piątek, 15 czerwca 2018

120 zł oraz 1500 zł w promocji zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior


To bez wątpienia rekord kasy za jedną promocję. W Aliorze od dawna za założenie konta firmowego można zgarnąć 1500 zł na start. Jakby tej nagrody było mało w nowej promocji zgarnij premię można zgarnąć dodatkowe 120 zł.


To typowa akcja specjalna w której do premii bankowej dodatkową premię dokłada organizator. Tym razem jest to bankier, który dopłaca 120 zł za skorzystanie dedykowanego linku.

Link do rejestracji w akcji specjalnej zgarnij 1620 zł z Alior bank

Oferta ma być aktualna dość długo bo do 29 lipca 2018. Kto może brać w tym udział? Według regulaminu są to nie mogą być firmy, które posiadały rachunek firmowy dla danego numeru NIP na dzień do dnia 14 czerwca 2018. Innymi słowy to tylko promocja dla nowych.

Co trzeba zrobić by zgarnąć obie premie?

Harmonogram akcji specjalnej

1. 120 zł od organizatora
Organizator jak zwykle nie wymaga wiele, widać to zresztą na powyższym harmonogramie akcji. Wystarczy dopilnować trzech terminów:
 • złożyć wniosek do 29 lipca 2018
 • podpisać umowę o iKonto Biznes do 29 sierpnia 2018
 • zasilić nowe konto kwotą 500 zł do 29 października 2018
Cały problem sprowadza się zatem do wykonania zaledwie jednego skromnego przelewu, na którego wykonanie mamy ponad dwa miesiące czasu. Za tę banalną czynność otrzymamy kasę, o czym organizator poinformuje nas do końca listopada.

2. 1500 zł od banku
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 dokładnie dwa lata temu i nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.

Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję. Warto jednak zmieścić się w terminie do 29 lipca by zgarnąć jeszcze wyższą premię:)


1. Regulamin Organizatora Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior bank - edycja II
2. Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes w Aliorze

6 komentarzy:

 1. Witam polcan

  Prosze o komentarz w sprawie tej oferty: https://www.online.citibank.pl/formularz/konta/citigold/lepiej-niz-lokata/?prid=gold-hp

  Z tego co wiem aby uzyskac 2000zl premii konto CitiGold trzeba trzymac lacznie 8 miesiecy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto Gold w Citi miało zawsze tak wyśrubowane i niekorzystne warunki, że nawet nie zabierałem się do omawiania tej oferty. Oczywiście można ją wziąć 'na warsztat' jeśli pojawi się więcej głosów za:)

   Usuń
 2. Tak, 220zl miesiecznie jesli sie nie spelni warunkow jednak utrzymanie lokaty na 300 tys zl. jest takim warunkiem. Problem wiekszy z druga promocja na 2000zl. Wiem ze sa to kwoty ktore malo kto spelni ale sam fakt 3-miesiecznej lokaty na 4% jest wart odnotowania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przyszłym tygodniu przyjrzymy się temu bliżej:)

   Usuń
  2. Żeby nie zapomnieć wstawiłem już baner na górze bloga. Co prawda reklama pokazuje marne 2,50% do 250k, ale tak naprawdę banner przekierowuje do oferty z 4% do 300k o której wspomniałeś.
   Widocznie oferta jest tak nowa, że bannerów nie zdążono jeszcze uaktualnić:)

   Usuń
 3. Z tego co wiem jest jeszcze trzecia oferta na jeszcze wiekszy procent dla klientow ktorzy trzymaja... 1,5 miliona zlotych.

  W kazdym razie jesli w sprawie lokaty 4% na 3 miesiace dla 300 tys. zl wszystko wyglada jasno, tak dla promocji dodatkowe 2000 tys. zl po utrzymaniu salda przez kolejne trzy miesiace wychodza dziwne kruczki, np. to ze po trzech dodatkowych tygodniach bedziemy zmuszeni utrzymac kosztowne konto(220 zl miesiecznie) przez kolejne dwa miesiace.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...