środa, 18 kwietnia 2018

100 zł do empiku w promocji Najłatwiesza decyzja na świecie - czyżby?


Ostatnio odnoszę wrażenie, że banki zaczynają rywalizować ze sobą w bardzo ciekawej konkurencji. W oferowaniu jeszcze łatwiejszych warunków od bardzo łatwych po... takie w których nie trzeba nic robić.

Widać to wyraźnie po ostatnich wpisach. W najtrudniejszej promocji dla zgarnięcia nowego smartfona LG wystarczy 5 płatności na dowolną kwotę, w najłatwiejszej zaś samo zgłoszenie się po nagrodę daje możliwość jej zgarnięcia.Stówka do empiku za friko
Mowa o najnowszej promocji w PKO o dość wymownej nazwie #Najłatwiejsza decyzja na świecie. Jedynym minusem oferty jest to, że dedykowana jest ona tylko dla młodych ludzi w wieku 18-26 lat.

Dodatkowo osoby w tym wieku nie mogły posiadać konta w PKO oraz Inteligo w okresie ostatnich 15 miesięcy. Ściślej od 1 stycznia 2017 do 31 marca 2018. Karencja nie jest więc długa, ale też i zakres lat nie jest zbyt rozpięty.

Tutaj zgarniesz 100 zł do empiku za zgłoszenie chęci

Promocja ma być ważna do 18 maja 2018. Ze względu na banalność oferty może się jednak skończyć znacznie wcześniej, bowiem bank przygotował zaledwie 1000 wniosków. Może więc tu panować zasada: kto pierwszy, ten lepszy.

A co trzeba zrobić? Dla odbioru premii nic poza
  • założeniem konta wraz z kartą  
  • wyrazić odpowiednie zgody
  • zgłosić chęć odbioru nagrody
Pierwsze dwa punkty są zwykle w artykułach wstępem do opisywania wymagań. Jedynym 'problemem' jest zatem fajny punkt trzeci. W celu odbioru nagrody należy zarejestrować się na stronie dostępnej w niniejszym linku.


Ekartę w formie kodu elektronicznego na 100 zł do empiku będzie można zrealizować do 23 kwietnia 2019 na stronie internetowej.  Owa ekarta obejmuje produkty oznaczone jako: 'sprzedaje empik.com'

Tutaj zgarniesz 100 zł do empiku za zgłoszenie chęci

Gdzie zatem leży kruczek? Trudno uwierzyć, że bank rozdaje sobie nagrody za podniesienie ręki. Takie promocje robi się raczej dla dzieci, aniżeli dla dorosłych. 

Jak dla mnie tkwi on w konieczności założenia karty do konta. Okazuje się bowiem, że karta do konta jest za zero pod warunkiem wykonania 5 płatności. Kto ich nie zrobi zapłaci do 5 zł w zależności od liczby płatności.

5 płatności w miesiącu w najnowszej promocji wymaga Citi i w zamian daje smartfona LG K7 LGE Dual 2017 - pisałem o tym wczoraj na PP4. Jednej płatności wymaga Alior i daje w zamian 150 do allegro. Podobnie jest z promocją w Millennium, gdzie można zgarnąć 150 zł do Zalando.

Jak widać w reklamie można napisać Najłatwiej na świecie, ale na dobrą sprawę są łatwiejsze promocje...


Regulamin promocji Najłatwiejsza decyzja na świecie
FAQ opisywanej wyżej promocji

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...