyści na Bank edycja 3
2. Regulamin promocji Lepiej z eKontem edycja 4
3. Regulamin promocji Same korzyści na Bank z mBiznes kontem Standard 
4. Regulamin promocji Proste konto i 100 zł zwrotu

2 komentarze:

  1. To duza zmiana dla mBanku, premia z 750zl spada do 250zl. Wydac mozna bylo latwo, wystarczylo nadplacic rachunki karta za gaz, prad, itp, nie bylo zadnych wylaczen jak to jest T-debilnym klonie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Aby zyskać 250 zł dla przedsiębiorcy trzeba założyć dwa konta, może ktoś to wyjaśnić ?

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...