wtorek, 1 października 2019

140 zł do zgarnięcia w nowej odsłonie konta w ING


Nowy miesiąc to oznacza jak zwykle nowe promocje oraz odświeżone promocje. Na pierwszy ogień weźmiemy bank, którego nie lubię, ale powiedzmy sobie to szczerze banki nie są od tego, żeby je lubić lecz żeby na nich zarabiać.

Jak się to dzieje, że zdecydowana większość moich współpracowników ma konto ING to coś czego zupełnie nie kumam. Jak dla mnie to typowy bank, gdzie można przyjść, zgarnąć premię i czym prędzej zamykać konto, a jak zwykle zgarnąć można tutaj 140 zł.

Paribas dał się polubić przez różnorodność, pomysłowość i fajne promocje. W ING od lat mamy wszystko na jedno kopyto: na początku każdego kwartału mamy nową edycję konta, więc łatwo policzyć, że w roku mamy 4 promocje różniące się praktycznie tylko datami.

Kto zatem dziś może zgarnąć 140 zł? W nowej październikowej odsłonie definicję nowego klienta ustawiono na 1 lipca 2018. Jeśli więc nie posiadałeś niczego w Banku Śląskim po tej dacie możesz śmiało wrócić po nową premię.

Tutaj zyskasz nawet 140 zł za otwarcie w promocji konta w ING

W przeciwieństwie do innych banków w ING wszystko jest przewidywalne. Kolejna edycja promocji konta potrwa jak zwykle przez 3 miesiące, czyli do 31 grudnia 2019. Do tego dnia będzie zatem czynny powyższy link rejestracyjny.

Do wyboru mamy Konto Direct, Komfort oraz dla młodych Konto Mobi. Dodatkowo do wybranego konta należy otworzyć Konto oszczędnościowe. Daje jak zwykle 2,50% gwarantowane przez 4 miesiące dla kwoty do 100.000 zł w promocji Bonus na Start.

Jak zgarnąć 140 zł w ING? Jak zwykle inne wymagania mają dorośli, a inne ludzie młodzi.


1. Nagroda główna - 100 zł
Pierwsza część nagrody - czyli 100 zł jest bardzo łatwe do zdobycia. W przypadku konta Direct wystarczy bowiem do 2 marca 2020 wykonać transakcje za min. 1000 zł - kartą wydaną do niego lub BLIKIEM. 

Warunki dla osób powyżej 26 roku życia

2. Nagrody dodatkowe - 40 zł
Dodatkowe nagrody można dostać wykonując:
 • 3 transakcje BLIKIEM w internecie - 20 zł
 • 1 wpływ na konto od pracodawcy - 20 zł
Wykonać 3 płatności na internecie Blikiem nie jest trudno i warto to zrobić dla 20 zł. Problematyczne jest jedynie zlecenie pracodawcy przelewu do ING. 20 zł za tę czynność to moim zdaniem zdecydowanie za mało.

Dla przypomnienia WBK czyli obecny Santander daje obecnie 200 zł za przelewy od pracodawcy. Jak pamiętamy Credit Agricole, daje 300 zł i to bez względu od tego jakie osiągamy dochody. ING daje tylko 20 zł i to tylko jednorazowo. 

Do dnia wypłaty premii trzeba posiadać Konto oszczędnościowe, które tutaj nosi nazwę OKO. Kto spełni warunki do końca 2019 roku nagrodę otrzyma już 10 stycznia 2020. Pozostali dopiero do 18 marca 2020, więc warto się pospieszyć ze spełnieniem warunków i szybciej zgarnąć premię.
Warunki dla młodych:
1. Nagroda główna - 100 zł
Konta dla młodych nosi nazwę Konto Mobi zapewne po to by zachęcić ich do mobilnego korzystania z internetu. Jak zwykle młodzi mają łatwiej, nie muszą oni kombinować ile już wydali i czy przekroczyli wymagane 1000 zł.


