poniedziałek, 18 czerwca 2018

150 zł w gotówce i 150 zł zł do wybranego sklepu na Zyskownym Koncie Optymalnym


Z niecodzienną promocją ruszył Paribas. Do tej pory mieliśmy zwykle premię na 150 zł albo do wybranego sklepu co raczej nie było nam na rękę, albo w gotówce co było dużo lepszą opcją. Obie opcje są obecnie dostępne w najnowszej promocji.

Francuzi dają 150 zł przelewem na konto oraz dodatkowe 150 zł do wydania nie w konkretnym sklepie. Co ciekawe w reklamie kładzie nacisk na zakupy w jednym z trzech sklepów do wyboru, a nie na premii pieniężnej.


Skróceniu uległ nareszcie okres karencji. Do tej pory Paribas uparcie obstawiał 3 letnią przerwę w posiadaniu konta karząc w ten sposób niewinnych klientów byłego BGŻ. Od teraz wykluczone są tylko osoby, które miały tutaj konto w ostatnich 24 miesiącach.

Tutaj zgarniesz 300 zł na Zyskownym Koncie w Paribas

Promocja ma potrwać do 8 lipca 2018. Bank jednak przygotował limit 1500 wniosków, więc promocja może skończyć się szybciej. Tym bardziej, że liczy się liczba rejestracji, a nie faktycznie założonych kont.Ok. Co trzeba zrobić by zgarnąć dwie premie, do kieszeni i do wybranego sklepu? 

1. Jedno logowanie
Najpierw bank wymaga by do 25 lipca 2018 zalogować się na kompie do bankowości elektronicznej Paribasa, która nazywa się Pl@net lub na komórce do apki GOmobile.2. Aktywność przez 3 miesiące
Potem jest już bankowa klasyka. Klasyką zaś jest wykonywanie dwóch czynności płacenia kartą i robienia przelewów. Wystarczy robić to zaledwie przez 3 miesiące, a dokładniej:
 • zrobić zakupy na 300 zł
 • zrobić przelew do banku na 1000 zł
 • zrobić przelew do innego banku z Pl@net lub GOmobile
Do bankowej klasyki doszła co prawda konieczność zrobienia jednego przelewu na zewnątrz, ale na dobrą sprawę warunek to żaden.


3. Wypłata nagród
A co z nagrodami, przecież za friko nie będziemy robić powyższych czynności;) 
Bank podzielił je na 3 części

a) 50 zł na start
Pierwsze 50 zł dostaniemy za samo założenie konta i logowanie do 25 lipca. Bardzo miła zachęta, rzadko bowiem za zalogowanie można zgarnąć kasę.

b) 3x 50 zł w formie kodu SMS
Po spełnieniu warunków z punktu 2 w kolejnym miesiącu dostaniemy kod smsem do wybranego przez nas sklepu. Do wyboru mamy popularną Biedronkę lub H&M lub Decathlon. Co kto lubi, chociaż BIedra pewnie i tak będzie najczęściej wybierana.

Tutaj zgarniesz 300 zł na Zyskownym Koncie w Paribas

c) 100 zł na koniec
Za całokształt czyli po 3 miesiącach bank w podzięce za spełnione warunki wypłaci nam na konto 100 zł. Po zgarnięciu całej premii konto można spokojnie zamknąć. No chyba, że polubicie darmowe Konto Optymalne w Paribasie i zechcecie zostać na dłużej.Osobiście nie przepadam za bankiem co przejął BGŻ. Ale trzeba przyznać, że warto tutaj wejść, zgarnąć premię i wyjść:)

Regulamin promocji Zyskowne Konto

13 komentarzy:

 1. Zarejestrowałem się. Mam nadzieję, że posiadanie konta W Optimie nie wyklucza mnie z promocji.

  OdpowiedzUsuń
 2. nie na temat ,ale chyba koniec nastepnego darmowego banku...
  "Po 4-letniej współpracy Orange Polska i mBank S.A. podjęły decyzję o zakończeniu projektu Orange Finanse 31 grudnia 2018 roku.

