wtorek, 26 listopada 2019

600 zł do zgarnęcia w II edycji Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao


Jeśli chodzi o promocje to firmy ostatnimi czasy mają w czym wybierać i premie dla nich są o wiele ciekawsze aniżeli dla Kowalskiego. Rekordowe 1700 zł daje Alior, niezwykle popularny Revolut daje 200 zł chociaż tylko do końca listopada. Kowalski w tych promocjach może liczyć odpowiednio na 200 zł oraz 40 zł.

O miesiąc dłużej bo do końca roku potrwa promocja Konta Przekorzystnego Biznes w Pekao. W tym przypadku można zgarnąć niemało bo aż 600 zł. To o 3x więcej niż Kowalski, który może liczyć na 200 zł + konto na 3% przez pół roku o czym pisałem szczegółowo tutaj. Obie promocje potrwają do 31 grudnia 2019.Kto może z tego skorzystać? Karencja jest tutaj króciuteńka. Promocja nie dotyczy jedynie podmiotów, które miały ror w Pekao (nie mylić z PKO) na dzień 1 sierpnia 2019. Pomyłki nie ma, na końcu ma być dziewiątka czyli rok bieżący.

Tutaj zgarniesz do 600 zł za założenie konta firmowego w Pekao

Co trzeba zrobić by zgarnąć do 600? Promocja podzielona jest na 3 równe części i za spełnienie każdego warunku można zdobyć po 200 zł.

1. 200 zł za założenie konta
Początek jest typowy dla tego co banki nazywają aktywnością. W tym przypadku chodzi o to by w ciągu 3 miesięcy od otwarcia konta:
 • przelać do ZUS minimum 100 zł
 • wykonać minimum jedną transakcję gotówkową kartą na 100 zł
 • wykonać przelew na 100 zł inny niż do ZUS apką Peopay/stronę mobilną
Powyższe warunki należy spełnić przez 3 kolejne miesiące. Ot typowe warunki, przy czym ostatni punkt należy wykonać albo aplikacją mobilną ze swojego smartfona albo przez m.pekao24.pl


2. 200 zł za umowę o terminal płatniczy
Drugi warunek to często pojawiająca się oferta z terminalem płatniczym. Nic dziwnego płatności kartą to dziś norma, przy czym inne banki zwykle dają go w promocji za darmo, Pekao jest skłonne zapłacić.

Nie każdy jednak może zgarnąć drugą część premii. Wyłączone są z niej biura podróży, kantory, TAXI, lombardy, agencje towarzyskie, kasyna oraz produkcje oraz sprzedaż broni palnej. 

Pozostałe branże mogą zgarnąć 200 zł, jeśli zawrzemy z Pekao umowę o terminal. Jak już go dostaniemy wystarczy, że przyjmiemy na nim płatności swoich klientów na kwotę 500 zł. Podobnie jak w punkcie 1 taka sytuacja również ma się powtarzać przez kolejne 3 miesiące.

Tutaj zgarniesz do 600 zł za założenie konta firmowego w Pekao

3. 200 zł za kartę kredytową, kredyt lub pożyczkę
Ostatni punkt warto przemyśleć czy jest opłacalny. Bank wymaga bowiem, by w ciągu 6 miesięcy następujących po miesiącu w którym otwarliśmy konto wziąć jeden z trzech produktów. Może to być kk, kredyt lub pożyczka na kwotę minimum 5000 zł. 

Kiedy premia?
Premia zostanie wypłacona w terminie do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego. Oczywiście będzie to miesiąc po tym w którym spełniliśmy wymagane warunki. A co z utrzymaniem konta przez ten czas? Zdaniem banku jest ono darmowe co widzimy niżej:)


Więcej szczegółów w regulaminie promocji.

3 komentarze:

 1. Nie na temat, ale...

  https://biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/dwa-lata-walki-z-bankiem-o-sprostowanie-bledu-mialem,2636690,4141

  OdpowiedzUsuń
 2. Orientujecie się na jaki procent można liczyć w Santanderze dla 100tys na lokacie negocjowanej?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...