wtorek, 19 czerwca 2018

Pierwsza Lokata piłkarska 3,GOOL% w Credit Agricole


To już dziś Polska zagra z Senegalem. Jak zwykle w tego typu imprezach banki przygotowują swoje oferty, w których nasze zyski uzależnione są od wyników jakie osiągniemy w każdym meczu. 

Na start Credit Agricole daje nam 3%, które bank ma także na swoim koncie oszczędnościowym. Tę ofertę opisywałem niedawno na blogu, zaś kto tę fajną ofertę przeoczył może zajrzeć do wpisu na ten temat.


Oczywiście zyski będą się zwiększać proporcjonalnie do zdobytych goli, a tych Polacy strzelają znacznie więcej niż na poprzednich zawodach piłkarskich czyli Euro 2016. Za każdą bramkę bank zwiększy stawkę o 0,2pp czyli np.
 • 1:0 dla Polski lokata na 3,20%
 • 2:0 dla nas lokata na 3,40%
 • 3:2 dla nas lokata na 3,60%
Czy ma znaczenie fakt, czy Senegal strzeli więcej bramek od nas. Niestety ma bo wtedy można liczyć na stawkę wyjściową, a ta wynosi 3%.

Remis też jest premiowany, ale pod warunkiem że nie będzie to remis bezbramkowy. W tym przypadku stawka lokaty będzie rosła dwa razy wolniej więc przykładowo
 • 0:0 - lokata na 3,00%
 • 1:1 - lokata na 3,10%
 • 2:2 - lokata na 3,20%
Liczymy jednak na zwycięstwo, Lewandowski bowiem jest ostatnio w wyśmienitej formie więc prawdopodobieństwo założenia bardzo sympatycznej lokaty jest dość duże. Podobnie będzie zapewne w kolejnych meczach czyli z Japonią i Kolumbią.

Konto w CA ma wiele promocji jednocześnie
Oczywiście aby założyć lokatę piłkarską trzeba posiadać lub założyć konto w CA. Konto warto posiadać chociażby dla samego konta oszczędnościowego, które oferuje obecnie 3% do kwoty 100.000 zł o czym była mowa już w kwietniu.

Tutaj założysz konto w Credit Agricole dla 3% na KO + lokat piłkarskich

Jakie są parametry tej lokaty? Lokata jest krótka trwa bowiem tylko dwa miesiące, szybko więc zgarniemy odsetki. Jak zwykle w przypadku CA jest to typowa lokata wabikowa czyli mamy tutaj ograniczenie kwoty do 10.000 zł. Biorąc jednak pod uwagę kolejne mecze można liczyć minimum na 30.000 zł.

Oczywiście jest duże prawdopodobieństwo, że Polska wyjdzie z grupy, co zagwarantuje udział w kolejnym meczu. To oznaczać będzie dalsze emocje oraz kolejne promocyjne lokaty:)

Ile będzie meczów Polaków? Wielki symulator obliczył na podstawie dwustu tysięcy modeli oraz miliona symulacji największe prawdopodobieństwo przebiegu mundialu, według którego Polacy wyjdą z grupy. Piszę o tym dziś na PP4.

Ostatecznie po wyniku 1:2 mamy tylko 3%

46 komentarzy:

 1. "Nie ma znaczenie czy Senegal strzeli nam bramkę. Więc nawet w przypadku porażki 1:2 czy 2:3 możemy liczyć na stawki podane wyżej." Niestety nie. Porażka daje "tylko" i aż te podstawowe 3%. Cytuję z ich strony: "w przypadku porażki Biało-Czerwonych lub bezbramkowego remisu będziesz mógł otworzyć lokatę z solidnym oprocentowaniem bazowym w wysokości 3%."

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawniej IdeaBank miał takie atrakcyjne lokaty - okolicznościowe związane z meczami. Dziś w IdeaBank wiele nie oferuje.

  OdpowiedzUsuń
 3. No to se kuźwa pewnie teraz CA w brodę pluje ze nie dali propozycji na 20% :-)))) Co by kont zgarnęli to ich a straty zadne.

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jednak nie wyjdą z grupy i CA zostanie przy gołym 3.0. Szału nie zrobią, tak jak i piłkarze. Mi osobiście ta lokata kojarzyć się wtedy będzie z porażką, co chyba wizerunkowo bankowi na dobre nie wyjdzie. Bankiersi CA chyba nie brali pod uwagę, że piłkarze mogą słabo grać.

