środa, 13 czerwca 2018

Teraz 3% na KO w Getin wraz ze stawką 3,50% oraz do 350 zł na start


Czekamy ciągle na trójki w Idea bank, a tymczasem dokładnie taka stawka pojawiła się właśnie na koncie oszczędnościowym w Getin. I to do bardzo przyjemnej kwoty 200.000 zł. Na dziś to bez wątpienia najlepsza oferta KO na rynku.

Co więcej w Getin mamy prawdziwą kumulację promocji. 3% na KO ją połączyć z 3,50% na koncie oszczędnościowym. Ponadto mamy tutaj akcję specjalną z możliwością zgarnięcia do 350 zł:)


1.  3% na KO do kwoty 200.000 zł
To powoduje, że na chwilę obecną Getin jest bezkonkurencyjny wśród kont oszczędnościowych, które dają dostęp do środków w każdej chwili. Bez problemu więc założymy lokatę na wyższy procent w Idea bank, jeśli takowa pojawi w czasie trwania promocji w Getin.

Tutaj założysz konto w Getin ze stawką 3%

Powyższy link będzie aktywny do 31 lipca 2018. Dla przypomnienia 3% mamy też w Credit Agricole tutaj jednak stawka jest gwarantowana do kwoty 100.000 zł. Getin stawkę gwarantuje dla nowych środków obliczanych względem 6 czerwca 2018.

Getin robi często modyfikacje swojego konta oszczędnościowego. Jeśli inne banki dają średnio 2-3 miesiące na jedną edycję, to Getin niedawno skrócił ten okres do zaledwie 3-4 tygodni. Teraz wydłużył nieco czas trwania promocji. Kto się załapie może liczyć na 3 miesiące gwarantowanej stawki. To o miesiąc krócej niż w poprzednich edycjach.
2. 3,50% na KO do 10.000 zł
Natomiast w przypadku konta na 3,50% oprocentowanie mamy zapewnione przez 12 miesięcy. można jednak ulokować tylko 10.000 zł. Przystąpić do niej można do 31 sierpnia 2018.

Tę promocję omawiałem szczegółowo w osobnym artykule na PP4. Dla 3% nie trzeba robić nic poza założeniem konta. Dla 3,50% wymagania są nieco większe, chociaż są bez wątpienia banalne, Getin wymaga bowiem wykonywania co miesiąc przelewu na 1500 zł.3. 100 zł + 250 zł w akcji specjalnej
Co ciekawe w Getin mamy inną promocję zwaną akcją specjalną w której do zgarnięcia jest nawet 350 zł. Omówiłem ją w osobnym artykule Bonus za aktywność.

Dedykowany link do zgarnięcia 100 zł za konto oferujące 3,50%

UWAGA:
Jeśli chcesz skorzystać z wszystkich promocji jednocześnie, powinieneś skorzystać z powyższego linku dedykowanego akcji specjalnej najpierw. Mając już konto osobiste, możesz założyć pozostałe dwa KO. 

Dla krótkiego przypomnienia akcja specjalna potrwa krócej bo do 2 lipca 2018. Dla zgarnięcia dodatkowej premii trzeba wykonać dodatkowy warunek, który również jest bardzo banalny.

a. 100 zł za aktywność
 • przelew na 100 zł
 • 5 płatności kartą na dowolną kwotę + 1 płatność BLIK
Oba powyższe warunki trzeba spełnić w lipcu i sierpniu. Jak widać warunek to żaden, a stówka przyda się każdemu:)

b. 250 zł za polecanie
Dodatkową kasę można zdobyć za polecanie. Polecić można do 5 osób, za jednego poleconego zaś bank płaci 50 zł.

Inne banki mogłyby się uczyć od Getin jak zrobić dobre promocje w których warunki bardzo łatwo spełnić. Niestety po zgarnięciu premii konto jest do zamknięcia, nie da się bowiem wrócić na kolejne edycje konta oszczędnościowego.

