poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Darmowe treningi o wartości 756 zł w promocji W formie z kontem w Paribas


Za oknem nareszcie zrobiło się naprawdę ciepło. Lepsza pogoda na pewno zachęca do większej aktywności fizycznej, a o tym jakie to pozytywne nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Tylko to lenistwo...

No właśnie, lenistwo niektórym trudno przemóc. Posiadanie jednak darmowego karnetu na korzystanie z obiektów sportowych 2x w tygodniu przez cały może być dobrą zachętą. Zyska na tym nasze zdrowie, a te jest na pewno bezcenne.

Promocja z darmowym rocznym karnetem gwarantującym dostęp do siłowni, basenów, klubów fitness itp. trwa obecnie w Paribas. Można z nich korzystać, jeśli skorzystamy z drugiej edycji promocji o nazwie W formie z kontem.

Na mapie sprawdzisz dostępność placówek OK system
Wniosek można złożyć do 25 kwietnia 2018. Warunkiem złożenia jest bycie nowym klientem, lub nieposiadanie konta w banku Paribas lub BGŻ od ostatnich 36 miesięcy czyli tak jak to jest w każdej promocji u Francuzów.

Tutaj założysz Optymalne konto w promocji w formie z kontem II w Paribas

Po złożeniu wniosku z dedykowanego linku należy podpisać umowę ramową do 10 maja 2018. Czyli innymi słowy uruchomić sobie bankowość elektroniczną i aktywować konto wraz z kartą.

Co trzeba zrobić by dostać karnet elektroniczny?
Aby uzyskać pierwszy karnet wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny pod powyższy m linkiem i założyć konto. Dzięki temu do 16 maja 2018 dostaniecie smsem pierwszy karnet. Można go używać już od czerwca, trzeba go jednak najpierw aktywować pod poniższym linkiem do 27 maja 2018.
 
Tutaj wpisujemy otrzymany kod dostępu
Pojedynczy karnet ma wartość 63 zł. Skoro promocja daje nam możliwość korzystania z dostępu do 3500 placówek współpracujących z OK system przez rok łatwo policzyć że łączna suma nagród to 756 zł. Pierwszy voucher otrzymujemy więc już za samą rejestrację. Następne 11 voucherów na kolejne miesiące dostaniemy za warunek aktywnego korzystania z konta od maja tego roku. Aktywne korzystanie z konta oznacza:
 • przelanie 1000 zł na konto
 • wydania kartą 200 zł
 • zrobienia przelewu za pomocą aplikacji GOmobile
Wymagania nie są więc jakoś wygórowane. w zamian otrzymujemy możliwość uprawiania 25 różnych dyscyplin sportu 2x w tygodniu na dowolnym z 3500 obiektów. Pełna ich lista jest widoczna na liście obiektów poniżej. Nie trzeba posiadać żadnych kart członkowskich, wystarczy komórka z otrzymanym voucherem.

Tutaj założysz Optymalne konto w promocji w formie z kontem II w Paribas

Skoro mamy już drugą edycję, to ten bardzo nietypowy bonus musi się to cieszyć popularnością. Bank przeznaczył jedynie 1500 wniosków, więc kto chce dbać o formę i lubi korzystać z obiektów ma okazję skorzystać z promocji.

Regulamin promocji Paribasa - W formie z optymalnym kontem II
Lista obiektów z których można korzystać w ramach OK system

11 komentarzy:

 1. Nie w temacie - dotyczy Citihandlowy. Pomieszałem z ofertami i najpierw załatwiłem kartę kredytową, a dopiero teraz jestem w trakcie podpisywania umowy o konto. Czyli zamiast 600 zł mogę mieć 300 zł cashback. Zgodnie z regulaminem przez 6 miesięcy muszę mieś wpływy min. 5000 zł, ale nie może on pochodzić z rachunku prowadzonych przez Bank dla klientów indywidualnych. Rozumiem, że przelew z mojego konta z innego banku nic nie da?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem da, sam to przerabiałem i robiłem sobie przelewy z innego banku i było ok.
   Zapis, że nie może on pochodzić z rachunku prowadzonego przez Bank, dotyczy przypadku, gdy dany klient ma kilka różnych kont w Citi i przelewy wewnętrzne między kontami nie są honorowane.

   Usuń
 2. Marcinie , czy wiesz kiedy millenium będzie badało saldo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie przed startem nowej promocji czyli przed 11 maja.

   Usuń
 3. Ciekawostka: w Getin środki z lokaty mobilnej wracają na konto oszczędnościowe, zamiast na ror jak w każdym innym banku.
  To trochę wredne ze strony banku, bo jak ktoś wykorzystał już darmowy przelew lub komuś skończyło się promocyjne oprocentowanie to albo nie uwolni środków w danym miesiącu, bo za przelew będzie musiał zapłacić, albo będzie kisić środki na standardowym oprocentowaniu.
  Pierwszy raz się spotkałem z tym by bank środki z lokaty przelał na KO. Na szczęście w kwietniu nie korzystałem z KO więc mogłem środki ewakuować z banku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeciez numer konta do przelewu masz we wlasciwosciach lokaty, wiec wystarczy go zmienic zanim lokata sie zakonczy

   Usuń
  2. Ok, nigdy tego nie sprawdzam, bo lokaty mobilne zawsze wracały na ror. To pierwszy przypadek z którym się spotkałem. Na szczęście niegroźny, bo kasy już w Getinie nie ma:)

   Usuń
 4. A nie zakładałeś przypadkiem lokaty z oszczędnościowego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z czystej ciekawości sprawdziłem historię konta, mimo iż zawsze z KO przelewam kasę tylko na ror.
   Lokata była założona z ror, tak jak myślałem. Więc trudno mi zrozumieć dlaczego bank zwrócił kasę na KO.

   Usuń
 5. Dzień dobry, skorzystałam z propozycji banku bgz bnp Paribas 'w formie z kontem-2 edycja', jednak mam pytanie co do pozostałych nagród. Żeby dostać karnet na lipiec to warunki (3 wymienione) muszę spełnić w maju czy czerwcu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie doczytałem że za spełnienie warunków w maju otrzymuje się karnet na lipiec. W czerwcu na sierpień, etc.. Kiepsko troche, bo logiczne jest ze warunki raczej powinny być spełnione w miesiącu poprzedzającym przyznanie karnetu.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...