  OdpowiedzUsuń
 5. Teraz zaproponują lokatę 4 % za obejrzenie 10 meczy takiej padliny :=). Szok... Cionek do pazdana i tak w koło Macieju. Świętego by zamęczył takim futbolem. Przecież tak to grały drużyny na głębokim zadupiu ligi okręgowej w latach '90. Milik wyglądał jak grzybiarz co przypadkiem wlazł na poligon i nie wie co sie dzieje. Miał spokojnie liczyć maślaki w koszyku a kazali mu jakąś pikę kopać z jakimiś uchodźcami z Afryki. Dramat zawodnika normalnie.
  Ma ktoś jakies info z IB czy dadzą coś ponad 3% bo dziś zabiorę chyba od nich depozyt do TMobile bo czekam i czekam i nic się nie pojawia wiec chyba trzeba zerwać jedną beztroską i wpłacić na KO w Tmobile pod korek.

  OdpowiedzUsuń
 6. Uciekłem z Idei, bank tonie strach tam trzymać kasę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Ciekawa sprawa. Dziś część lokat w IB wraca na konto a część odnawia się na 0,01% jakby niebiescy liczyli na to, że przeoczymy niektóre lokaty w gąszczu innych i będą pracowały na 0,01%,
  Musiałem mocno się naszukać w moich licznych lokatach w IB gdzie są owe kwiatki do zerwania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślą, że przy mundialowym szale ludzie zapomnieli o swoich finansach - i potrzymają u nich lokatki na ich marnym 2,8% lub "zapominalskim" 0,01% ;) A tu ludziska ocknęli się, tak jak po wczorajszym meczu i kasa (mam nadzieję) im odpływa. I dopiero będzie reakcja z ich strony. Tak jak powiedziałem wcześniej - do dziś daję im szansę, jak się nie ockną odpalam na nowo KO w Getinie.

   Usuń
  2. Jak można odpalić na nowo KO w Getin skoro to jednorazówka?

   Usuń
  3. Chodziło mi o to, że na nowo wrócę do Getina. Próbowałem długo u nich zamknąć całkowicie bankowość, ale się nie udało. Teraz to może się przydać ;)

   Usuń
  4. Gdybym miał taką możliwość dawno bym tam wrócił choćby dla samego 3,50%. A dodatkowo masz 3% dostępne od ręki...

   Usuń
  5. Mam tylko jeden dylemat. Teraz mam stosunkowo niewielką kwotę, a odpalę już 92-dniowy okres promocji :( Jak poczekam na ostatnią chwilę - to będę mógł zapchać KO pod sam korek kasą z DB (kończących się tam rocznych lokat na 3%)

   Usuń
  6. Polcan o jakiej jednorazówce mówisz na KO w Ofercie Specjalnej na 3% do 200 tyś. w Getin Banku?
   Przyczytaj pkt. 4
   IV. Warunki przystąpienia i uczestnictwa w Ofercie Specjalnej
   1. Warunkiem przystąpienia do Oferty Specjalnej jest spełnienie w Okresie przystąpienia do Oferty oraz w całym Okresie trwania Oferty Specjalnej łącznie następujących warunków:
   a) podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Oszczędnościowe,
   b) podpisanie lub posiadanie umowy o Konto Osobiste,
   c) posiadanie wyrażonych Zgód marketingowych na Tak
   oraz wpływ Nowych środków na Konto Oszczędnościowe w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej.
   2. Uczestnik może wyłącznie raz przystąpić do Oferty.
   3. Oferta Specjalna obejmuje wyłącznie jedno Konto Oszczędnościowe w Okresie trwania Oferty Specjalnej. W przypadku posiadania więcej niż jednego indywidualnego konta oszczędnościowego, Ofertą Specjalną może zostać objęte najstarsze indywidualne Konto Oszczędnościowe w Banku.
   4. Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 11.06.2018 r. do 31.07.2018 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”.

   Usuń
  7. Polcan konto w getin to nie jednorazówka. Jeśli spełniasz warunek nowych środków i wykluczeń z regulaminu to możesz pakować 200 tys. i będziesz miał 3%.Jest to konto podobne do profitu millenium.