1. Regulamin oferty specjalnej 3% Na nowe środki X edycja
2. Regulamin oferty 3,50% w promocji bonus za aktywność
3. Regulamin akcji promocyjnej Konto Proste Zasady z Bonusem

29 komentarzy:

 1. "Teraz wydłużył nieco czas trwania promocji. Kto się załapie może liczyć na 4 miesiące gwarantowanej stawki." Cyba nie Polcan. Tym razem na 3 m-ce (92 dni), a nie 4-ry. Cytuję: "Okres trwania Oferty Specjalnej – okres oprocentowania promocyjnego na Koncie Oszczędnościowym,który trwa 92 dni kalendarzowe, liczone od dnia spełnienia warunków"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie, dzięki za sprostowanie. Naniosłem już korektę do artykułu.
   Jak zwykle coś za coś, większa stawka, ale na krótszy okres.

   Usuń
 2. Czy Wy też macie opóźnienia z księgowaniem przelewów w Getinie? O 8.00 rano puściłem z Idea przelew, minęły 2 sesje księgowania i dalej cisza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...a może to Idea nie chce Ci puścić tej kasy. W sumie się nie dziwię, jej starszy brat wykręcił jej taki numer z tym KO i nie wiedzą co teraz zrobić ;)

   Usuń
  2. szczerze mówiąc w przypadku getina to zawsze miałem przelewy realizowane w dziwnych godzinach. Nic się nei zgadzało z sesjami elixir, ale zawsze prędzej czy później dochodziły.

   Usuń
  3. Potwierdzam. Nigdy kasa nie dochodziła do Getin w terminie. Zwykle robię przelewy do kilku banków jednocześnie, do każdego kasa dochodzi tak jak powinna z wyjątkiem Getin. Tutaj pojawiała się najczęściej dopiero kolejnego dnia.

   Usuń
  4. No i doszła na koniec dnia, wkurzyłbym się gdyby zaksięgowali jutro. Ewakuacja z beztroskiej na 3% zakończone sukcesem. Jaki ruch teraz wykona Idea, około 20 wiele lokat się kończy ;)

   Usuń
 3. I jeszcze takie pytanie. Jak to rozumieć? "...i jednocześnie w każdym z ww. miesięcy wykonać co najmniej pięć płatności kartą do Konta oraz jedną płatność Blikiem za pośrednictwem Konta na łączną kwotę minimum 150 zł"
  Czyli ta płatność Blikiem też jest wymagana? Chyba tak, więc nie wystarczy te 5 płatności kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 5 kartą + 1 blik, słówko 'oraz' jest w tym przypadku jednoznaczne. Wszystko już poprawione, a Tobie należą się podziękowania za czujność.

   Usuń
 4. W okolicy 20 czerwca kończą się lokaty w Idea. Jak nie pojawi się coś atrakcyjnego, to będzie wielka ucieczka kasy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no kłopot taki że 20 czerwca to bedzie dzień rozliczenia salda na obecną lokatę na nowe środki. Warto wiec beztroską wycofać wcześniej i chyba tak zrobię bo i tak 3% jakie pewnie dadzą różnicy mi nie robi bo mogę od razu do Mobile na KO wycofać akurat wolne srodki na beztroskiej a na 3% nie bedę wracał chyba ze więcej zaoferują. Przy obecnej ofercie Getina już nie warto zakładać lokat na 3%. Niestety ja się nie łapię na ta ofertę i muszę kombinować a nie sądzę ze następna edycja będzie w Getinie też na 3%.

   Usuń
  2. Dokładnie moje koncza sie 20 i 21.
   Sporo kasy odplynie.

   Usuń
 5. Czy te wszystkie promocje w Getinie się łączą? Tzn, czy jeśli do 2 lipca założę konto (ta promocja ze 100zł) i spełnię wszystkie warunki to otrzymuję:
  - 3,5% na 1 rok do 10k zł,
  - 3% dla ponad 10k zł do 200k zł na 92 dni
  - 100zł na konto

  oprocentowanie 3,5% i 3% liczone jest od pierwszej wpłaty na konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem tak, ale pod warunkiem, że założysz najpierw z ostatniego dedykowanego linku.

   Jeśli skorzystasz z linku do konta oszczędnościowego, to nie weźmiesz udziału w promocji ebrokera

   Usuń
  2. No właśnie nie jestem na 100% pewien czy otwarcie konta w promicji ze 100zł i 3,5% na KO nie zamyka drogi uzyskania 3% w innej promocji. Zwykle banki pozwalają uczestniczyć tylko w 1 akcji promocyjnej w tym samym czasie...

