niedziela, 10 listopada 2019

50 euro na start za kartę Revolut dla biznesu


W poprzednim wpisie informowałem o możliwości zgarnięcia 40 zł za założenie uniwersalnej karty Revolut. Jak się okazuje firmy mogą też założyć sobie taką kartę dla biznesu. A co więcej tutaj też można liczyć na premię na start i to znacznie wyższą niż Kowalski.
To zresztą nic dziwnego. W środę omawiałem najnowszą ofertę dla firm w Nest gdzie można zgarnąć 600 zł. To 3x więcej aniżeli w promocji dla każdego z nas, bowiem każda promocyjna akcja w Nest dla zwykłych kont wynosi 200 zł.W przypadku oferty Revolut dla Biznesu zamiast 40 zł na start mamy premię nie w złotówkach lecz w najpopularniejszej walucie w wysokości 50 euro. Dostałem informację, że w linku promocyjnym można liczyć na premię tylko w przypadku założenia konta w listopadzie.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 50 euro na start

Co prawda strona do założenia konta Revolut dla biznesu nie zmieni wyglądu w grudniu, ale brane będą pod uwagę będzie moment złożenia wniosku. Jeśli nastąpi to jeszcze w tym miesiącu to można liczyć na bonus w postaci 50 euro.


W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta, które od grudnia niestety już nie będzie premiowane.To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.Revolut jak sama nazwa wskazuje zrewolucjonizowała ten monopol bankowy. Banki teraz oprócz kont walutowych oferują inteligentne karty, które rozpoznają płatności i pobierają kasę od razu z ror.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 50 euro na start

Przetestowałem to w wakacje na przykładzie konta w Aliorze. Działało całkiem w porządku, ale odbywało się w ramach darmowych korzyści, co zablokowało mi przelewy natychmiastowe. W Revolucie nie ma sytuacji coś za coś, tutaj póki co jest wszystko za friko i to nawet dla firm:)


Przypominam, że nie tylko firmy zyskują tutaj na start. Każdy z Was może za darmową kartę Revolut zgarnąć 40 zł na start korzystając z mojego polecenia i zgarniać kolejne 40 zł za każde polecenie swojego Revoluta dla znajomych. Podobno limit w poleceniach wynosi 100 osób - Też znacznie lepiej niż w bankach:)

Promocyjny link do założenia Revoluta i zgarnięcia 40 zł na start

10 komentarzy:

 1. A ApplePay już działa z Revolutem? Na stronie apple widzę jeż jest. Tylko wrócę do domu to spróbuje dolaczyc...
  Fik

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli mam już zwykłe konto to rozumiem, że mogę otworzyć też firmowe. Ale ciekawe czy przejdzie ten sam e-mail i telefon.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brak możliwości zalogowania się do City - piszą (na czerwono), że "pracują" nad tym problemem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja się zalogowałem bez problemu.

  OdpowiedzUsuń
 5. O tej porze to ja już też:).

  OdpowiedzUsuń
 6. Sorki że nie w temacie, ale zapytam się o konto Profit i nowe środki. Mi 100 dni kończy się 14 XI i jestem w edycji 15. NOwa edycja to będzie nr18 (jeśli w ogóle) I zacznie się zdaje się 16 XI. Czy ja muszę wytransferować środki z banku żeby trafić na 18 edycję czy tez mogę zostawić i zaliczą mi automatycznie na 17 edycje promocji? Chyba muszę wytransferować bo 17 edycja ma zliczane środki na październik więc logiczne chyba że muszę się wynieść, ale zapytam sie o słuszność tego rozumowania

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety musisz wycofać na chwilę te środki - żeby na start nowej edycji promocji konto mieć wyzerowane.

   Usuń
  2. No niestety widzę że tak sobie to zaplanowali że będę musiał przez cały weekend kisić to na Beztroskiej albo innej marnej lokacie bo 15 wypada akurat w weekend.
   Zobaczę ile daje inteligo w tej kwocie co mam. jeszcze dopytam bo nie pamiętam tego szczegółu - zliczanie salda obecnie dokonywało się dzień przed początkiem nowej (czyli wypadałoby 16XI czy w dzień uruchomienia nowej edycji?

   Usuń
  3. Zawsze było na koniec dnia poprzedzającego start nowej edycji promocji.

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...