   Usuń
  8. Ja to rozumiem nieco inaczej. Punkt zacytowany wyżej jest dla mnie jednoznaczny.

   Usuń
  9. czemu jednorazówka? Jak masz nowe środki i od zakończenia poprzedniej uruchomionej edycji upłynęła regulaminowa ilość czasu to sobie wpłacasz na 3%. Niestety ograniczenia są dość spore bo ja wpłaciłem 1 marca a do owej edycji mogę przystąpić po zakończeniu obecnej czyli 31 lipca

   Usuń
  10. A ja już dwa razy korzystałem z promocji i teraz skorzystam 3 raz ponieważ poprzednia skończyła mi sie przed 11 czerwca. Poza tym w systemie po uruchomieniu promocji można po 24 h sprawdzić czy się ją uruchomiło

   Usuń
 8. Ja właśnie zerwałem lokatę odnowiona na 0,01% i kasa zabrana. Jutro kasuje kolejne 2.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja włączyłem dziś przypominajkę na 26 czerwca, bo tego dnia kończą mi się kolejne.
   Nie zapisuję końca wszystkich lokat tylko jedną najbliższą. Po jej zerwaniu wpisuję nową datę najbliższą.

   Usuń
  2. Najwidoczniej IB nie jest w tak trudnej sytuacji, jak się niektórym wydaje.

   Usuń
  3. Jeśli do jutra nie będzie nic ponad 3%, to też zabieram kasę. Czekam tylko na zapadnięcie drugiej lokaty.

   Usuń
 9. "Nie zapisuję końca wszystkich lokat tylko jedną najbliższą. Po jej zerwaniu wpisuję nową datę najbliższą." Ja zapisuję w kalendarzu wszystkie kończące się, nawet rodziny - bo zarządzam ich kasą. Czasami sam się dziwię, że się w tym nie gubię ;) PS Odnawiają się Wam te "nieodnawialne" lokaty 35-cio dniowe??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To zależy, u mnie część się odnowiła, część nie. Zobaczyłem to na saldzie lokat bo zamiast równej kwoty z zerwami na końcu miałem jakieś groszowe końcówki, więc ewidentnie musiała być jakaś odnowiona.

   Usuń
  2. Tak odnowiła się dzisiaj na 0,01%

   Usuń
 10. A mi się odnowiła na 0,1%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo podejrzewam, że to była ta wersja lokaty bez PLUSa?

   Usuń
 11. Wczoraj w IDA mi się zakończyła jedna lokata, jutro druga, w sobotę trzecia, obojętnie mi czy banG da, czy nie da lokaty na 3+ %. I tak spadam, dość ganiania się z mało poważnym bankiem.

  OdpowiedzUsuń
 12. A ja wiem co oni w IB kombinują? Grają z nami na czas. Dali do oferty coś podobnego do KO w postaci Lokaty BEZTROSKIEJ. Pewnie część z nas "chomikuje" na niej swoją kasę w oczekiwaniu na 3+ które tak naprawdę może wcale nie nadejść. A to dlatego, że ilość kasy im wcale tak szybko nie odpływa - bo część ląduje właśnie na niej :( Inna sprawa, że dopiero zaczynają odpływać pieniądze i potrwa to kilka dni. Trzeba liczyć, że z czasem się obudzą. Inna sprawa - to fakt, że na pewno są tego świadomi, że gdy dadzą cokolwiek lepszego od 2,8% - ludzie polikwidują te beztroskie na rzecz tych ciekawszych. Walka z czasem trwa... ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dokladnie... ja mam możłiwosć przeniesienia cześci do Tmobile, ale szkoda mi uruchamiać w tym momencie tam KO gdy zaraz moze np wystartować Wielkiprocent, ale coś mi się wydaje że nic się nie pojawi w bliżej określonej przyszłości

   Usuń
  2. Właśnie mam ten sam dylemat. Ale teraz mam mniejszą kwotę, więc też myślę o T-Mobile. Pewnie przedłużą, ale promocja na ich KO jest do końca czerwca. Mam już powoli dość gierek IB i ich przeciągania...

   Usuń
 13. Chcialbym sie dowiedziec czy bank ma prawo ode mnie informacji na temat zrodla pochodzenia srodkow a takze wypytywac w jakim celu robie/robilem przelewy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a kto ci tak

   Usuń
  2. Raz w życiu pytał o to mnie DB w oddziale, w ankiecie do założenia lokaty, ale pytanie o cel robienia przelewów? Trochę dziwne.

