czwartek, 28 listopada 2019

100 zł w Blue bonus już jest aktywny zaś jeszcze lepsza oferta jeszcze trwa


No i doczekaliśmy się wreszcie nagrody za pożyczenie darmowej kasy. Od dawna zadajecie pytania kiedy będą dostępne kody promocyjne: od dziś już są dostępne w zakładce Twoje aktywne bonusy. Widzimy to na screenie poniżej.Chociaż Blue partner miał czas do soboty, to już teraz tuż przed Black Friday mamy dostępny bon, który jest ważny aż przez 12 miesięcy. Można jednak wykorzystać go już na jutrzejszych promocjach używając kodu, który możemy aktywować w systemie.

Tym którzy jeszcze nie skorzystali z tej superoferty przypominam niżej na czym ona polega, bo to jedna z najlepszych ofert tego roku. I to w lepszym wydaniu, gdyż zamiast 100 zł do Biedronki dostajemy 100 zł na wskazane przez nas konto.Dla przypomnienia jest to bardzo łatwa promocja, nie trzeba bowiem nic robić by zgarnąć dla siebie 100 zł. Wystarczy złożyć wniosek o całkowicie darmową pożyczką z RRSO na 0% i przetrzymać ją sobie przez 14 dni.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Promocja tym razem jest nieco krótsza i potrwa jeszcze do 11 grudnia. Co ciekawe dużo szybciej można liczyć na premię. Uczestnicy poprzedniej edycji promocji, w tym autor tego artykułu, muszą czekać na bon do Biedronki do końca listopada. Tym razem oferent obiecuje wysyłanie nagród już w Mikołaja czyli 6 grudnia 2019.
Oczywiście chociaż do zgarnięcia stówki wystarczy korzystanie z darmowej gotówki przez 14 dni, warto kasę zatrzymać na dłużej, bowiem znów można ją mieć całkowicie bezkarnie przez 30 dni. Sam przetrzymałem kasę niemal do końca. 

Dla przypomnienia wnioskować można o kwotę do 3000 zł. Trzeba przyznać, że Net credit szybko wywiązuje się z roboty i przyznaje kasę praktycznie od razu. Niestety trudno tutaj zgarnąć całą dostępną pulę, mi udało się otrzymać 950 zł, ale dobre i to, kasa przeleżała na koncie na 3% przez niemal miesiąc, a teraz za to czekam na stówkę.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Słowem fajna akcja z której na pewno warto skorzystać i to nawet bardziej niż w pierwszej edycji tej akcji. Mamy nie tylko stówkę w gotówce, ale dodatkowo dostaniemy ją szybciej. Szkoda tylko, że jest to jednorazowy prezent... 

Aktualizacja:
Dzień po publikacji artykułu informacje o aktywnym voucherze z I edycji promocji pojawiła się na naszej poczcie:)
 


Regulamin promocji 100 zł w Blue Bonus II

42 komentarze:

 1. Pekao szaleje! Lokata na Start 2 %.
  Kwota minimalna 1 000,00 zł, maksymalna 5 000,00 zł. Lokata nieodnawialna. Możesz otworzyć tylko jedną lokatę w okresie obowiązywania promocji tj. od 14 listopada 2019 do 13 grudnia 2019r. Oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania lokaty. Kwota lokaty wraz z naliczonymi odsetkami przelewana jest na Twój rachunek po zakończeniu lokaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz kwota pożyczki do 5000 zł

  OdpowiedzUsuń
 3. Wczoraj udostępnili bony, a dzisiaj nawet przyszedł e-mail o tym informujący, także firma w porządku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie ta wiadomość pojawiła się 16 minut temu:)

   Usuń
  2. Pomimo wejścia na stronę https://bluebonus.pl/ nie ma żadnego vouchera i nie ma zakładki Twój profil. Proszę o wyjaśnienie, z czymś takim jeszcze się nie spotkałem.

   Usuń
  3. Pokazałem na pierwszym screenie jak to wygląda. Po wejściu na podaną przez Ciebie stronę musisz się zalogować być mógł zobaczyć zakładkę Twój profil.

   Opcję 'Zaloguj się' już uaktywniono w lepszym miejscu tak jak obiecano (przedtem trzeba było tego szukać pod klawiszem 'Zarejestruj się w promocji'). U mnie pokazuje się obok logo bluebonus oraz dodatkowo pod wspomnianym wyżej klawiszem.

