wtorek, 12 czerwca 2018

150 zł + 300 zł za konto w WBK w promocji Bądź piękniejsza na mundial


Zaczęło się już odliczanie godzin do mundialu. Na dzisiejszym meczu Polska - Litwa w lewym dolnym rogu mieliśmy licznik pokazujący za ile godzin rozpocznie się największa impreza piłkarska, banki też zaczynają się włączać do zabawy.

Jako pierwszy pojawił się omawiany wczoraj WBK. O dziwo oferta dotyczy... kobiet, chociaż mogą brać w niej udział również mężczyźni, mimo iż promocja nosi nazwę Bądź piękniejsza na mundial. W końcu wszyscy kibicujemy Polakom niezależnie od płci:)Są jednak ograniczenia w stosunku do adresatów promocji. Mogą z niej skorzystać tylko te osoby, które nie posiadały konta w WBK przez ostatnie 12 miesięcy. A przecież hurtowo zamykaliśmy tutaj konta 11 miesięcy temu...

Tutaj zgarniesz 150 + 300 zł za otwarcie konta jakie chcę

Akcja jest mocno limitowana, więc panuje tutaj zasada kto pierwszy ten lepszy. W teorii ma potrwać do 30 czerwca 2018, ale bardzo możliwe, że zakończy się przed czasem. Ograniczenia są bowiem następujące:
125 sztuk do Douglasa - 50 zł
900 sztuk do Ania Kruk - 150 zł


Co trzeba zrobić by zgarnąć vouchery do wyżej wymienionych sklepów?
I. 50 zł za otwarcie konta
Tutaj mamy do wyboru różne sposoby otwarcia i w zależności od tego który wybierzemy, możemy liczyć na vouchery do sklepu Douglas lub Ania Kruk.

1. 50 zł do Douglasa
Warunek zdobycia tego vouchera jest dość nietypowy. Wymagane jest... otwarcie konta za pomocą videorozmowy z doradcą. To jeden z trzech sposobów założenia konta w WBK, który widnieje jak pierwszy.

  2. 50 zł do Ania Kruk
Drugim sposobem otwarcia konta jest standardowy sposób z zaznaczaniem zgód. Można wybrać albo kuriera albo szybszy za pomocą przelewu. Bezpieczniej jest oczywiście wybrać kuriera, trwa co prawda dłużej, ale nie ma przez problemów o których dużo już tutaj pisałem.

II. 100 zł do Ania Kruk
Drugą nagrodą jest możliwość zdobycia vouchera do sklepu biżuteryjnego Ania Kruk. Warunek jest bardzo prosty, bank wymaga wydania kartą 150 zł do 31 lipca czasu jest więc sporo, a wymagania w zasięgu każdego.

Nagrody do sklepu Ania Kruk ma do nas dotrzeć drogą mailową, natomiast voucher do Douglasa dostaniemy listem poleconym. W obu przypadkach obowiązuje ten sam termin jeszcze w okresie wakacyjnym - 20 sierpnia 2018.

Można jednocześnie brać udział w innych promocjach:)
Dobrą wiadomością jest fakt, że promocje w WBK się łączą, co w przypadku innych banków jest w zasadzie rzadkością. Zgarniając na start 150 zł można dodatkowo zgarnąć 300 zł według zasad opisanych w osobnym artykule.

 Tutaj zgarniesz 150 + 300 zł za otwarcie konta jakie chcę

III. 300 zł za przekazywanie wynagrodzenia
Przypomnę tutaj krótko, że dodatkowa nagroda obowiązuje tych, którzy zdecydują się przenieść tutaj wynagrodzenie. Musi ono wynosić minimum 1500 zł, więc ten warunek też jest osiągalny dla każdego.

Miesięcznie można zgarnąć po 50 zł, co oznacza że jeśli chcemy zgarnąć całość premii musimy posiadać konto przez pół roku. Dodatkowo wymagane jest posiadanie karty której warto poświęcić kilka słów na koniec.

Wybrałem oczywiście pierwszą opcję

W WBK standardowo mamy opłatę za kartę w wysokości 3 zł.  Można jej uniknąć na dwa i to drastycznie różne sposoby widoczne wyżej. Oczywiście wybieramy pierwszy sposób czyli 5 płatności na dowolną kwotę zamiast bezsensownego warunku wydania aż 500 zł:)
 
Link do założenia mobilnego konto oszczędnościowego na 2,70% do 100.000

Regulamin promocji Kobieca strona Konta Jakie Chcę edycja II

6 komentarzy:

 1. BZ WBK zmienia nazwe:
  https://www.bzwbk.pl/bank-zachodni-wbk-zmienia-nazwe-na-santander-bank-polska-s-a.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To wiadomo od dawna. Przerażająca jest nowa wiadomość, że Eurobank jest na sprzedaż:(

   Usuń
 2. jak teraz założyć konto oszczednościowe na 2,7?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dodałem na koniec artykułu link do założenia tego konta. Pamiętaj by wybrać kuriera by bezpiecznie założyć te konto.

   Generalnie linki do kont można znaleźć w rankingu kont na PP4
   http://polakcandwa.blogspot.com/2018/06/ranking-kont-oszczednosciowych-czerwiec.html

   Usuń
  2. Miałem nadzieję, że można jakoś z poziomu syst. transakcyjnego (jest zakładka produkty). Jak próbowałem przez ten formularz to odrzuciło wniosek bo jedno konto zostało już otwarte przez przelew (KJCH)

   Usuń
  3. O tym często mówię i powtarzam. Jak mamy już coś w WBK, to następne założenie może już być tylko przez kuriera z osobnego wniosku.
   Praktykowałem wielokrotnie i zawsze musiałem wybierać kuriera. Między innymi z tego powodu umknęła mi promocja z Biedronką z początku tego roku...

   Jak wykorzystasz nowy link na pewno się uda.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...