niedziela, 3 listopada 2019

50 zł na start za konto z 2,80% na KO oraz 3% na lokacie w VI edycji programu poleceń


Getin pozostaje wciąż jednym z najpopularniejszych banków na naszym rynku. Cieszy fakt, że oferta jest tutaj stale na wyróżniającym się poziomie, a dobre oferty są odnawiane. Od listopada odnowiono program poleceń, który pozwala zarobić na start.

Zarobić mogą obie strony tak polecający jak i polecony. Osoba polecona może zgarnąć 50 zł, a poza tym korzystać z fajnie oprocentowanych lokat oraz kont oszczędnościowych, które od dawna są na szczytach rankingów. Co więcej nowe KO posiada nieograniczoną ilość darmowych przelewów co jest unikatem na rynku bankowym.
 

Kto może z tego skorzystać? W przeciwieństwie do mBanku Getin pozwala nam na wszystko. Według nowego regulaminu do promocji może przystąpić osoba, która nie jest posiadaczem konta od 31 października 2019. Być może warto likwidować tutaj konto tylko po to by wrócić i założyć konto z polecenia.

By zgarnąć 50 zł za otwarcie konta należy oczywiście posiadać kod polecający. Jeśli nie posiadasz takiego kodu możesz oczywiście pisać na marszr1@gmail.com, a prześlę Ci taki kod do wykorzystania w poniższym linku.

Tutaj założysz konto w Getin z polecenia i zgarniesz 50 zł

Nowa edycja potrwa jak zwykle przez trzy miesiące, a ponieważ przyszły rok jest rokiem przestępnym, to potrwa o jeden dzień dłużej niż zwykle w drugim miesiącu nowego roku czyli do 29 lutego 2020.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 50 zł na start?
Getin to mistrz łatwych warunków. Aby konto było darmowe wystarczy jedna płatność kartą na dowolną kwotę i po problemie. Taki warunek ma każdy kto posiada tutaj konto i korzysta z fajnie oprocentowanych kont i lokat.

Wyjątkiem jest jednak osoba, która chce zgarnąć 50 zł na start. W tym przypadku trzeba dodatkowo przelewać 1000 zł przez kolejne 3 miesiące. Jak widać i ten warunek jest bardzo banalny, więc 50 zł wpada nam praktycznie za darmo:)


Po założeniu konta można sobie założyć odnawialną lokatę mobilną na 3% oraz nowe Elastyczne konto oszczędnościowe. To jedyne na naszym rynku konto, które gwarantuje dowolną ilość darmowych przelewów na ror i to do końca 2020.

Tutaj założysz konto w Getin z polecenia i zgarniesz 50 zł

W każdym innym banku mamy darmowy tylko jeden przelew w miesiącu, każdy kolejny kosztuje już w granicach 10 zł w zależności od banku. Tutaj nas to nie obchodzi - potrzebujemy kasę, to ją mamy. Ot Getin:)

Od jutra ma się pojawić druga edycja nowego konta. W I edycji mieliśmy 2,80% do kwoty 200.000 zł, ciekawe więc czy zieloni utrzymają tę stawkę. W takim przypadku warto będzie się ewakuować z Millennium.


Regulamin promocji Polecam konto w Getin edycja VI

28 komentarzy:

 1. Polcan pisze: "W takim przypadku warto będzie się ewakuować z Millennium."

  Warto wspomnieć, że taka ewakuacja pełnej promocyjnej kwoty z Mille (bez zamiany na autoryzację mobilną) potrwa teraz 2 dni. Potwierdzone na infolinii i przeze mnie w praktyce, że nie da się już zrobic tricku z przelewem z datą przyszłą. Jeśli nie mam na koncie kwoty, którą chcę w przyszłości przelać - to system nie przepuszcza mi wcale takiego zlecenia przelewu :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do tej pory bez problemu można było ewakuować 95k stosując 4 kanały, ale o ile pamiętam z komentarzy czytelników zniesiono już limit do 50k.