Młodzi czyli osoby do 26 roku życia muszą zrobić co najmniej 10 transakcji dowolną kartą wydaną do konta lub BLIKIEM. Nie ma znaczenia jakie to będą kwoty, liczy się zaksięgowane 10 transakcji na koncie wykonanych 31 stycznia 2020.2. Nagrody dodatkowe - 40 zł
Tutaj również warunki są nieco inne:
 • 3 transakcje Blikiem w internecie - 20 zł
 • 2 przelewy Blik do 2 różnych odbiorców na kwotę min. 5 zł - 20 zł
Pierwszy warunek jest ten sam, nie ma jednak wymogu przelewu od pracodawcy, gdyż z definicji młodzi niekoniecznie muszą pracować. Mogą więc łatwiej zgarnąć dodatkowe 20 zł robiąc dwa przelewy telefonem.Plusem stałych ofert w ING jest przesuwająca się data nowego klienta. Z każdym kwartałem przesuwa się data odsiadki, która stale wynosi tutaj 15 miesięcy. Można więc szybko zamknąć konto i poczekać 5 kwartałów i znów otworzyć konto po zgarnięcie nowej premii:)


Regulamin promocji 140 zł za konto w ING
Regulamin do konta mobi dla osób poniżej 26 lat

8 komentarzy:

 1. Nie w temacie, ale od lat październik był miesiącem oszczędzania - dlatego też od dziś IDEA podwyższyła "aż" o 0,10% stawkę na Lokacie na nowe środki plus ;)
  PS Do poprawki w rankingu lokat na PP4.

  OdpowiedzUsuń
 2. Millenium - kiedy trzeba wyzerować KO? Niby promocję 2,7% mam do 23.11.2019 ale... trochę się gubię w tych regulaminach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla przypomnienia - nie jestem pewien czy to dalej obowiazuje, ale ING dla zamkniecia umowy wymagał stawiennictwa w oddziale lub wysłania wypowiedzenia z potwierdzeniem notarialnym. 140zł może w rezultacie na paliwo nie starczyć :-) To samo jest o ile pamietam w Santanderze, ale tu można ogarnąć sprawę w placówce przedstawicielskiej

  OdpowiedzUsuń
 4. Polcan, czy mógłbyś jeszcze raz przypomnieć kiedy i czy należy zerować konto Profit w Milenium aby móc przystąpić do kolejnej edycji. Obecnie uczestniczę w edycji 14, w której oprocentowane promocyjnie środków trwa do 18 października. Czy po tym terminie czyli 19 października rusza od razu kolejna edycja i w jaki sposób mogę wziąć w niej udział ?. Któryś z kolegów pisał wcześniej, że wystarczy dopłacić nowe środki do konta podczas uczestnictwa w danej promocji aby automatycznie przejść na nową po zakończeniu poprzedniej. Kiedy ewentualnie trzeba dopłacić tą kwotę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze w piątek przed startem nowej promocji, które każdorazowo ruszają w niedzielę.
   Co do dopłaty ty pytanie przekazuję osobom, które tak robią. U mnie jest taki młyn z przelewami, że jakoś nigdy dotąd tego nie testowałem. Zwykle zeruję Millennium przed startem mojej nowej promocji i wracam po jakimś czasie, gdy znów mam dostępną gotówkę.

   Usuń
 5. Jak wchodzę na swoje KO w Millenium to mam info, że % promocyjne mam do 23.11.2019... czyli kiedy mam zerować bo nic nie kumam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli Twoja obecna promocja kończy się 23 listopada, to raczej odpuść sobie zerowanie w październiku, bo najprawdopodobniej i tak nie załapiesz się na nowa promocję.

   Jeśli bowiem Millennium zastosuje ten sam okres promocji, co ostatnio (34 dni) to nowa promocja zakończy się około 17 listopada, a więc jeszcze przed końcem twojej obecnej promocji

   Usuń
 6. Jeśli zerujesz saldo przedostatniego lub ostatniego dnia starej promocji, np. w piątek i w poniedziałek wracasz z tymi środkami na Konto Profit, to dla nowej edycji są to nowe środki.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...