poniedziałek, 4 czerwca 2018

Całkowicie darmowy kredyt w Getin oraz konto na 3,50%


Pamiętacie jak kiedyś można było mieć za darmo kasę w BGŻ? Na początku 2014 Bank rozdawał każdemu chętnemu darmową pożyczkę i można było oddać dokładnie tyle ile się wzięło. Przetestowałem to wówczas i faktycznie: tyle ile można było wziąć tyle oddaliśmy.

Teraz praktycznie identyczną ofertę ma Getin bank. Znów mamy same zera za przyznanie i oddajemy tyle ile weźmiemy. A w międzyczasie możemy sobie korzystać z kasy tak jak nam się podoba, na wakacje, na remont czy na konto oszczędnościowe.

Takie okazje są rzadkością

Tego typu okazje są bardzo rzadkie i długo nie mogłem uwierzyć, że jest to możliwe. Jednak od dobrych kilku lat ciągle korzystam z darmowych kredytów, limitów i pożyczek i zwiększa to potencjał zarobkowy.

Getin nie robi specjalnych trudności. Warunkiem zdobycia darmowej pożyczki z RRSO wynoszącym 0% jest po prostu brak posiadanego w Getin czynnego produktu kredytowego na dzień składania wniosku.

Tutaj złożysz wniosek o darmowy kredyt w Getin bank

Na blogu rzadko omawiam oferty tego typu, bo też są one bardzo rzadkie, więc warunek nie powinien być dla was trudny. Podobnie jak w przypadku słynnej oferty BGŻ mamy możliwość zdobycia za darmo 2.000 zł na cały rok. Bank rozpisze nam więc 12 rat do spłaty, a przez ten czas kasa może pracować w dowolny sposób jaki nam przyjdzie do głowy.Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by poza tym kredytem korzystać także w konta na 3,50% które od niedawna bank ma w ofercie. Omawiałem ją niedawno nie na tym lecz na PP4 warto więc zajrzeć tam do szczegółów oferty.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe na 3,50% w Getin

Dwa tysiące to może nieduża kwota, ale fajnie używa się czegoś co przynosi dodatkowe korzyści. Przy połączeniu z innymi darmowymi kredytami czy to w postaci limitu, czy pożyczki pkzp czy karty kredytowej zysk rośnie już znacznie, a w skali lat kwota jest już poważna.

To najlepsza stawka na rynku

W zamian musimy pamiętać tylko o jednym - o terminowej spłacie według harmonogramu jaki dostaniemy od banku. Podobne harmonogramy dostajemy także przy darmowych kredytach jakie dostajemy przy zakupach w Euro RTV AGD.

Obie promocje KO można połączyć co w bankach jest rzadkością:)

W kwietniu zamknąłem tutaj konto, ale jak widać powrót do Getin będzie ekspresowy. Trudno przejść obojętnie obok darmowej kasy, a przecież jest tutaj kilka innych korzyści o których pisałem wielokrotnie z kartą debetową na czele.

5 komentarzy:

 1. Nie wiem czy było to już opisywane... ale dzisiaj zauważyłem bardzo fajną ofertę konta oszczędnościowego z 3% w Ideabank. I nie jest to typowy wabik bo nie ma limitu typu 10k. Jedyne wymaganie to trzymanie 1/10 kwoty z oszczczędnościowego na standardowym koncie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście że było i to jeszcze w kwietniu.
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2018/04/zoska-pro-teraz-na-3-w-idea-bank-ale.html
   Niestety u mnie to konto pokazuje realnie poniżej 2%...

   Usuń
 2. Jestem już po rozmowie wstępnej w sprawie omawianego kredytu. Wystarczy wydrukować sobie zaświadczenie o dochodach za ostatnie 3 miesiące (inne banki wymagają 6 miesięcy) i na tej podstawie będzie przyznawany darmowy kredyt.
  O jego przyznaniu będę informować na bieżąco.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dużo starań; zysk niewielki...

   Usuń
  2. Właśnie wcale nie tak dużo starań w porównaniu do innych. Sama jestem strasznie ciekawa wyniku, czekam na wpisy niecierpliwie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...