   Usuń
  3. jeszcze chcieli ode mnie oswiadczenia na pismie w tej sprawie... dodam klientem jestem od ladnych paru lat

   Usuń
  4. moze jest to w jakis sposob zwiazane ze zmianami tzw. STIR

   https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/fiskus-konto-bankowe-blokada-stir,184,0,2405048.html

   Usuń
 14. Zakładał ktoś tą lokatę w CA na 3% ? Właśnie przez 20 minut konsultantka próbowała znaleźć sposób jak to zrobić ... i odesłała mnie na FB bankowego bo nic innego nie wymyśliła.
  Ja nie mam takiej lokaty na liście. Jakieś żarty - szkoda czasu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zakładka Konta -> Oszczędności -> Nowe oszczędności -> Nowa Lokata -> z listy wybieramy lokata terminowa stałe i klikamy przycisk dalej.
   Okres wybieramy 60 dni. Sposób zadysponowania nieodnawialna. Wpisujemy kwotę i klikamy przycisk Zatwierdź i to nie jest koniec tylko pojawią się dwie lokaty do wyboru: piłkarska albo normalna. Zaznaczamy piłkarską i zatwierdzamy. Jesteśmy proszeni o potwierdzenie kodem sms który właśnie otrzymaliśmy.

   Usuń
  2. Dzięki. Konsultantka nie mogła mi wytłumaczyć gdzie jest nazwa zakładanej lokaty a ona jak widać wskakuje dopiero na końcu. Dzisiaj założę.

   Usuń
 15. Słuchajcie. Niech mi ktoś powie jak to jest z założeniem konta Millenium przez Moneymanie. Tam z tego co czytam trzeba zaznaczyć wszystkie zgody marketingowe dla banku aby dostać premię. jak to w praktyce wygląda? Mocno dzwonią, spamują, smsuja itd? Mogę sobie poblokowac telefony od oferentów, ale jak to ma być jakaś agresywna forma promocji to raczej zrezygnuję z takiego układu, Może ktoś podzielić się wrażeniami z tego dobrodziejstwa w czasie trwania akcji? Moze da się otrzymać tą premię bez wyrażania zgód których jest w sumie całkiem sporo. W getiniemam zgody ale telefon dostałem tylko raz. Od czasu do czasu przychodzą sms z ofertami i nic wiecej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Eee, raz na ruski rok coś tam przyślą,że od razu ląduje to w koszu.
   Generalnie banki nie nękają, już bardziej denerwuje mnie Meritum bank. Dawno nie istnieje, a firma meritumkredyt, która pozostała po tym banku to nęka.
   Wkurzyło mnie to na tyle, że byłem osobiście w oddziale, gdzie podpisałem całkowite anulowanie zgód na cokolwiek pod moim adresem włącznie z wykasowaniem mnie z bazy danych. Przeproszono mnie za marketing i podziękowano za zwrócenie uwagi.

   W tym tygodniu na sms przyszło mi kolejne zaproszenie do oddziału po kredyt z pozdrowieniami ;/

   Usuń
  2. Dzięi za info... Noto sobie założę to 360 prze MM - 150zł droga nie chodzi. Tyle ze oni wymagają zgody na kontakt telefoniczny - marketingowy wiec myślałem ze beda wydzwaniać z pierdołami zawracając gitarę. Ale jak nie to ok.

   Usuń
  3. I jeszcze jedno. Te 1000zł obowiazkowej wpłaty w każdym miesiącu to trzeba trzymać do końca Akcji promocyjnej czy po prostu wpłacamy 1000zł raz w miesiacu i następnego dnai można je zabrać i tak co miesiac? Chyba mozna tak cyrklować tym jednym tysiącem jak normalnie w Millenium w celu uniknięcia opłaty ale na regulaminie promocji nic nie napisano jak ma to wygladać - czy trzeba t pieniądze wpłacać co miesiąc i trzymac do zakończenia czy nie.

   Usuń
  4. Jak wpłacisz, to nawet tego samego dnia możesz wypłacić, bądź przelać z powrotem. Ja tak robię od dawna. Tylko nie zapomnij o 1 płatności kartą, także zostaw tam na to kilka zł, a reszta do Twojej dyspozycji

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...