czwartek, 14 czerwca 2018

150 zl do Pyszne.pl + 300 zł w promocji Piłkarska strona Konta Jakie Chcę


Dziś rusza największa impreza piłkarska, która potrwa kilka tygodni. W związku z tym już na dwa dni wcześniej pojawiła się oferta dedykowana dla pań Bądź piękniejsza na mundial

Zaraz po niej pojawiła się oferta dedykowana dla panów o nazwie Piłkarska strona Konta Jakie Chcę. W obu przypadkach do zgarnięcia jest w łatwy sposób 150 zł. Panie dostają vouchery sklepów Ania Kruk, panowie kasę na wyżerkę. Jest jeszcze oferta ze stówą dla studentów, ale o niej już piszę na PP4.

Wersja dla panów
W obu przypadkach definicja nowego klienta jest taka sama: z nowej promocji skorzystać mogą tylko osoby, które nie miały tutaj konta od ostatnich 12 miesięcy. A to oznacza, że posiadacze kont na 4% muszą się obejść smakiem.

Tutaj zgarniesz 150 zł za Piłkarską stronę konta jakie chcę

Mamy w zasadzie kopię oferty opisanej we wtorek jeśli chodzi o terminy i wymagania, a więc oferta ma potrwać do 30 czerwca 2018. W obu też przypadkach mamy limity wniosków, ale w przypadku panów limit jest większy, wynosi bowiem 1000 sztuk. 


Jak zgarnąć tytułowe 150 zł widzimy wyżej.
Podobnie jak w wersji dla pań nagroda została podzielona na dwie części.

1. 50 zł za otwarcie konta
Do 30 czerwca musimy zawrzeć umowę o konto wraz z kartą. Jak zwykle mamy do wyboru 3 sposoby i dla panów nie ma znaczenia, którą wybierzemy. Kurier jest z pewnością najbardziej bezpieczny, szczególnie jeśli kiedyś już zakładaliśmy coś w WBK w inny sposób.

2. 100 zł za płacenie kartą
Potem jest już standard. W przeciwieństwie do omawianej wczoraj oferty w Getin, WBK daje wybór sposobu płatności. Możemy płacić kartą LUB blikiem, dla zielonych to obojętne. Ważne by wydać 150 zł do 15 lipca 2018.

Nie mogę skorzystać z powyższej promocji posiadam bowiem wiele kont. Skusiłem się jednak w tym tygodniu na skorzystanie z innej oferty łatwego zgarnięcia 300 zł za przelewanie wynagrodzenia do WBK, co niedawno opisałem w osobnym artykule.

Dodatkowe korzyści z założenia KJC

3. 300 zł za przekazywanie wynagrodzenia
Przypomnę tutaj krótko, że dodatkowa nagroda obowiązuje tych, którzy zdecydują się przenieść tutaj wynagrodzenie. Musi ono wynosić minimum 1500 zł, więc ten warunek też jest osiągalny dla każdego.

Miesięcznie można zgarnąć po 50 zł, co oznacza że jeśli chcemy zgarnąć całość premii musimy posiadać konto przez pół roku. Dodatkowo wymagane jest posiadanie karty której warto poświęcić kilka słów na koniec.

Wybrałem oczywiście pierwszą opcję

W WBK standardowo mamy opłatę za kartę w wysokości 3 zł.  Można jej uniknąć na dwa i to drastycznie różne sposoby widoczne wyżej. Oczywiście wybieramy pierwszy sposób czyli 5 płatności na dowolną kwotę zamiast bezsensownego warunku wydania aż 500 zł:)

4. Konto oszczędnościowe na 2,70%
Mając konto osobiste w WBK grzechem jest nie korzystać z konta oszczędnościowego, które oferuje od dłuższego czasu stawkę 2,70%. Ważne jest jednak by w tym przypadku kolejny wniosek złożyć za pomocą kuriera, bowiem inne sposoby po prostu nie działają o czym przekonałem się już dwukrotnie.

Link do założenia mobilnego konto oszczędnościowego na 2,70% do 100.000

Słowem fajna kumulacja promocji w fajnym banku:)  W tym tygodniu WBK dzień po dniu wprowadza nowe oferty, prezentowanie jednak jednej po drugiej byłoby nudne. Z tego powodu szczegóły o trzeciej z nich, dedykowanej dla studentów znajdziecie na PP4.

Regulamin Piłkarskiej strony Konta Jakie Chcę w WBK

3 komentarze:

 1. Dziś był kurier, konto KJC już widoczne w systemie chociaż jeszcze nieaktywne, więc konwersja z 123 nie była konieczna.
  Pozostaje pytanie czy zadziała premia 300 zł dla tej drogi? Dam znać wkrótce.

  OdpowiedzUsuń
 2. Polcan jest wyłączenie: Uczestnikami promocji mogą być osoby, które zawnioskowały o Konto pod podanym adresem:
  www.bzwbk.pl/ms/pilkarska-strona-konta-jakie-chce/agora , spełniły warunki określone w par.4 punkt 4.2
  oraz w ciągu 12 miesięcy poprzedzających złożenie wniosku o Konto („Wniosek”) nie posiadały i nie były
  współwłaścicielami konta osobistego prowadzonego w PLN w Banku Zachodnim WBK.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież napisałem o tym w artykule. Mój pierwszy komentarz dotyczy oczywiście poniedziałkowego artykulu nie zaś omówionego wyżej.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...