czwartek, 14 listopada 2019

200 zł na start za zasilenie konta na karcie Revolut dla biznesu


Przed tygodniem informowałem o możliwości zgarnięcia 50 euro za założenie uniwersalnej karty Revolut. Od dziś mamy małe zmiany w tej promocji, zgarnąć można od razu 200 zł co jest uważane za równowartość 50 euro.

Info o premii znajduje się na samej górze: Promocode Odbierz 20PLN

Tym razem informację o premii można zauważyć w górnym pasku promocyjnego linku. Widzimy tam napis: Promocode Odbierz 200PLN is activated. Czas trwania promocji nie uległ zmianie, w dalszym ciągu ma ona potrwać do końca listopada. Od grudnia nie będzie już żadnej premii za otwarcie.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 200 zł na start

Jest jednak mała zmiana w stosunku do poprzedniej premii z 50 euro. Z informacji jakie otrzymałem: osoba, która się zarejestruje i zasili uruchomione konto kwotą 50 EURO (bądź równowartością w PLN), od razu po doładowaniu otrzymuje premię dokładnie tej samej wysokości.Oznacza to, że nie trzeba czekać na otrzymanie premii do czego przyzwyczailiśmy się z promocji bankowych. Tutaj kasę na start otrzymujemy od razu co oszczędza nam niepotrzebnych nerwów w przypadku gdy oferent zwleka z wypłatą obiecanej premii.W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta, które od grudnia niestety już nie będzie premiowane.


To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.Revolut jak sama nazwa wskazuje zrewolucjonizowała ten monopol bankowy. Banki teraz oprócz kont walutowych oferują inteligentne karty, które rozpoznają płatności i pobierają kasę od razu z ror.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 50 euro na start

Przetestowałem to w wakacje na przykładzie konta w Aliorze. Działało całkiem w porządku, ale odbywało się w ramach darmowych korzyści, co zablokowało mi przelewy natychmiastowe. W Revolucie nie ma sytuacji coś za coś, tutaj póki co jest wszystko za friko i to nawet dla firm:)


Przypominam, że nie tylko firmy zyskują tutaj na start. Każdy z Was może za darmową kartę Revolut zgarnąć 40 zł na start korzystając z mojego polecenia i zgarniać kolejne 40 zł za każde polecenie swojego Revoluta dla znajomych. Podobno limit w poleceniach wynosi 100 osób - Też znacznie lepiej niż w bankach:)

Promocyjny link do założenia Revoluta i zgarnięcia 40 zł na start

30 komentarzy:

 1. Pytanie do Getinowców. Dziś przekonwertowałem stare KO na Elastyczne u zielonych. Według informacji konsultantki dopiero jutro to konto będzie aktywne. Jednakże na dokumencie widnieje informacja:
  Zmiana pakietu powinna być dokonana od dnia: 2019-11-16.
  Więc jak to w końcu jest? Trzeba czekać dwa dni na uruchomienie promocji na koncie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie była data następnego dnia i tak się zamieniło. Zobacz dziś w systemie - może to tylko błąd w info i bedzie już nazwa EKO.

   Usuń
  2. Sprawdziłem przed momentem i faktycznie nowe konto jest EKO:)
   Widocznie mają jakiś błąd systemowy, bowiem na pisemnym potwierdzeniu czarno na białym widnieje data jutrzejsza.

   Usuń
 2. Powtórzę pytanie w inny sposób. Czy wpłata na KO nowych środków w dniu jutrzejszym, kiedy teoretycznie jest to jeszcze stare konto powoduje, że nowe środki pracują na stawce starego konta 0,85% zaś od następnego dnia pracują już na 2,80% bo konto zostaje przekonwertowane?
  Zdaniem konsultanta tak jest bowiem zmiana konta na infolinii obowiązuje od następnego dnia, zaś w placówce dopiero po dwóch dniach.
  Nigdy nie spotkałem się z takim przypadkiem, a znając banki nie zdziwi mnie fakt, że uruchomienie promocji na starym KO spowoduje problemy z przypisaniem nowego oprocentowania. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "...a znając banki nie zdziwi mnie fakt, że uruchomienie promocji na starym KO spowoduje problemy z przypisaniem nowego oprocentowania."

