poniedziałek, 18 listopada 2019

1700 zł do zgarnięcia za iKonto Biznes w 7 edycji akcji specjalnej


W ubiegłą sobotę informowałem o nowej III już edycji konta z premią. Do zgarnięcia jest znów 200 zł na start, więc kto przegapił wpis może zajrzeć sobie pod ten link. Dla mnie od wielu lat to bank w którym mam stale konto, bo przynosi mi fajne zyski.

Niemal jednocześnie wystartowała w tym banku  akcja specjalna dla firm. W siódmej już edycji znów do zgarnięcia jest rekordowa premia w postaci 1700 zł. Z ostatnich wpisów na blogu wynika, że firmy mają w czym wybierać, ale w Aliorze zgarną najwięcej.


Kto może z tego skorzystać. Według regulaminu z promocji wykluczone są osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy w Aliorze dla danego numeru NIP. To dość zaskakujące, skoro ostatnio mieliśmy karencję w postaci jednego roku.

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Niniejsza akcja specjalna ma potrwać do 31 grudnia 2019 i tym razem nie przewiduję by promocja miała zakończyć się wcześniej więc do tego dnia powyższy link powinien być aktywny. 

Oczywiście w linku rejestracyjnym wyrażamy odpowiednie zgody i zakładamy profil u organizatora tak jak to ma miejsce w przypadku znanych nam akcji specjalnych typu  MoneyMania. Jak zwykle 30 dni mamy na podpisanie umowy o iKonto Biznes, najpóźniej do 30 stycznia 2020.

Co trzeba zrobić by zgarnąć premię?


1. Premia od organizatora - 200 zł
Organizator jak zwykle ma śmiesznie łatwe warunki, a w zasadzie nawet nie warunki. Wystarczy tutaj użyć liczby pojedynczej, bowiem wymagany jest tylko jeden przelew i to na malutką kwotę 500 zł

Wymóg banalny, a mimo to mamy na to strasznie dużo czasu bo aż 2 miesiące od momentu otwarcia konta. Ci co lubią czekać na ostatnią chwilę będą mieć zatem czas na dokonanie przelewu do 13 stycznia, pozostali co otworzą konto wcześniej odpowiednio krócej.

O premii organizator poinformuje najpóźniej do 30 kwietnia 2020. Jak zwykle w przypadku akcji specjalnych mamy 5 dni roboczych na przekazanie swoich danych dla organizatora potrzebnych do wypłaty premii. 


 
2. Premia od banku - do 1500 zł
Druga premia to coś co w Aliorze jest od dawna. Opisywałem ją na PP4 grubo ponad trzy lata temu i mimo upływu czasu nic się tutaj nie zmieniło, chociaż regulamin zaktualizowano. Zapewne zmieni się to wówczas, gdy Alior zniknie z rynku.

Miesięcznie można tutaj zgarnąć 125 zł, łatwo więc policzyć, że całe 1500 zł można zgarnąć po upływie jednego roku. Co trzeba zrobić by zdobyć tę kasę pokazuje poniższa tabela.


Tabela jest jednoznaczna i nie wymaga w zasadzie wyjaśnień z jednym wyjątkiem. W punkcie 5 mamy możliwość zwrotu 10 zł za płatności kartą na kwotę 500 zł. W tym przypadku należy pamiętać, że nie podlegają zwrotowi poniższe transakcje.


Za te płatności bank nie wypłaca premii

Swoją drogą ciekawy jest punkt 4, w którym bank premiuje przelew natychmiastowy. Niemal wszędzie trzeba za tę czynność wnieść dodatkową opłatę, natomiast melonik nagradza to kwotą 10 zł. Szkoda że nie ma tego w żadnym innym banku...

Tutaj zgarniesz sowitą premię do 1700 zł za akcję specjalną w Alior

Czas trwania promocji jest nieokreślony. Na dobrą sprawę to najdłużej trwająca promocja jaką pamiętam spośród licznych jakie tutaj opisuję.
Regulamin promocji Zgarnij premię z iKontem Biznes - 7 edycja
Regulamin promocji 1500 zł dla firm dla posiadaczy iKonto Biznes

1 komentarz:

  1. Nie wszystko jest takie fajne, jezeli ktos placi do US raz na kwartal to juz to obniza,po drugie konto walutowe jest platne,pozostanie 200zl na start,bo z tych dodatkowych to tylko na ZUS mozna miec co miesiac 25zl.

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...