   Usuń
  4. Niestety u mnie czegoś takiego nie ma. Po wejściu na tą stronę jest tylko reklama "WEŹ POŻYCZKĘ DO 3000 ZŁ I ODBIERZ SWOJE 100 ZŁ" która widnieje pod ich logo. Nigdzie nie ma zakładki Twój profil w żadnym miejscu strony. Jedyne aktywne opcje dotyczą tej promocji i przekierowują na stronę NetCredit. Zastanawiam się czy nie zostało to udostępnione jedynie dla autorów artykułu.

   Usuń
  5. Jeszcze raz piszę nie ma czegoś takiego jak Twój profil na tej stronie. To jakiś przekręt i tyle.

   Usuń
  6. @15.15 najpierw się zaloguj. gdzie szukać "zaloguj" napisał polcan wyżej.
   u ciebie będzie to raczej pod warunkami rejestracji. szukaj "Mam już konto w BlueBonus, zaloguj się"

   podobną sytuację ze stroną bluebonus.pl jak u ciebie miałem na starym ipadzie i w smartfonie. na pc jest o'k bez względu na użytą przeglądarkę.
   KK

   Usuń
 4. a tak dla nie znającego się,,, jak się tego używa? podaje kod babce w kasie przy kupowaniu? :)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak babka zeskanuje produkty, to mówisz, że masz kod rabatowy który chcesz użyć i jej podajesz. Kodem możesz płacić w kilku transakcjach, aż do wykorzystania pełnej puli. Na stronie biedronki możesz sprawdzić ile pieniędzy zostało i do kiedy są ważne. Podając swój numer https://kartypodarunkowe.biedronka.pl/
   A jak nie chcesz numeru podawać to możesz też wygenerować sobie na stronie kreseczki kod kreskowy i wtedy dajesz babce i ona go skanuje i też obniża cenę. Sam tak robię z każdym bonem do biedronki i nigdy nie było problemów.

   Usuń
 5. Czy aby wziąć udział w tej promocji i dostać pożyczkę trzeba mieć jakieś udokumentowane dochody?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba, odpowiadasz na kilka pytań na formularzu, po czym o ile dobrze pamiętam na maila przychodzi odpowiedź czy przeszedłeś weryfikację pozytywnie.

   Usuń
 6. Jak zwrócić kasę po tych 14 albo więcej dniach, zrobić przelew zwrotny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz zrobić przelew zwrotny albo zalogować się do bluebonus i użyć opcji spłać pożyczkę. Od razu przychodzi potwierdzenie spłaty, więc to rozwiązali bardzo dobrze.

   Usuń
 7. Informacja dla zainteresowanych:
  Uruchamiajcie sobie jeszcze w listopadzie KO w Getin. Od grudnia czyli od niedzieli stawka będzie już niższa:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety u mnie ostatnia promocja skończyła się 20 listopada. Wgł regulaminu nowej edycji nie mogą w niej brać udziału osoby którym promocyjne oprocentowanie skończyło się od 5 do 30 listopada. Muszę czekać na nową edycję. Tylko zastanawia mnie czy łapię się na konto elastyczne gdy posiadam tylko te zwykłe KO

   Usuń
  2. Na infolinii nic nie wiedzą o obniżce

   Usuń
  3. No ten wpis mnie rozbroił. Jak widzę tego typu informacje będą musiały być skierowane tylko do wąskiego grona zainteresowanych i nie warto ich podawać do wiadomości tutaj...

   Usuń
  4. @Anonimowy 16:38
   Musisz posiadać nowe konto elastyczne. Stare konto można w dowolnym momencie przekonwertować i w połowie listopada tak zrobiłem przy wizycie w oddziale. Dzięki temu załapałem się jeszcze na 2,80% w kończącej się jutro promocji.

   Usuń
  5. "Na infolinii nic nie wiedzą o obniżce"

   Ves - na infolinii często nie wiedzą rzeczy oczywistych, a co tu dopiero mówić o promocji, która się zacznie za 2 dni ;) Polcan ma często przecieki - co będzie i tak jest pewnie i tym razem. Ja obstawiam utrzymanie 200k i obniżkę do 2,7% - bo chyba poniżej Mille nie zjadą?

   Usuń
  6. Zgadłeś. Na szczęście druga promocja z 3,5% zostanie utrzymana. Oficjalnie potwierdze to w niedzielę w osobnym wpisie.