   Usuń
  2. "...ale o ile pamiętam z komentarzy czytelników zniesiono już limit do 50k."

   Zgadza się, ale wymaga to zainstalowania aplikacji mobilnej i zamiany autoryzacji przelewów z sms-ów na tą mobilną.

   Usuń
  3. Niefajna zagrywka, kiedy to pozmieniali? Trick działał przy ostatnim czyszczeniu konta.

   Usuń
  4. "Niefajna zagrywka, kiedy to pozmieniali? Trick działał przy ostatnim czyszczeniu konta."

   Lepszy numer. Dzisiaj rano przelałem w Mille 100k z KO na ROR. Pierwsze 50k puściłem do Getinu, poszła bez problemu. Chcę zlecić przelew z datą przyszłą na jutro i mimo, że kasa (z nadwyżką) na koncie jest - system nie przepuszcza informując, że już dzisiejszy limit wykorzystany, ale przecież ja nie zlecam przelewu na dziś - tylko na jutro i też go nie puszcza??? Muszę jutro znowu rano wstać i zrobić go "ręcznie" - bo jestem w b. nowoczesnym banku. Zgłosiłem to na infolinii - pan nie wierzył, sam sprawdził, że rzeczywiście tak jest i obiecał, że zgłosi to do techników. Jakaś masakra... :(

   Usuń
  5. Tom Tom ale zawsze tak było. Przecież żeby wywalić z mille jednego dnia np. 100 k należało przez dwa kolejne dni zlecać po 50 k. W Mille jest tak, że liczy się limit z danego dnia a nie faktyczny przelew

   Usuń
  6. "Tom Tom ale zawsze tak było. Przecież żeby wywalić z mille jednego dnia np. 100 k należało przez dwa kolejne dni zlecać po 50 k. W Mille jest tak, że liczy się limit z danego dnia a nie faktyczny przelew"

   Zawsze dało się puścić pełną 100-kę jednego dnia stosując metodę przelewów z datą przyszłą - bo sam wielokrotnie tak robiłem. Teraz się nie da! Wczoraj system odrzucał taki przelew na dziś - z powodu braku środków na koncie (przelew z KO na ROR dzień wcześniej mija się z celem) Dziś z kolei kasa jest, pierwszy przelew już poszedł i nie da się "zaklepać" przelewu na jutro - bo system wywala, że limit już został wykorzystany :(

   Usuń
  7. Tom Tom pokręciło Ci się. Limit 50 tys.na dzisiaj wykorzystałeś gdy puściłeś przelew do getinu i dlatego na jutro nie możesz już DZISIAJ zlecić przelewu. Wczoraj było zlecić przelew z datą na dzisiaj z KO na ROR na całe 100 tys. i później też wczoraj przelew na 50 tys.z datą przyszłą na dzisiaj do Getinu i wtedy mógłbyś dziś kolejne 50 tyś wypuścić.

   Usuń
  8. "Tom Tom pokręciło Ci się. Limit 50 tys.na dzisiaj wykorzystałeś gdy puściłeś przelew do getinu i dlatego na jutro nie możesz już DZISIAJ zlecić przelewu. Wczoraj było zlecić przelew z datą na dzisiaj z KO na ROR na całe 100 tys. i później też wczoraj przelew na 50 tys.z datą przyszłą na dzisiaj do Getinu"

   Przeczytaj uważnie to co napisałem. Robiłem tak kiedyś wiele razy i to działało teraz nie działa. Powtarzam jeszcze raz system nie PRZYJMOWAŁ mi wczoraj przelewu z datą przyszłą na dziś - bo wyskakiwał komunikat, że nie mam tyle środków na koncie. Przelew z KO na ROR już wczoraj mijał się z celem (strata odsetek)

   Usuń
  9. Tom tom skoro robiłeś wcześniej jak ja piszę to dlaczego teraz się dziwisz że puściłeś przelew na 50 tys, a drugiego już nie mogłeś nawet z datą przyszłą ?? Zakładasz że to też się zmieniło ?? Po drugie przed chwilą zleciłem przelew z jutrzejszą datą przy saldzie równym 0 zł.

