sobota, 7 kwietnia 2018

100 zł zwrotu i 2 lata darmowości za konto firmowe dla wszystkich działalności


Dawno  nie opisywałem promocji na kontach firmowych. Nie są może one szczególnie popularne, ale część czytelników posiada firmę i też optymalizuje dochód zgarnianiem dodatkowej premii. Ba, ostatnio nawet mój pracodawca pytał o coś takiego:)

Od kwietnia ruszyła nowa promocja konta w mBanku, w której za jeden przelew można zgarnąć stówkę. Na dodatek przez dwa lata mamy gwarancję darmowości konta przez kolejne dwa lata.


Tę stówkę zgarnąć szczególnie łatwo
Kto zatem może skorzystać? W tytule i na powyższym screenie widzimy konto firmowe dla wszystkich działalności, zaś regulamin wymienia szczegółowo adresatów promocji:
osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, spółki z o.o. w organizacji, spółki komandytowe, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, stowarzyszenia zwykłe, spółdzielnie, wspólnoty mieszkaniowe, publiczne szkoły i przedszkola, niepubliczne przedszkola prowadzone przez os. fizyczną, publiczne jednostki oświatowe, kościoły i parafie oraz związki wyznaniowe


Ważne by powyższe 'firmy' nie posiadały aktywnego rachunku bieżącego dla danego numeru NIP na dzień przed startem promocji czyli na 2 kwietnia 2018. oraz skorzystały z dedykowanego linku takiego jak poniżej:

Tutaj założysz konto firmowe i łatwo zgarniesz 100 zł bez zobowiązań


Powyższy link będzie aktywny aż do 31 lipca 2017. Warto jednak założyć je szybciej, bowiem mBank nie robi problemów z zamknięciem konta, a karencja tutaj jest bardzo krótka. Szybko zatem można wrócić po nową premię;)


Co trzeba zrobić by zgarnąć 100 zł? 
Warunki są banalne. Wystarczy bowiem:
  • zrobić przelew na min. 250 zł do ZUS
  • dokonanie jednego płatności kartą
ważne by warunki te spełnić w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o prowadzenie konta. Premię 100 zł dostaniecie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Mówiąc obrazowo: kto spełni warunki jeszcze w kwietniu, a warunek można spełnić łatwo w ciągu 5 minut, dostanie premię do końca maja.


Poza stówką dodatkowo dostajemy gwarancję przez 2 lata:
  • darmowego prowadzenia konta 
  • darmowej karty do konta
  • nielimitowany pakiet przelewów internetowych
  • darmowe wypłaty z bankomatów własnych, Planet Cash, Euronet i BZ WBK
  • darmowe wpłatomaty mBanku i Euronetu
Dodatkowo przedsiębiorcy mogą brać udział w programie poleceń i zgarniać po 50 zł za jednego poleconego.

Tutaj założysz konto firmowe i łatwo zgarniesz 100 zł bez zobowiązań

Konto firmowe zamkniesz bez problemu
Szkoda że promocje kont firmowych i zwykłych różnią się tak drastycznie. Kowalski warunki ma z kosmosu a karencja wciąż się wydłuża. Zamknąłem tu konto w sierpniu 2016 i do dziś jestem wykluczony z promocji wszelakich...

Regulamin Promocji proste konto i 100 zł zwrotu - edycja II

1 komentarz:

  1. Do jednoosobowej dzialalnosci mozna uzyc kont osobistych, "nie wszystko zloto co sie swieci". Poza tym to pozorna czesto promocja, bo jak ktos potrzebuje konta walutowego, to bedzie ono, np. platne i platne beda przelewy walutowe, czyli po pewnym czasie, nic nie osiagniemy z tej promocji a zmiana konta firmowego jest trudniejsza niz osobistego, stad krotsze okresy karencji, bo niewielu, chce zmieniac konta na dzialalnosci. Nie boj sie banki wiedza, co robia, stad nie ma okresu karencji. Jezeli bedzie to 1000zl do latwego uzyskania, to wtedy mozna pomyslec o zmianie, dla 100zl wiekszosc osob nie bedzie tego robic, bo szkoda im na to czasu- czas to pieniadz.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...