środa, 27 czerwca 2018

Ustrzel 200 zł z Millennium czyli jeszcze więcej i bez karencji


Bingo! Stało się dokładnie tak jak przewidywałem. Millennium wraca z jeszcze lepszą ofertą promocyjną konta, bo teraz zamiast dotychczasowych 150 zł jakie były w MM15 teraz można ustrzelić 200 zł. A co ważniejsze znów nie ma tutaj karencji:)

Co więcej warunki zgarnięcia premii są praktycznie żadne, dwie stówki dostajemy dokładnie za to co robi każdy posiadacz konta w Millennium. Więc aż się prosiło by zamknąć konto i poczekać na powrót.
Dla przypomnienia konto może założyć każdy kto nie ma żadnego produktu w Millennium. Trzeba tu jednak podkreślić, że dodatkowo nie mógł brać udziału w dotychczasowych promocjach konta 360 stopni, a tych było już dość sporo.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

Oferta ma potrwać do 27 lipca 2018 więc do tego dnia można składać wnioski z powyższego dedykowanego linku. Kolejne cztery dni, a więc do końca lipa jest czas na założenie konta.

Harmonogram akcji
Co konkretnie trzeba zrobić by zgarnąć 200 zł?
Ha, no właśnie nic ponad to co robi każdy posiadacz konta w Millennium czyli:
 • zrobić przelew na 1000 zł
 • wykonać jedną płatność kartą na dowolną kwotę
Jeśli te banalne czynności wykonamy w sierpniu i wrześniu dwie stówki trafi do nas.

Prosto, łatwo i przyjemnie. Zresztą sam regulamin też jest rekordowo prosty zawiera zaledwie... 1 stronę, więc to najkrótszy regulamin akcji promocyjnej jaki pamiętam. Wzór dla innych banków, które lubią plątać się w regulaminowych zawiłościach.

Tutaj weźmiesz udział w promocji Ustrzel 200 zł z Millennium

W maju zamykałem konto właśnie dla takiej okazji, skoro brak tutaj karencji, nie sądziłem jednak, że tak szybko będzie możliwość powrotu. Do tej pory miałem konto w Millennium tylko dlatego, że na KO było 3% zaś konto odnawiałem przez długi czas. Premii za założenie konta jednak nie zgarnąłem.

Jedno z moich ulubionych kont:)
Konto miało leżeć bezczynnie do października co wiąże się z wykonywaniem co miesiąc przelewu na tysiąc i jednej płatności. Przyjemniej będzie zrobić te czynności za premię niż za friko:)

Regulamin promocji Ustrzel 200 zł z bankiem Millennium

6 komentarzy:

 1. Karencja swoją drogą, ale dużo osób już zapewne korzystało z promocji przy koncie 360 stopni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Znam wielu takich, co otworzyło tutaj konto tylko dla KO bo oszczędnościówka była tutaj długo bezkonkurencyjna.

   Usuń
 2. WidZe ze nadal maja problem z osobami ktore juz kiedys dostaly premie... nie rozumiem tego, w innych bankach sa okresy karencji i sie da a tu nie...

  OdpowiedzUsuń
 3. może ktoś wie o takim przypadku? 3 tyg założyłem freemium w tmobile. Dziś utworzyłem konto oszczędnościowe aby miec promocję na 3% do 50tys. Otworzyłem to konto a w szczegółach mam oprocentowanie 1.04%. Wpłaciłem symboliczną złotówkę i dalej jest 1.04. Co mam zrobić aby dostać te 3%?

  OdpowiedzUsuń
 4. To normalne. Jest nawet osobna wzmianka u nich na stronie na ten temat i sam to przerabiałem. To promocyjne procentowanie będziesz miał dopiero wieczorem następnego dnia po otwarciu konta. U mnie też tak było i ostrzęgali o tym przy zakładaniu KO w placówce:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Przecież wykluczeni są wszyscy co już kiedyś zakładali konto z bonusem.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...