poniedziałek, 25 listopada 2019

Nowe i stare premie na start za konto w Millenium ze stałą stawką 2,70% na KO


Gdybyśmy mieli wskazać najlepsze banki na chwilę obecną, nie byłoby z tym problemu. Akurat tylko 3 z nich mają powtarzalną ofertę promocyjną dla kont oszczędnościowych, gdzie stawki są fajne. I u wszystkich: w Aliorze, Getin oraz Millennium można zgarnąć premię na start.

Ofertę Aliora omówiłem wczoraj, Getin daje 50 zł na start za skorzystanie z polecenia, zaś w Millennium też mamy prezent do wyboru za bycie poleconym. Ponadto krótkiej przerwie mamy też nową promocję skierowaną dla młodych osób do 26 roku życia.


Do zgarnięcia jest 10 biletów do kina przy czym do wyboru mamy albo Helios albo Multikino. Do obu promocji prowadzą jednak odrębne linki rejestracyjne, które znajdziecie niżej.

Kto może brać w tym udział? Jak zwykle w Millennium nie ma tutaj karencji, można wracać by założyć konto 360 stopni lub 360 stopni student. Jest jednak warunek: nie można było brać udziału w poprzednich promocjach tego konta.

Tutaj zgarniesz 10 biletów do Heliosa za fajne konto w Millennium

Powyższy link służy do zgarnięcia biletów do Heliosa zaś poniższy do Multikina. Upewnij się czy na otwartej stronie będzie wybrana przez ciebie sieć.

Tutaj zgarniesz 10 biletów do Heliosa za fajne konto w Millennium

Linki mogą być aktywne maksymalnie do 27 grudnia 2019 z naciskiem na słowo mogą. Powodem jest bowiem znów fakt limitowania promocyjnych wniosków. Millennium przewiduje maksymalnie 5000 wniosków.Co trzeba zrobić by zgarnąć 10 biletów do Heliosa/Multikina?
Jak zwykle młodzi mają banalne warunki do spełnienia, co widać na powyższym screenie. 

1. Dwa bilety do kina na start
Pierwsze dwa bilety do kina można dostać jeśli:
 • do 31 grudnia 2019 aktywujemy aplikację Millennium
jak widać warunek to żaden:) Już do 13 stycznia 2020 mamy dostać dwa bilety. Nie ma tutaj znaczenia czy wybieramy Heliosa czy Multikino, w obu przypadkach warunki są takie same.
2. Pozostałe 8 biletów
W nowym roku trzeba przez pierwsze dwa miesiące spełniać typowe warunki dla młodych. Innymi słowy w styczniu i lutym należy:
 • przelać na konto 500 zł
 • zrobić jedną płatność kartą
wymagania są więc takie jak dla każdego posiadacza konta w Millennium. Przy czym wymagane przelewy są o połowę niższe niż dla osób powyżej 26 roku życia.  Nagrodę czyli pozostałe 8 biletów dostaniemy do 13 marca 2020.3. Premia do wyboru za skorzystanie z polecenia
Jeśli nie podoba ci nagroda w postaci biletów do kina, masz inne opcje do wyboru do zgarnięcia na start. Wystarczy, że nie miałeś konta przez ostatnie 12 miesięcy, a możesz zgarnąć jedną z 5 nagród do wyboru.
 • 80 zł do empiku
 • karta upominkowa na 80 zł do Zalando
 • do 90 zł z 10% casback za zakupy przez 3 miesiące 
 • lokata na 4% na 3 miesiące do kwoty 15.000 zł
Nagrody wyglądają na ciekawsze aniżeli bilety do kina, ale warunki są tutaj trudniejsze. Wymagane jest by osoba polecona wydała 360 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta.

Jeśli chciałbyś skorzystać z tej drugiej promocji w Millennium a nie masz możliwości zdobycia kodu polecającego możesz jak zwykle napisać do mnie na marszr1@gmail.com. Udostępnię Ci kod tak jak w innych programach poleceń. Nowa edycja tego programu potrwa do 3 kwietnia 2020.


Regulamin promocji w Millennium dla młodych: 10 z kontem na 5
Regulamin programu Lubię to polecam - edycja V 
Regulamin konta oszczędnościowego w Millennium edycja 17

3 komentarze:

 1. Czy "Premia do wyboru za skorzystanie z polecenia" też jest dla osób do 26 roku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, regulamin mówi, że z polecenia mogą skorzystać osoby od 18 roku życia.

   Usuń
 2. dla dzieci powinno to byc jednak zabronione

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...