wtorek, 5 czerwca 2018

Promocja Bankowo Epickie Wakacje z nagrodą do wyboru


Wakacje już niebawem, spodziewać się można coraz więcej wakacyjnych promocji. Pierwszą z nich zaoferował już PKO, i warunki są w niej bardzo banalne. Ofertę kieruje  jednak tylko do młodych czyli osób w wieku 18-26 lat.


Promocja nosi dość mocną nazwę Bankowo epickie wakacje, chociaż nagrody aż tak epickie nie są. Zdobyć można czysto wakacyjne nagrody czyli materace Flaming widoczne wyżej lub sofy turystyczne.

Tak wygląda dmuchany materac flaming
  Niestety nawet w tak młodym wieku są ograniczenia co do udziału w promocji. W promocji nie mogą wziąć udziału osoby, które posiadały konta w PKO lub Inteligo w terminie 1 sierpnia 2017 do 31 maja 2018.

Tutaj założysz konto dla młodych w PKO w promocji Bankowo epickie wakacje

Promocja ma potrwać do 13 lipca 2018 może się jednak skończyć wcześniej, gdyż nagrody są limitowane. PKO przeznaczyło 2000 materacy oraz 1500 turystycznych sof. Pod podanym wyżej linkiem można sprawdzić ile nagród zostało jeszcze w puli. Na moment pisania artykułu jest ich odpowiednio: 1972 oraz 1477 czyli materace są nieco bardziej popularne od sof.

Nagrodę wybieramy przy rejestracji

Co trzeba zrobić by zdobyć jedną z nagród? 
Do 13 lipca trzeba otworzyć konto dla młodych z kartą Mastercard i zaznaczyć jak zwykle zgody. Ponadto trzeba się zarejestrować w promocji wybierając jedną z nagród do wyboru. Po tych wstępnych czynnościach wystarczy dokonać jednej operacji bezgotówkowej na dowolną kwotę

Jak rozumieć termin operacja bezgotówkowa? Brzmi groźniej niż jest w rzeczywistości: możemy po prostu albo tradycyjnie zapłacić kartą za jakąś drobnostkę albo telefonem z aplikacją IKO, co sugerują liczne filmiki na podanej wyżej stronie. Wykonać ją musimy najpóźniej do 27 lipca 2018Co daje konto dla młodych pokazują filmiki w poniższym linku rejestracyjnym. Jak dla mnie największą zaletą konta dla młodych jest możliwość posiadania karty wielowalutowej. Pozwala ona uniknąć niekorzystnego dla nas przewalutowania podczas płatności za granicą. 

Tutaj założysz konto dla młodych w PKO w promocji Bankowo epickie wakacje

Kartą lubię płacić za granicą, gdy nie chcę mieć niepotrzebnych drobnych, które po każdym wyjeździe lubią się gromadzić w portfelu. Płacąc kartą unikamy tego zbytecznego balastu, który marnuje się potem latami w szufladzie.

  Inna sprawa, że nie wszędzie da się kartą czy telefonem płacić. Turyści wciąż często płacą gotówką...

Regulamin promocji Bankowo epickie wakacje

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...