środa, 13 listopada 2019

350 zł w promocji Zyskuj Jesienią w ParibasDziś Paribas rozpoczyna nową akcję promocyjną w której zgarnąć można 350 zł. Jednocześnie akcja jest mocno ograniczona tak czasowo jak i ilościowo, bowiem tym razem dostępnych jest tylko 3000 sztuk. A więc kto pierwszy, ten lepszy.Kto może brać w tym udział. Paribas przestał kombinować z definicją nowego klienta i od dłuższego czasu wiadomo, że nowy to tutaj taki, co nie miał konta od 9 miesięcy. Tak też jest i tym razem. 

Tutaj zgarniesz 350 zł za udział w promocji Zyskuj jesienią 

Promocja ma niby potrwać do 26 listopada 2019, ale w Paribasie praktycznie każda promocja kończy się przed czasem. Nic dziwnego skoro 350 zł każdemu się przyda, a 3000 wniosków zapewne zostanie wyczerpane przed podanym terminem, więc promocyjny link ważny będzie krócej.


Co trzeba zrobić by zgarnąć 350 zł?
Akcja podzielona jest na dwa etapy. Na początek wymagane jest, by zdążyć zarejestrować się w promocji z dedykowanego linku zanim wyczerpie się dostępna pula. Potem czas na założenie konta mamy nawet do 3 grudnia.2019.

1.  50 zł za założenie konta
Na początku nie trzeba robić nic. Już za samo założenie konta z kartą bank premiuje nas nagrodą w postaci kodu o wartości 50 zł do wykorzystania na popularnym portalu allegro, gdzie można kupić praktycznie wszystko.2. 300 zł za aktywność na koncie bez wymogów kwotowych
Dalsza część zgarniania nagród polega już na wykonywaniu typowych czynności uważanych za aktywność na koncie. Co ciekawe Paribas rezygnuje wreszcie z wymogów kwotowych na rzecz ilościowych co jest dla nas bardzo dobrą wiadomością:)

Nie ma więc już wymogów wydanie 300 zł co było normą w tym banku czy 500 zł dla uzyskania wyższej premii. Tym razem promocję ułożono tak, premie wzrastają, według schematu widocznego na powyższym screenie:


Grudzień 2019:
 • 6 transakcji kartą na dowolną kwotę
za te banalne czynności w najgorętszym pod względem zakupów miesiącu w roku dostaniemy 50 zł

Styczeń, Luty i Marzec 2020:
 • 10 transakcji kartą
 • przelew na 1000 zł 
W pierwszym kwartale nowego roku co miesiąc należy robić to samo. Inaczej jednak będzie wyglądało nagradzanie za płatności kartą i przelewy. Za zrobienie ich w styczniu dostaniemy 100 zł, zaś za lury oraz marzec łącznie 150 zł.

Tutaj zgarniesz 350 zł za udział w promocji Zyskuj jesienią

Nie ma w tym za dużo logiki, ale koniec końców dla nas liczy się fajna premia za łatwe warunki. Premie zaś mamy dostać w lutym oraz w kwietniu. Po zgarnięciu premii konto można oczywiście zamknąć i poczekać na możliwość udziału w kolejnej promocji. W Paribasie na  szczęście nie trwa to aż tak długo jak w innych bankach:)

Regulamin promocji Zyskuj 350 zł jesienią

31 komentarzy:

 1. Czy Paribas jest naszpikowany równie chamskimi pułapkami jak Citibank?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie to city ma pułapki?

   Usuń
  2. Okaże się po kolejnych miesiącach - szczególnie przy zamykaniu konta.

   Usuń
 2. Mam odsiadkę właśnie zamknąłem konto. Promocja fajna szkoda tylko że banków zostaje coraz mniej na rynku

  OdpowiedzUsuń
 3. Na e-maila do nieaktywnego już konta w IdeaBank otrzymałem znowu taką oto e-informację z tego Banku: Kiedy wszyscy marudzą, że jesień, że deszcz, że zimno, że smog, w sklepach drogo, a oprocentowanie lokat niskie... Ty bądź HAPPY! Z Lokatą Happy Back dla Klientów powracających do Idea Banku to proste. Bo jak tu się nie uśmiechać, kiedy dostajesz:
  Kliknij pobierz obrazy
  • oprocentowanie 2,6%
  w skali roku
  • zysk już po 3 miesiącach
  • możliwość założenia lokaty nawet na 200 000 zł!
  • albo jeśli wolisz –
  już od 1000 zł

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy konto da sie otworzyć tylko przez internet? - bez kuriera z dokumentami czy wizyty w banku?

  OdpowiedzUsuń
 5. Dostałem dziś dziwnego maila w sprawie promocji Toyoty z czerwca tego roku.(150 złotych wypłacanych w kwietniu 2020) Nadmieniam, że tą lokatę założyłem. Dostał ktoś jeszcze takiego maila?

  .kontakt@zgarnijpremie.pl
  Do:
  +++++++++@yahoo.pl

  13 lis o godz. 17:51

  Witaj,

  dziękujemy za udział w promocji "Zgarnij Premię z Lokatą Standard na 12 miesięcy Toyota Banku" organizowanej przez Bonnier Business Polska Sp. z o.o.
  Przypominamy, że aby otrzymać gwarantowaną premię, musisz spełnić następujące warunki:
  w terminie do 12.07.2019 od wysłania wniosku podpisać umowę o Lokatę Standard na 12 miesięcy w Toyota Banku oraz zasilić lokatę kwotą od 5 000 zł do 70 000 zł w terminie do 12.07.2019,
  dodatkowo utrzymać lokatę przez okres 270 dni od daty podpisania umowy.
  Życzymy powodzenia,
  Zespół ZgarnijPremie.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. też dostałem może mają jakiś błąd i wysyłają wszystkim

   Usuń
  2. Też takiego e-maila otrzymałem. Zapewne przypominają to wszystkim.

