wtorek, 19 listopada 2019

Smartfon LG K30 Dual Sim za darmową kartę Citi


Po dłuższej przerwie mamy nową ofertę fajnego smartfona, którego można zdobyć w zamian za całkowicie darmową kartę. Mowa o smartfonie LG K30 Dual Sim, którego parametry można zobaczyć poniżej.Kto może skorzystać z tej promocji? Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały kartę w Citi po 1 stycznia 2018, a więc karencja wynosi w tym banku blisko dwa lata. Jeśli więc zrezygnowałeś z karty jeszcze w 2017 możesz wrócić po nową nagrodę powitalną.

Tutaj zgarniesz nowego smartfona LG za darmową kartę w Citi

Tym razem oferta ma potrwać nieco ponad 2 miesiące do 31 stycznia 2020. Citi nie bawi się w skracanie czy limitowanie promocji więc można się spodziewać, że faktycznie oferta zakończy się z końcem pierwszego miesiąca nowego roku.
Co trzeba zrobić by zdobyć smartfona LG?
Citi nie eksperymentuje z różnymi sposobami na zdobycie premii, tutaj zawsze wymagane jest spełnienie dwóch warunków. Tym razem są to:
 • logowanie do bankowości internetowej (1 miesiąc)
 • wydanie kartą kwoty 2000 zł (3 miesiące)
Pierwszy warunek jest banalny i należy go wykonać w pierwszym miesiącu od podpisania umowy o kartę. Na drugi warunek mamy więcej czasu bo aż 3 miesiące, więc spełnienie dodatkowego warunku nie powinno stanowić problemu. To o połowę mniej niż w ostatniej ofercie ze smartfonem w Citi.

Na marginesie dziś na PP4 przypominam o ostatnim dzwonku na smarfon Oppo za tę samą kartę Citi, gdzie trzeba wydać aż 4000 zł by zdobyć smartfona. Jest na to jednak zdecydowanie więcej czasu bo aż 3 miesiące, oferta kończy się jednak już jutro 20 listopada.Nagroda jednak jest tego warta, gdyż według regulaminu smartfon LG warty jest 599 zł. Nagroda ma być wysłana w terminie 60 dni od momentu gdy otrzymacie wiadomość o spełnieniu banalnych warunków.

Tutaj zgarniesz nowego smartfona LG za darmową kartę w Citi

2. Konto na 3% do karty CitiNa marginesie warto przypomnieć, że posiadanie darmowej karty uprawnia nas także do posiadania najwyższego oprocentowania na rynku dla kont oszczędnościowych. Od niedawna to właśnie Citi zdetronizowało Getin, który przez długi czas przodował w ofercie kont.

Citi Handlowy - Konto oszczędnościowe 3,00% do 100.000 6M
 
Karta kredytowa Citi to jedyna na naszym rynku darmowa karta, więc nic dziwnego że od wielu lat zdobywa wszelkie możliwe nagrody. Co więcej da się dodatkowo zarobić przy jej rezygnacji w postaci 10% cashback. Bank od wielu lat ma ekstra ofertę na zatrzymanie klienta:)
 
Regulamin promocji Darmowa karta za smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMV


14 komentarzy:

 1. A regulamin mówi, że wymóg transakcji na kwotę 2.000 zł trzeba spełnić nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie w temacie. IDEA znowu pokazała zysk - o czym donosi Bankier.pl:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Zysk-netto-grupy-Idea-Banku-w-III-kw-wyniosl-12-9-mln-zl-TCR-na-poziomie-2-22-proc-7774768.html

  OdpowiedzUsuń
 3. O jakie najwyższe oprocentowanie kont oszczędnościowych chodzi, bo ja widzę tylko max 1,5 % i to na niedużą kwotę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skoro pytasz, to dołączyłem do artykułu link do oferty KO na 3% i to do kwoty 100 tysięcy.

   Usuń
  2. OK , ale to jest jednorazówka przy zakładaniu konta i już ją wykorzystałem, natomiast w Getinie promocja jest cykliczna na nowe środki i można z niej korzystać wiele razy

   Usuń
 4. Z innej beczki. Promocja w Paribasie, Konto z rozmachem, wniosek odrzucony bo nazwa mojego miasta składa się z 2 członów a ciągle przy rejestracji wyrzucało błąd więc wpisałem pierwszy człon i dzwonią do mnie że wniosek odrzucony bo nazwa do 17 znaków i miałem wpisać połowę drugiego członu, ale o tym przy rejestracji nie było mowy, ale po pól godzinie może się pan znowu zarejestrować, minęła godzina i dane są już użyte. 550 zł przeleciało obok nosa a już dodawałem sobie po 50 zł do wynagrodzenia minimalnego a wyszło jak zawsze. Napiszę do nich i grzecznie podziękuję, w końcu to bank zmieniającego się świata.

  OdpowiedzUsuń
 5. Też z innej beczki... dostał może już ktoś te 100zł do Biedronki z wrześniowo-październikowej promocji chwilówki NetCredit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeszcze nie, mają czas do końca listopada.

   Usuń
  2. Przyszedł dziś mail od bluepartner. piszą że: Do 30.11.2019r. udostępnimy voucher podarunkowy w zakładce "Twój profil" na stronie bluebonus.pl

   Usuń
 6. Jeszcze w sprawie Paribas, czy otrzymał ktoś emaila w sprawie przyznania pierwszej nagrody w premiinajesień? Zgodnie z regulaminem mieli to zrobić najpóźniej do 20 listopada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wczoraj dostałem maila z paribasa, że załapałem się na pierwsze 150 złotych. Podałem im numer konta do przelewu. Sprawdź w spamie.

   Usuń
  2. Ja i barat dostaliśmy te maile wczoraj ok godz. 14-ej. Nie trafiły do spamu :)

   Usuń
  3. Dzięki za info doszukałem się i u mnie.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...