czwartek, 7 czerwca 2018

100 zł + 250 zł za konto z 3,50% w akcji specjalnej Bonus za aktywność


A to niespodzianka. Nie przypominam sobie, aby Getin bank kiedykolwiek brał udział w jakiejś akcji specjalnej. Inne banki notorycznie biorą w nich udział rozdając kasę za spełnienie banalnych warunków, Getin zaś ograniczał się do własnych promocji.

Nareszcie się to zmienia i pierwszy raz od dziś uruchamia akcję specjalną w której do zgarnięcia jest do 350 zł. Wymagane jest oczywiście założenie konta, które bez wątpienia należy do najlepszych na rynku.


Niestety jak zwykle mamy tutaj nieszczęsną definicję nowego klienta, a to oznacza, że nie każdy może z tej oferty skorzystać. W tym przypadku nowy klient to taki, który nie miał konta w Getin od 1 maja 2017 czyli od roku z hakiem.

Dedykowany link do zgarnięcia 100 zł za konto oferujące 3,50%

Oferta ma potrwać do 2 lipca 2018. Nie widziałem by bank robił jakieś ograniczenia co do puli, więc każdy zgłoszony może łatwo zgarnąć stówkę, a na dodatek założyć sobie najlepsze konto oszczędnościowe oferujące rekordową stawkę 3,50%.

Dwie premie do zgarnięcia + konto na 3,50%
  Co trzeba zrobić by zgarnąć tytułowe 100 zł + 250 zł?
Przede wszystkim trzeba skorzystać z dedykowanego linku partnera akcji specjalnej, który będzie wypłacał przelew. Zwyczajowo więc podajemy Organizatorowi swój mail, i nr telefonu, a następnie klikamy link aktywacyjny jaki przyjdzie na nasz mail. Aktywuje to profil Uczestnika w serwisie Organizatora.

Wniosek o otwarcie konta zakładamy poprzez profil Uczestnika w serwisie korzystając z zakładki BONUS. Konto wraz z kartą debetową musimy założyć najpóźniej do 17 lipca 2018

1. 100 zł za aktywność Co konkretnie mamy zrobić mając już otwarte konto? 
Bank wymaga by tylko w wakacje czyli w lipcu i sierpniu
 • przelać na konto tylko... 100 zł
 • zrobić 5 płatności kartą na minimum 150 zł oraz jedną Blikiem
Nie to nie błąd. W pierwszym punkcie są i mają być tylko dwa zera, bank wymaga przelewu na zaledwie sto złotych. W drugim punkcie mamy standardowe wymagania czyli wydanie 150 zł, ale z zastrzeżeniem, że płatności mają być dokonane minimum 5 razy.

Warunki nie są więc jakieś ekstremalne, ale jak na Getin to są. Przypomnę, że posiadacze konta w Getin nie muszą robić żadnego przelewu, zaś kartą należy wykonać tylko jedną płatność na dowolną kwotę. Warunki są więc banalnie proste niczym przy kontach dla młodych.

Harmonogram nowej akcji specjalnej

Informacja o przyznaniu premii ma do nas dotrzeć 8 października o czym zostaniemy poinformowaniu w mailu. Od tej pory mamy 7 dni na wypełnienie formularza po odbiór nagrody pieniężnej. Kasę dostaniemy najpóźniej do 22 października2018.

Na koniec instrukcja dla osób, które chcą tylko zgarnąć kasę i zamknąć konto. Tutaj trzeba uważać bowiem bank wymaga:
 • utrzymania konta z kartą do 22 października 2018
 • nie odwołania zgód marketingowych do... 31 października 2018
To dość zaskakujące, że daty są inne. Nie przypominam sobie takich rozbieżnych dat. Innymi słowy lepiej zaczekać do końca października i pozamykać wszystko. 


2. 250 zł w programie polecającym
W niniejszej akcji można jeszcze podkręcić swoje zyski polecając tę ofertę innym. Za jednego poleconego jak zwykle do zgarnięcia jest 50 zł, a skoro polecić można maksymalnie 5 osób, to całkowita pula do zgarnięcia to 250 zł.

Dedykowany link do zgarnięcia 100 zł za konto oferujące 3,50%

Nie sądziłem by Getin kiedykolwiek miał brać udział w akcjach specjalnych, więc założyłem tutaj niedawno konto dla dobrej stawki na KO i zdążyłem je już zamknąć. Jednak w tym tygodniu i tak wracam po kolejną promocję, którą omówiłem w poniedziałek.

Kto nie był klientem może od razu zgarnąć trzy premie jednocześnie. Stówka na start, konto na rekordowe 3,50% oraz całkowicie darmowy kredyt jak za dawnych dobrych czasów. Nieźle jak na start:)

1. Regulamin akcji promocyjnej Konto Proste Zasady z Bonusem
2. Regulamin oferty specjalnej Bonus za aktywność

2 komentarze:

 1. Transakcje na 150 zł wykonane mają być Blikiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładny zapis w regulaminie brzmi tak:
   'wykonać co najmniej pięć płatności kartą do Konta oraz jedną płatność Blikiem za pośrednictwem Konta na łączną kwotę minimum 150 zł'

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...