   Usuń
  10. "Po drugie przed chwilą zleciłem przelew z jutrzejszą datą przy saldzie równym 0 zł"

   No widzisz, a ja zlecając w niedzielę przelew z datą na poniedziałek otrzymywałem komunikat o tym braku kasy. Czy mógł mieć na to wpływ, że to nie był dzień roboczy - tylko właśnie święto?

   Usuń
 2. Getin i Millennium to ostatnie dechy ratunku w moim przypadku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moje dechy to obecnie Citi Handlowy i Credit Agricole, wcześniej pekao, Idea i Getin. Co będzie niebawem czas pokaże.

   Usuń
 3. W Getinie tak jak przypuszczałem na EKO bez zmian. 2,8% na 4 m-ce do 200k zł :)

  https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/5051C17C68D4BE8A899179318A6A238BBF0E380EF69D1EBE3AFF0D1BAAB1BAC0

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko, że to dotyczy tylko nowych klientów.

   Usuń
  2. "Tylko, że to dotyczy tylko nowych klientów."

   Kto Ci tak powiedział? Nie nowych klientów - tylko nowych środków.

   Usuń
 4. sorry że się wcinam ale alior dzisiaj świruje.
  problemy z zalogowaniem i stabilną pracą.
  w trakcie wykonywania przelewu aplikacją mobilną wyskoczył błąd i w historii nie ma śladu po przelewie a pieniądze zostały pobrane.(!!!)
  dodzwonić się nie można, napisałem reklamację.
  KK

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziś to jakaś wyjątkowa masakra. Do CA zalogować się nie da - prace serwisowe w samo południe, apka Pekao niedostępna zaś Santander muli jak nigdy, doszły zresztą tylko dwa przelewy z 5 zleconych i ich zpingpongowanie zajęło mi dobrych kilka minut.
   Też tak macie??

   Usuń
  2. Też tak mamy!
   "Serwis internetowy CA24 jest czasowo niedostępny.
   Serdecznie przepraszamy za niedogodności."

   Usuń
  3. Obecnie da się już zalogować, ale co z tego skoro przy próbie przelewu wywala całkowicie system. Nie skutkuje ponowne logowanie, sytuacja się bowiem powtarza. Da się wpisać wszystkie dane ale zamiast smsu autoryzacyjnego następuje wylogowanie...

   Usuń
  4. Dzisiaj wszystko muli. Przelewy expressowe z IB u brata wychodziły 2,5 godziny i dopiero po telefonicznej interwencji (gdzie pani stwierdziła, że też ma problem z podglądem do konta) i kolejnym upływie czasu w końcu wyszły.

   Usuń
  5. POLSKA BEZGOTÓWKOWA.... hahahahaha, pewnego dnia obudzimy się bez środków do życia :D

   Usuń
  6. peopay nadal leży ale w pekao24 można podejrzeć czy coś zostało na koncie :p
   KK

   Usuń
 5. To chyba OCZYWISTE, że w pierwszym możliwym dniu bankowym są problemy i opóźnienia z powodu przeciązenia sieci. Zawsze tak było.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiste - chyba w latach 90-tych, kiedy łącza śmigały, ale na modemach (połączenia wdzwaniane).

   Dzisiaj są światłowody i super serwery, nawet w naszym Bantustanie!

   Usuń
  2. Herezje Waść raczysz prawić. Nic nie ma piernik do wiatraka.

   Usuń
  3. Już działa, dokładnie parę minut po 14.30. Przypadek?

   Usuń
 6. Ja zlecałem przelew z Credit Agricole do getinbanku przed 6 rano, minęły dwie sesje przychodzące i pieniędzy nadal na koncie nie ma.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...