   Usuń
  7. Polcan, czyli mogę jutro ( w sobotę) zadzwonić na infolinię i przekonwertować zwykłe KO na KO elastyczne? I potem przelewem natychmiastowym wrzucić jakieś nowe środki i uruchomić promocję? To zadziała?

   Usuń
  8. Powinno. Daj znać czy się udało.

   Usuń
  9. "...czyli mogę jutro ( w sobotę) zadzwonić na infolinię i przekonwertować zwykłe KO na KO elastyczne?"

   Ta opcja nie przejdzie. Konwersja starego KO zawsze odbywa się w nocy i jest aktywna dopiero na następny dzień. I też nie wiadomo jak to jest w weekendy. Tak, więc jutro lub nawet dopiero w poniedziałek będzie widoczne u Ciebie EKO - co wiąże się już z jego niższym oprocentowaniem.
   Możesz założyć samemu EKO w systemie transakcyjnym i ono najprawdopodobniej pojawiłoby się już dziś, a stare KO sobie później zamkniesz. Jedyny mankament tego rozwiązania - to strata nr starego KO ;)

   Usuń
  10. Potwierdzam. Na moim wniosku było napisane, że promocja zacznie obowiązywać po dwóch dniach, ale została uruchomiona po jednym.
   Numer rachunku jak dla mnie nie ma znaczenia. I tak zwykle różni je ostatnia cyfra o jeden większa.

   Usuń
  11. Jednak nie będę się bawił teraz w konwertowanie do elastycznego KO. Kasa poszła na 92 dni do millenium. To tylko 0,1% mniej :) więc strata niewielka. a kto wie czy przez ten czas coś ciekawego się gdzieś pojawi

   Usuń
  12. Ja zakładałem elastyczne w bankowości internetowej - pojawiło się odrazu, a stare zostało sobie.

   Usuń
  13. A po co konwertować to konto? Jak można otworzyć elastyczne i od dnia złożenia wniosku można wpłacać pieniądze, natomiast stare konto oszczędnościowe zamykamy i tyle.

   Usuń
  14. Przeciez TomTom troche wyzej wlasnie o tym napisal.

   Usuń
  15. Tylko, że nawet jak dzisiaj otworzymy te konto elastyczne to już nie załapiemy się na wyższe oprocentowanie. te pojawia się dopiero po 2 dniach czyli już po promocji

   Usuń
  16. Anonimowy30 listopada 2019 16:43
   co się pojawi po 2 dniach?

   Usuń
  17. Oczywiście, że się załapiemy. Wystarczy z ROR-u przelać nawet głupią złotówkę i się odpali. Jeśli nie mamy nic w Getinie - to można przelać do niego z innego banku expresem i też się załapiemy jeszcze na obecną promocję:)

   Usuń
 8. Pytanie w temacie pożyczki - nie można jej spłacić przed upływem 14 dni, żeby nie utracić bonusu, ale chodzi oczywiście o całkowitą spłatę, czyli rozumiem że częściowo mogę spłacić. Dostałem 850 zł, ta kasa nie wygeneruje zbyt wielkich odsetek na KO, więc wolałbym nawet część spłacić do pozostawienia 1 zł w razie zapominalstwa.

  OdpowiedzUsuń
 9. Polcan jaka jest minimalna kwota na którą trzeba wnioskować aby dostać pożyczkę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem, bo mnie ciekawiła jak najwyższa. Wszak im więcej, tym lepiej. Całość przeleżała przez prawie 30 dni na KO.

   Usuń
 10. A w IDEI, tradycyjnie już w sobotę zjazd na lokatach :( Spadła Beztroska do 1,5%, a Na nowe środki - już tylko 2,2%

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Idea chyba już zwija interes. Trzeba uciekać.

   Usuń
  2. Ja już odjechałem. 2 konta Idealne stan zerowy. Jak długo potrwa ten stan, nie wiem.

   Usuń
  3. ale sporo ludzi ma jeszcze do maja 2020 lokaty na 3,5%. Mam i ja :)

   Usuń
  4. Mam i ja, tyle że do kwietnia ;) Swoją drogą ciekaw jestem czym nas wtedy będą chcieli zatrzymać? O ile w ogóle będą chcieli...

   Usuń
 11. czy od tej stówki trzeba póżniej odprowadzić podatek ?

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...