czwartek, 21 listopada 2019

100 zł w Blue bonus już jest potwierdzony zaś jeszcze lepsza oferta wciąż trwa


No i mamy wreszcie potwierdzenie o przyznanej stówce. Bluepartner rozesłał nam wreszcie gratulacje za spełnienie jakże łatwych warunków zabrania darmowej kasy na miesiąc. Wraz z gratulacjami otrzymujemy potwierdzenie o udostępnieniu vouchera do końca listopada.Sprawdźcie więc swoje maile. Tym którzy jeszcze nie skorzystali z tej superoferty przypominam niżej na czym ona polega, bo to jedna z najlepszych ofert tego roku. I to w lepszym wydaniu, gdyż zamiast 100 zł do Biedronki dostajemy 100 zł na wskazane przez nas konto.Dla przypomnienia jest to bardzo łatwa promocja, nie trzeba bowiem nic robić by zgarnąć dla siebie 100 zł. Wystarczy złożyć wniosek o całkowicie darmową pożyczką z RRSO na 0% i przetrzymać ją sobie przez 14 dni.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Promocja tym razem jest nieco krótsza i potrwa jeszcze do 11 grudnia. Co ciekawe dużo szybciej można liczyć na premię. Uczestnicy poprzedniej edycji promocji, w tym autor tego artykułu, muszą czekać na bon do Biedronki do końca listopada. Tym razem oferent obiecuje wysyłanie nagród już w Mikołaja czyli 6 grudnia 2019.
Oczywiście chociaż do zgarnięcia stówki wystarczy korzystanie z darmowej gotówki przez 14 dni, warto kasę zatrzymać na dłużej, bowiem znów można ją mieć całkowicie bezkarnie przez 30 dni. Sam przetrzymałem kasę niemal do końca. 

Dla przypomnienia wnioskować można o kwotę do 3000 zł. Trzeba przyznać, że Net credit szybko wywiązuje się z roboty i przyznaje kasę praktycznie od razu. Niestety trudno tutaj zgarnąć całą dostępną pulę, mi udało się otrzymać 950 zł, ale dobre i to, kasa przeleżała na koncie na 3% przez niemal miesiąc, a teraz za to czekam na stówkę.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Słowem fajna akcja z której na pewno warto skorzystać i to nawet bardziej niż w pierwszej edycji tej akcji. Mamy nie tylko stówkę w gotówce, ale dodatkowo dostaniemy ją szybciej. Szkoda tylko, że jest to jednorazowy prezent... 


Regulamin promocji 100 zł w Blue Bonus II

15 komentarzy:

 1. Czy osoby które brały udział w promocji stówa do biedronki mogą również brać udział w tej promocji?? W regulaminie jest jakoś mętnie sformuowane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. niestety jest to jednorazówka. Tylko pierwsza chwilówka jest za darmo

   Usuń
 2. Na razie maila o nagrodzie brak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdź liczne zakładki na poczcie w tym spam

   Usuń
  2. Mail jest z Bluepartner nie z Netcredit. To mogło cię zmylić. Ja im podałem śmieciowy adres mailowy gdzie przychodzi dużo spamu, więc "za karę" musiałem uważać żeby nie wywalić ze spamem.

   Usuń
  3. Warto sobie zapamiętać fakt, że tak zawsze jest w akcjach specjalnych. Bonus wypłaca zawsze organizator promocji (w tym przypadku Bluepartner) a nie oferent produktu, który daje dodatkowy bonus (w tym przypadku darmowy kredyt za 0%)

   Usuń
 3. "Do 30.11.2019r. udostępnimy voucher podarunkowy w zakładce "Twój profil" na stronie bluebonus.pl"
  Czyli gdzie udostępnią? Bo strona bluebonus służy tylko do rejestracji w promocji... A w netcredit nie ma takiej zakładki.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sprawdziłem jak to wygląda. Strona bluebonus służy nie tylko do rejestracji, ale także do logowania. Pod przyciskiem 'Zarejestruj się w promocji' masz hasło:
   Mam już konto w BlueBonus, zaloguj się.
   Kliknij w nie i zaloguj się na swoje konto. Tam w zakładce Twój profil ma się pojawić info o przyznanej nagrodzie, do której się zakwalifikowaliśmy.

   Usuń
  2. Dzięki, faktycznie udało się.
   Kompletnie zapomniałem, że tam się trzeba było rejestrować. Dzięki raz jeszcze

   Usuń
 4. Brałem tą pożyczkę przez NestCredit warunki spełniłem,ale nie przypominam sobie abym zakładał konto w BlueBonus.Maila nie otrzymałem.

  OdpowiedzUsuń
 5. Po zalogowaniu do IdeaBank na liście lokat do założenia pojawiła się Lokata Happy Back (nie widzę jej na ogólnej stronie tego Banku). Regulamin z dnia 21 listopada br. Oprocentowanie - 2,1 na 3 miesiące. Minimalna kwota Lokaty wynosi 1000 PLN. Maksymalna - 200 000 PLN. W przypadku zerwania Lokaty przed upływem Okresu Umownego Bank nie nalicza ani nie wypłaca odsetek. Zatem - nihil novi sub sole.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Zatem - nihil novi sub sole"

   Nic nowego, ale przynajmniej IDEA już drugi raz z rzędu pokazuje zysk. Podczas gdy jej starszy brat Getin z ogromną 100 mln stratą o czym donosi Bankier.pl:
   https://www.bankier.pl/wiadomosc/Strata-netto-Getin-Noble-Banku-w-III-kw-19-wyniosla-100-6-mln-zl-7776994.html

   Usuń
  2. W efekcie Getin jest bardzo atrakcyjnym bankiem, gdzie właśnie przelałem środki z Millennium, zaś Idea bank to bank w którym zamknąłem konto bo nie ma tu już nic ciekawego.

   Usuń
  3. U mnie w IB była Lokata Happy Back z oprocentowaniem 2,60%, a dziś już 2,10%. Otrzymałem tę propozycję powrotu, jak wyzerowałem konto.

   Usuń
 6. Udostępnili bony!

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...