   Usuń
  3. NIe - nie mają błędu. Ten mail jest przypomnieniem o konieczności utrzymania lokaty przez zdaje się 250 dni. I nic więcej. Nie ma on związku z innymi warunkami, które było dość oczywiste do spełnienia.
   W zamian powiedzcie mi ile kosztuje utrzymanie karty w Paris Bas i co trzeba zrobić aby do wypłaty premii mieć wszystko z głowy i nic nie płacić?
   MM

   Usuń
 6. Też dostałem maila o identycznej treści. Ja również spełniłem powyższe warunki i również nie wiem, co o tym mysleć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zapytałem ich o co chodzi. Odpowiedzieli. Dobrodzieje :)

   "Dzień dobry,

   poniższy mail jest jedynie przypomnieniem o konieczności spełnienia warunków niezbędnych do otrzymania premii, którym jest nie tylko założenie i zasilenie lokaty we jwskazanych terminach, ale także jej utrzymanie przez okres 270 dni od daty podpisania umowy."

   Usuń
 7. kiedy wypada teraz dzień czyszczenia KO w Millenium ? biorę teraz udział w 15 edycji i promocyjne oprocentowanie mam jakoś do 16 listopada

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak zwykle w piątek czyli już jutro, względnie w sobotę, jeśli mamy taką możliwość.

   Usuń
 8. Pytanie - czy płatności BLIKIEM wliczają się do sumy transakcji w danym miesiącu ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, mówi o tym punkt 4.10 regulaminu w którym jest wyliczanka, które transakcje nie są traktowane jako bezgotówkowe (BLIK wymieniany jest jako pierwszy) gdyż są traktowane jako podmiot trzeci.

   Usuń
  2. Wniosek,że zakupy przez internet, Payu na Allegro, też odpadają. Najlepiej dla pewności robić zakupy w sklepach stacjonarnych. Limitu płatności nie ma, tylko ilość, więc zakupy można robić za grosze.

   Usuń
 9. Dziś wreszcie zamknąłem 6 kont w Idea bank. Trwało to jednak strasznie długo bo pół godziny. Każde konto zamykane jest osobno w bardzo ślimaczym tempie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest sens zamykać te konta? Nie ma możliwości powrócić do IB jako nowy. Konta są bezpłatne i kto wie czy się jeszcze nie przydadzą

   Usuń
  2. Po prostu robię czystki w bankach. W tym roku zamknąłem już wiele kont w Optimie, Toyocie, Idea bank i kilka innych. Niepotrzebne, nieużywane to do odrzutu.
   Jak będzie potrzeba to się założy od nowa. Klik, klik i po sprawie.

   Usuń
  3. Jest jeszcze jeden powód. W przypadku powrotu do IB - Polcan sprawdzi też - czy zacznie mu na nowo przysługiwać możliwość zakładania lokaty Zawrotnej, którą mu zabrali ;)

   Usuń
  4. Jak można zabrać zawrotną?

   Usuń
  5. Po prostu przestali ją oferować, bez względu na to do jakiego banku robiłem przelew.
   Na marginesie dziś był dzień bankowy dla mnie. Obok zamknięcia konta w Idea bank przekonwertowałem stare KO na nowe w Getin oraz zwiększyłem limit w Millennium do 100 tys. Oczywiście po to by jutro bez problemów zrobić przelew na 100k z Milki do Getina.

   Usuń
  6. Jak można zwiększyć limit ?

   Usuń
  7. Trzeba zainstalować aplikację Millennium i zatwierdzać przelewy nie smsem lecz logując się do apki i zatwierdzać przelew.
   Dziś wyzerowałem sobie oba rory w Millennium: 360 stopni oraz Prestige który już jest widoczny po imporcie z Eurobanku, przelewy zatwierdzałem apką, a nie smsem. Jutro czeka mnie pierwszy test przelewu na 100k. Limit na 100k już jest widoczny w systemie.

   Usuń
  8. Tę autoryzację należy najpierw ustawić w e-bankowości, a potem ustawić wyższy limit, jest jeszcze 10 tys limitu w apce, więc w sumie jednego dnia można wylać 110k

   Usuń
  9. Potwierdzam dziś bezproblemowe przelanie 100k apką:)
   Jak dla mnie można dodatkowo wypłacić 5k BLIKiem oraz 10k kartą i wpłacić od razu do innego banku. Nie ma to jednak sensu bowiem limit to 100k, no chyba że ktoś ma lokatę urodzinową i akurat się skończy.

   Usuń
  10. A da radę wycofać 100 tys. po staremu z wcześniejszymi przelewami odroczonymi ?

   Usuń
  11. Pewnie tak, ale jak jest możliwość jednorazowego przelewu to warto włączyć taką opcję.

   Usuń
 10. Dwa konta założone i aktywowane. Marcin - czy wiesz jak dostarczą te bony do allegro ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie masz zapis, że "nagroda wraz z datą ważności zostanie przekazana w wiadomości email do 13 grudnia 2019"

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...