  Jako klient Orange Finanse podpisałeś umowę z mBankiem i nieprzerwanie będziesz mógł korzystać ze wszystkich dotychczasowych produktów i usług.

  Docelowo rachunki, depozyty i kredyty aktywnych klientów zostaną przeniesione na główną platformę bankowości elektronicznej i mobilnej mBanku. Pozwoli to użytkownikom korzystać z szerokiej gamy produktów, usług oraz funkcjonalności dostępnych w ramach mBanku.

  O poszczególnych etapach zmian klienci zostaną poinformowani z wyprzedzeniem.

  mBank i Orange Polska wspólnie zadbają, aby zakończenie współpracy pomiędzy firmami nie wpłynęło na komfort klientów oraz bezpieczeństwo ich pieniędzy, którymi zarządzać będzie niezmiennie mBank.

  Dziękujemy klientom Orange Finanse za zaufanie i korzystanie z naszej oferty."

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakieś MCC są wykluczone ??

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tymi bonami to się przejechałem z kartą kredytową. Namawiałem żonę, bo były do Douglasa, a kiedy w końcu po reklamacji przesłali punkty to już na chwilę obecną do nich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 5. Zauważyliście że Idea nie przysyła już powiadomień o kończącej się lokacie. Liczą,że klienci zapomną :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Polcan proszę o wyjaśnienie Aktywność przez 3 miesiące
  Wystarczy robić to zaledwie przez 3 miesiące, a dokładniej:zrobić zakupy na 300 zł
  Czy te 300 zł to w sumie? czy muszę co miesiąc wydać po 300 zł przez 3 miesiące co daje 900 zł Proszę o precyzję

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 300 zł w każdym miesiącu więc 900 zł w sumie.

   Usuń
 7. Polcan do kiedy muszę podpisać umowę bo wniosek już złożyłem ale kuriera nie ma pomimo telefonu z banku że wszystko ok. Czy wpływy na konto w kwocie 1000 zł mogą być ze swojego konta w innym banku czy muszą być od innych osób?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może być własny przelew.
   W regulaminie jest mowa tylko o złożeniu wniosku do 18 lipca, ten warunek spełniłeś oraz logiwaniu do bankowości do 25 lipca, więc zostały jeszcze równo trzy tygodnie.

   Usuń
  2. Właśnie otrzymałem info, że pula nagród w Paribasie się wyczerpała.

   Usuń
  3. ale jeżeli złożyłem wniosek i czekam na kuriera tzn że się jeszcze załapałem?

   Usuń
  4. Tak, oni liczą po dacie złożenia wniosku.

   Usuń
 8. Chciałem przypomnieć lub uświadomić tych którzy załapali się do promocji o konieczności uzupełnienia swoich danych. Sam nie byłem tego świadom, aż do dzisiaj kiedy dostałem wiadomość od organizatora promocji o treści: "Dziękujemy za udział w promocji „Zyskowne konto”.
  Pragniemy poinformować Państwa o zdobyciu pierwszej nagrody, gratulujemy!
  Nagrody, w wysokości 50 zł zostaną przekazane przelewem.

  Przypominamy, że w celu przekazania nagrody niezbędne jest uzupełnienie numeru rachunku otwartego w ramach Promocji w Banku BGŻ BNP Paribas. Prosimy podać numer konta do 27 sierpnia 2018 r., nagroda zostanie przekazana (tj. przelew zostanie wysłany) do dnia 31 sierpnia 2018 roku..."

  Po ponownym zapoznaniu się z regulaminem, a dokładniej z §4. Wydanie Nagród w Promocji, punkty 3 i 4, stwierdziłem, że jednak jest to prawdziwa informacja i należy wg. niej postępować, w celu uzyskania nagrody.

  Pozdrawiam Sławek

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...