   Ja dla pewności poczekałbym z przelaniem nowych środków - aż do momentu konwersji "zwykłego" - KO na to EKO.

   Usuń
  2. Czemu TomTom jak komus odpowiada, cytuje polowe pytania na początku swej odpowiedzi. Zaśmieca tym komentarze i jest to chaotyczne

   Usuń
  3. Też tego nie rozumiem, po to są wcięcia by było wiadomo na jaki komentarz odpowiadamy, więc cytowanie jest zbyteczne. Każdy ma jednak swój styl i ma do tego prawo.

   Usuń
  4. "Czemu TomTom jak komus odpowiada, cytuje polowe pytania na początku swej odpowiedzi."

   Ponieważ tak jak napisał Polcan - taki mam styl. Nikt nie zmusza Cię do czytania moich komentarzy, a wyciąganie cytatów czyjejś wypowiedzi niektórym akurat ułatwia zrozumienie - do czego konkretnie się odnoszę. Często dostaję podziękowania za pomoc i podpowiedzi i tym osobom jakoś "mój styl" chyba nie przeszkadza, ale proszę dać znać jeśli jednak tak ;)

   "Zaśmieca tym komentarze i jest to chaotyczne"

   To Twoja subiektywna ocena. Ja na przykład nie lubię jak ktoś - tak jak Ty, raz używa polskich znaków, a innym razem nie, ale to też indywidualna sprawa piszącego.
   Jedni też wolą być anonimowi (bo tak jest łatwiej w sieci), a inni podpisują się i od razu wiadomo - o kogo chodzi i czy warto tracić czas na czytanie wpisu (np. moim zdaniem Krzysztof P.), ale to też jest sprawa indywidualna.

   Usuń
  5. Ale macie problemy, chłopcy :-)

   Usuń
  6. Tomtom masz swój niepowtarzalny styl, z którego jasno wynika, że jesteś bardzo, bardzo młody. Nieopierzony wręcz.

   Usuń
 3. Polcan. Czy założenie w pierwszej kolejności konta (niefirmowego) z promocją 40 zł wyklucza z promocji dla firm (przy zakładaniu w drugiej kolejności)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jutro się dowiem i dam ci znać.

   Usuń
  2. Odpowiedź jaką dostałem na Twoje pytanie brzmi następująco:
   'To są dwa odrębne ekosystemy, produkt biznes i retail mają odrębne promocje wiec jeśli osoba zakłada dwa różne konta to promocje obowiązują, o ile użytkownik nie zaczął już wcześniej procesu rejestracji z innej promocji, zostawiając swój numer telefonu.'

   Usuń
  3. bardzo przydatna informacja, dzięki

   Usuń
 4. Dziś przy przelewie 100k z Mille do Getina pojawiła się propozycja lokaty na... 2,00%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ktoś ewakuuje się od nich z KO na 2,7% - a oni proponują mu lokatę na 2% ?? A myślałem, że to polityka IDEI bywa czasem niezrozumiała ;)

   Usuń
 5. Ja tam swoje konto oszczędnościowe zamknąłem przez infolinie i otworzyłem to elastyczne bo bałem się, że mogą być różne kwiatki przy przekształcaniu. Ogólnie konto zamknęli, ale dostałem sms-a, że miałem na nim nadpłatę 1 grosz (chociaż konto na 100% miałem puste) i proszą mnie, żebym udał się do oddziału, to mi te pieniądze przeksięgują. No po prostu nie mam co robić tylko jechać 50 km, za jednym groszem:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziś nowy artykuł o zakręconej promocji, w której do zgarnięcia jest 400 zł wyjątkowo na PP4:
  https://polakcandwa.blogspot.com/2019/11/400-z-do-zgarniecia-w-zakreconej.html

  OdpowiedzUsuń
 7. ale chyba można zostawić stare KO w GETIN i otworzyć to drugie elastyczne? jest dostaepny wniosek w systemie, bedzie chyba mozna korzystać promocji na tym nowym EKO mimo istnienia też tego starego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "ale chyba można zostawić stare KO w GETIN i otworzyć to drugie elastyczne?"

