środa, 6 listopada 2019

Limitowana akcja do 600 zł premii za Biznes konto w przyjaznym Nest bank


Premia 300 zł za konto w CA już wpłynęła, więc wynagrodzenie mogę przenieść teraz do innego banku. W kolejce czeka Nest, który miał w planach fajną akcję, ale w ostatniej chwili się wycofał. Zamiast tego mamy promocję dla firm.

Do zgarnięcia jest niemało, bo nawet 600 zł czyli znacznie więcej niż przewidywane jest w promocjach dla Kowalskiego. Do tego mamy konto całkowicie za zero co w przypadku firm ma niebagatelne znaczenie.


Kto może z tego skorzystać? Definicja nowego klienta w Nest jest zawsze prosta i niezmienna. Jak zwykle należy mieć 2 lata przerwy w posiadaniu konta, więc kto nie posiada tutaj konta od 24 miesięcy może spokojnie wracać po fajną premię.

Tutaj zgarniesz 600 zł za Biznes konto w Nest bank

Promocja ma potrwać krótko bo tylko do końca listopada, a i to nie jest wcale takie pewne. Nest wzorem Paribasa przygotowuje limitowane akcje i nie inaczej jest tym razem. Limit zaś promocyjny wynosi zaledwie 500 sztuk.

Co trzeba zrobić by zgarnąć 600 zł?
Akcja jest podzielona na dwie części w których można zgarnąć odpowiednio po 200 zł oraz 400 zł. Wygląda to następująco:


Warunki za premie w nest

1. Premia za Aktywność do 200 zł:
Aktywność dotyczy pierwszych 4 miesięcy, więc jak się można łatwo domyślić za każdy miesiąc będzie po 50 zł premii. Osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą w tych miesiącach powinny:
 • zapewnić wpływy od kontrahentów w wysokości minimum 2 000 zł
 • zrealizować przelew do US/ZUS w wysokości minimum 250 zł 
Mamy więc tutaj typowe wymagania jakie stawia się dla przedsiębiorców, ale w tym przypadku jest za to fajna premia. Czas na spełnienie pierwszego warunku dla pierwszego miesiąca mamy do 31 grudnia 2019. Pozostałe miesiące będą więc pierwszym kwartałem nowego roku.
2. Premia za Terminal płatniczy - do 400 zł bonusu 
Druga część premii jest uzależniona od posiadania terminalu płatniczego. Wielu wzbrania się od posiadania takiego terminalu, ale z czasem coraz więcej ludzi się do tego przekonuje. Nawet moja dentystka, zagorzały wróg terminala, zaskoczyła mnie ostatnim razem wyjmując nowy terminal i pozwalając zapłacić za wizytę kartą. Koniec świata:)

Nareszcie, nic tak nie cieszy jak płatność kartą kredytową, szkoda że tak późno, ale nareszcie mogę płacić za wszystko. No prawie za wszystko, bo jeszcze tylko fryzjer wzbrania się od terminala.


W Nest przedsiębiorca może zarobić na takim terminalu i to więcej niż za konto. Terminal First Data Polska S.A. będzie przez pierwsze 12 miesięcy za darmo. Umowę z First Data należy zawrzeć w terminie do 30 dni od otwarcia konta.

Premie za posiadanie terminala

Premia za terminal jest uzależniona od długości umowy. Za każdy kolejny rok dostaje się po 100 zł co widać na powyższym screenie. Po 12 miesiącach należy się więc stówka, po 24 dwie stówki, po 36 już 3 stówki zaś po 48 miesiącach całe 400 zł. Premia będzie jednorazowa w zależności od zadeklarowanego czasu użytkowania.Nest konto biznes wyróżnia się zdecydowania na naszym rynku. Nic dziwnego, skoro to mały bank, więc musi dawać więcej od konkurencji. Wszystko tu jest za darmo tak konto jak i karta do niego. Darmowe są także przelewy jak i wypłaty z bankomatów. I nie tylko należących do Nesta. Darmowe są wszystkie bez wyjątku i bez względu na kwotę. Ot Nest, przyjazny dla klienta do czego zdązyliśmy się już przyzwyczaić.

Tutaj zgarniesz 600 zł za Biznes konto w Nest bank


Czekam jednak na zapowiadaną akcję dla Kowalskiego z wymogiem przelewania wynagrodzenia. Na razie wpływa ono dalej do CA, a trochę denerwuje fakt, że wpływa tam już za darmo...

Regulamin promocji Korzystam z Biznes konta i zyskuję nawet 600 zł premii

6 komentarzy:

 1. Lokata Zawrotna dzis rano jeszcze 2.70 %, kwota ponizej 100 Tys. Wyniki za 3.KW Idei juz za tydzien. Z pewnego zrodelka wiem, ze sytuacja jest diametralnie lepsza niz w maju. Polecialo sporo zbednych ludzi, i wyszlo im to na plus. Idea nie musi sie wiec juz ratowac lokatami 3.50%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Idea nie musi sie wiec juz ratowac lokatami 3.50%"

   3,5% to może i nie, ale mogliby dać chociaż 2,9% ;)

   Usuń
  2. do: Anonimowy 7 listopada 2019 08:46
   Do którego banku robiłeś przelew - lokata zawrotna? Do Getin czy Millennium?

   Usuń
 2. W komentarzach pod którymś z poprzednich artykułów pojawiła się informacja dotycząca City:
  "Przelew KONIECZNIE na konto osobiste Citi Priority dopiero potem na KO".
  Czy mógłbym prosić autora o wyjaśnienie, dlaczego aż taka kombinacja? Co się straci przelewając z zewnątrz od razu na KO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest to napisane aby przelać pieniądze na konto co oznacza ROR czyli citi priority. W przeciwnym wypadku klient nie załapie się na promocyjne oprocentowanie.

   Usuń
 3. Idea Bank będzie falować od kryzysu do kryzysu.
  Usunięcie z banku "zbędnych ludzi" nie ma większego wpływu na kondycję banku.
  Zachwiana została opinia o banku, a tej odbudować się pod tym samym szyldem nie uda.
  Gdyby kondycja banku była choćby rokująca nadzieją na przyszłość, to by jakiś inwestor łyknął bank, a tu wszyscy trzymają się z daleka od inwestycji Leszka.
  Ja prognozuję przed świętami powrót lokat w IB na 2,8%.
  Więcej IB nie może dać bo byłby odpływ gotówki z GB.
  I tak te oba banki LC będą się kręcić w przedziale 2,6-2,8% co daje z podatkiem Belki około inflacji ale i tak najlepiej na bankowym rynku.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...