   Usuń
 6. ja wstrzymuje się z założeniem konta do 20,06, mam na lokatach Wielki procent+ blisko 200K, więc by mi to pasowało, ale zobaczymy ile da Idea, jeżeli 3% to oczywiście przerzucam do Getina, bo to KO więc kasa do dyspozycji w każdej chwili bez utraty odsetek. Ale mam pytanie. Jeżeli założę konto w Getin po 20,06, to czy muszę te operacje kartą i blikiem jeszcze w czerwcu zrobić? (nie wiadomo kiedy karta dotrze), czy te warunki trzeba spełnić od następnego miesiąca (lipca) ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Polcan:
  W reklamie Getina podaja ze polaczenie promocji spowoduje ze do 10K bedzie 3,5% a nadwyzka a z do 200K (czyli 190k) bedzie na 3%.
  Nie ma wiec dwoch KO tylko jedno z dwoma promocjami w jednym.

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. Ty i te Twoje teorie.
   Gdyby ich sluchac to najlepiej byloby trzymac kase na Marsie...

   Usuń
 9. Dobrze rozumiem, ze jesli korzystalem z jednej w poprzednich edycji Konta Oszczednosciowego na nowe srodki, ale okres promocyjny zakonczyl sie przed 11.06, to wciaz otrzymam 3% na nowe srodki? Zgody marketingowe zaznaczone.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też chciałbym znać odpowiedź (potwierdzenie) na to pytanie...

   Usuń
  2. Moim zdaniem niestety odpowiedź jest przecząca. To główny powód dla którego zamknąłem konto w Getin. To nie Millennium, gdzie można wracać z nowymi środkami.
   Wykluczenie znajduje się w punkcie IV.2.
   'Uczestnik może wyłącznie raz przystąpić do oferty'

   Punkt ten rozumiem tak, że z oferty specjalnej można skorzystać tylko raz. Wyjątkiem jest jednoczesne korzystanie z dwóch jednocześnie co tutaj jest możliwe, ale z ograniczeniami o których wspomniał Anonimowy 13 czerwca 20:23

   Usuń
  3. ...a może wyłącznie raz do danej edycji oferty? I wyklucza jedynie branie udziału w tej poprzedniej? Trzeba się dopytać kogoś w banku.

   Usuń
  4. Nie wiem czy pytanie kogokolwiek w banku ma sens. Zapytaj dwie osoby i dostaniesz dwie różne odpowiedzi.
   Najlepiej po prostu skorzystać z oferty jeśli się skorzystało z poprzedniej i sprawdzić czy są prawidłowo odsetki.
   W ten sposób można sprawdzić nawet oferty które w teorii nie powinny działać, a działają o czym pisałem niedawno tyle że dotyczyło to innego banku:)

   Usuń
  5. "I. Postanowienia ogólne
   1. Organizatorem oferty specjalnej „Na nowe środki” – X edycja (dalej: „Oferta” lub „Oferta Specjalna”) (…)

   [IV]
   4. Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

   Usuń
 10. Kto chce podnieść limit lokowanej kwoty z 200 tyś.zł do 210 tyś. może założyć dodatkowo mobilną lokatę na 3% na 2 miesiące.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bujam się teraz z Getinem z powodu tej nieszczęsnej promocji 3% na koncie. W systemie mam zaznaczone na tak wszystkie trzy zgody. Konto oszczędnościowe też jest w systemie oznaczone, że promocja niby działa. A odsetki naliczyły się bez promocji.
  Po złożeniu reklamacji napisali, że do dlatego, że nie mam zaznaczonej zgody na marketing tradycyjny. Szkoda tylko, że w swoim własnym regulaminie wymienili zgody, które trzeba zaznaczyć - SMS, telefon i elektroniczna. Ja tam się z nimi dalej kłócę i cytuję im ich regulamin, a tymczasem zapytam jak tam u innych - działa Wam promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja działa. Ja jednak profilaktycznie zadałem pytanie bankowi. Odpowiedzieli szczegółowo, zaznaczyłem wszystkie zgody (marketing tradycyjny, jako jedyna niemożliwa do akceptacji przez internet - tylko w oddziale lub przez infolinię).

   Usuń
  2. czyli czarnecki dalej oszukuje i cfaniaczy, on to ma już w genach wyssane z mlekiem matki... a miałem zakładać już to konto, dzięki za ostrzeżenie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...