   Oczywiście że można - tylko pytanie po co? Oprocentowaie na nim jest bardzo mizerne, a aktualna i ewentualne przyszłe promocje będą dotyczyć już tylko tego EKO. Oczywiście wybór należy tylko do Ciebie.

   Usuń
  2. wiem wiem tylko nie chce mi się dzwonić i dlatego pytałem czy obok starego KO może być równocześnie to nowe KO elastyczne i czy nie bedzie kolidować do promocji, ostatnia promocja zakończyła mi się 8 pazdziernika, rozumiem że jak otworze to nowe EKO to mogę przystapić do obecnej promocji która trwa do końca listpoada?

   Usuń
  3. Możesz chociaż upewnij się, że na dzień badania środków miałeś zerowe saldo. O ile pamiętam chodzi o 28 października.
   Ja wczoraj przekonwertowałem stare KO na EKO i nowe środki już śmigają na lepszej stawce niż w Milli.
   Rozumiem twoją niechęć do dzwonienia do Getin. Dzwoniłem tam w czwartek o godzinie 22:00 i mimo takiej pory musiałem się sporo naczekać na połączenie bo "wszyscy konsultanci są zajęci, proszę czekać na połączenie..."

   Usuń
  4. znaczy kasę wytransferowałem 8 pażdziernika na konto zony w Getin i tam teraz pracuje (promocja tam kończy się 18 grudnia, bo była odpalona 18 sierpnia), wieć na 28 pażdziernika na KO u mnie było 0 i coś tam ROR, 1 listopada doszły odsetki za pierwszych 7 dni pażdziernika, więc chyba nie powinno być problemu?

   Usuń
  5. Powinno być bez problemu, system pokazuje stan nowych środków na nowym KO, więc łatwo to sprawdzisz.

   Usuń
 8. Wziąłem w Credit Agricole kredyt na 3 tysiące w tej promocji "nie płacisz ostatniej raty". Spłata pierwszej raty przypadała na dziś tj. 15 listopada. Już ze dwa tygodnie temu włączyłem autospłatę Na tym koncie zawsze jest kwota powyżej wymaganych 250 złotych. Była też wczoraj i dziś. O godz. 21.30loguję się do konta i mam na czerwono wyświetlony komunikat:"Masz niespłaconą ratę, kwota zaległości 250 złotych,spłać" I dopisek:W celu uzyskania szczegółów udaj się do placówki lub skontaktuj się z serwisem telefonicznym CA24.
  Autospłata w dalszym ciągu włączona, pieniądze na koncie były cały czas. Zrobiłem zrzuty ekranu. Na infolinię dzwonię, ale czynna do 20-tej.
  Spłaciłem ręcznie po 21.30
  Czy tam mają taki burdel czy są na tyle bezczelni, że dążą do tego żebym nie spłacił w terminie i wtedy nie zapłacą za mnie ostatniej raty?
  Będę dzwonił i pisał do nich , bo tak nie może być. Są dwie możliwości: albo burdel, albo szwindel.

  OdpowiedzUsuń
 9. Następna pułapka bankowa? Getina bym o to nie podejrzewał, bo "współpracuję" z nim od początku jego istnienia i zawsze wszystko było transparentne i bez zbędnych emocji. No - oprócz pewnego sfrustrowanego pana (jakieś dwa lata temu), który na moją prośbę o zamknięcie konta wybuchnął z tekstem: "A co, oferta się skończyła, to już bank nie pasuje?". Już go przy następnych wizytach w oddziale nie spotkałem...

  OdpowiedzUsuń
 10. Poszła już reklamacja. Czekam co napiszą. Niestety nie da się u nich dołączyć pliku ze zrzutem z ekranu. A na zrzucie jest wywalone na czerwono: "Masz niespłaconą ratę, kwota zaległości 250 złotych, spłać". Po spłącie komunikat zniknął.

  OdpowiedzUsuń
 11. ...a od dziś lokata na nowe środki w IB - już tylko na 2,5%

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...