czwartek, 28 czerwca 2018

Darmowe treningi o wartości 378 zł w promocji W formie z kontem III w Paribas


Wraca omawiana na początku kwietnia promocja Aktywnie z kontem w Paribas czyli promocja dla osób lubiących ruch i sport. Do zgarnięcia jest znów możliwość darmowego korzystania z obiektów sportowych przez pół roku.

Lato już się rozpoczęło więc aż prosi się o częstsze przebywanie na zewnątrz nie tylko przy grillu. Zwolenników aktywnego sportu nie brakuje, a chociaż z motywację jest różnie, zdobyty w promocji karnet na pewno zdopinguje nas do większej aktywności.


Czy to promocja dla każdego? Niezupełnie, bank bowiem za nowego klienta uzna tylko takiego, który nie miał tutaj konta od 24 miesięcy. To i tak lepiej niż do niedawna, gdy karencja wynosiła nie dwa lecz trzy lata.

Tutaj zgarniesz karnet do korzystania przez pół roku z obiektów sportowych

Promocja ma potrwać do 15 lipca 2018 lub do wyczerpania puli dostępnych karnetów, których sumie jest ich 1500. Chociaż nie jest tego dużo nie sądzę by oferta wyczerpała się przed czasem, nawet jeśli obecnie jest moda na ruch i bycie fit.


Co trzeba zrobić by zdobyć 6 miesięcznych karnetów elektronicznych o wartości 378 zł, dzięki którym będzie można dwa razy w tygodniu uprawiać jeden lub kilka z 250 sportów. Z możliwością wstąpienia do 350 obiektów gdzie zamiast karty członkowskiej, będzie można pokazać komórkę.

Paribas jest dość konserwatywny i lubi wymagać to co zwykle było standardem. Umowa o Konto Optymalne powinna zostać zawarta do 31 lipca 2017 by od kolejnego miesiąca spełnić trzy warunki:
  • przelew na konto w wysokości 1000 zł 
  • przelew w aplikacji GOmobile
  • transakcje kartą na 200 zł
Uwaga: 
Reklama pokazuje wykonanie płatności na kwotę 300 zł, lecz regulamin mówi o 200 zł. W poprzedniej edycji też był wymóg wydania 200 zł w miesiącu więc jak sądzę błąd jest na stronie służącej do składania wniosków

Wszystkie trzy powyższe warunki należy spełniać przez 6 kolejnych miesięcy. Mamy więc prosty układ typu give and take, czyli jak długo będzie można korzystać z obiektów sportowych, tak długo trzeba być aktywnym na koncie.

Osobiście wolę bardziej nowoczesne warunki jakie proponuje omówiony wczoraj Millennium, ale nagroda tam jest zupełnie inna. 

Chętni na tę promocję którzy skuszą się na karnet elektroniczny info o jego przyznaniu dostaną do 18 września 2018. Wówczas trzeba będzie się zalogować do panelu użytkownika OK system. Wymagane jest by taki panel założyć do 26 września.

Nieco denerwujące jest takie zakładanie paneli, ale niestety to już codzienność. Jestem w trakcie kupna nowego OC i po raz pierwszy nowy ubezpieczyciel z najtańszą ofertą też najpierw każe się logować do swojego panelu:/

Wracając do Paribasa, treningi można zacząć od października więc na dobrą sprawę karnety dostaniemy na najbardziej mroczny okres między październikiem a marcem, gdy zwykle siedzimy w chacie bo nikomu nie chcę się wychodzić z domu;)

Tutaj zgarniesz karnet do korzystania przez pół roku z obiektów sportowychRegulamin promocji Aktywnie z kontem w Paribas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...