wtorek, 12 listopada 2019

Powrót hitowej promocji z 100 zł w gotówce + darmową kasą na miesiąc w Blue bonus II


Pamiętacie hitową promocję z października z 100 zł do Biedronki? W listopadzie wraca ona raz jeszcze i to w jeszcze lepszej odsłonie, bowiem tym razem nie trzeba wydawać 100 zł w Biedronce, lecz stówę dostaniemy przelewem na wskazane przez nas konto.


Dla przypomnienia jest to bardzo łatwa promocja, nie trzeba bowiem nic robić by zgarnąć dla siebie 100 zł. Wystarczy złożyć wniosek o całkowicie darmową pożyczką z RRSO na 0% i przetrzymać ją sobie przez 14 dni.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Promocja tym razem jest nieco krótsza i potrwa przez równy miesiąc do 11 grudnia. Co ciekawe dużo szybciej można liczyć na premię. Uczestnicy poprzedniej edycji promocji, w tym autor tego artykułu, muszą czekać na bon do Biedronki do końca listopada. Tym razem oferent obiecuje wysyłanie nagród już w Mikołaja czyli 6 grudnia 2019.
Oczywiście chociaż do zgarnięcia stówki wystarczy korzystanie z darmowej gotówki przez 14 dni, warto kasę zatrzymać na dłużej, bowiem znów można ją mieć całkowicie bezkarnie przez 30 dni. Sam przetrzymałem kasę niemal do końca. 

Dla przypomnienia wnioskować można o kwotę do 3000 zł. Trzeba przyznać, że Net credit szybko wywiązuje się z roboty i przyznaje kasę praktycznie od razu. Niestety trudno tutaj zgarnąć całą dostępną pulę, mi udało się otrzymać 950 zł, ale dobre i to, kasa przeleżała na koncie na 3% przez niemal miesiąc, a teraz za to czekam na stówkę.

Link promocyjny do darmowych 100 zł w akcji specjalnej Blue Bonus

Słowem fajna akcja z której na pewno warto skorzystać i to nawet bardziej niż w pierwszej edycji tej akcji. Mamy nie tylko stówkę w gotówce, ale dodatkowo dostaniemy ją szybciej. Szkoda tylko, że jest to jednorazowy prezent... 


Regulamin promocji 100 zł w Blue Bonus II

10 komentarzy:

 1. A mi odmówili wziąłem w ca 250- do przodu i getin na 0 procent

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A gdzie w Getinie jest coś na 0% ?

   Usuń
 2. A nie widzę wykluczenia dla osób co skorzystały z bonus z biedronki,ale zapewne drug pożyczka nie będzie w ogóle opłacalna? czy może druga pożyczka a warunki dalej za darmo z linkiem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W cuda nie wierzę. Wszędzie takie akcje są jednorazowe, więc jak sądzę osoby, które będą chciały zgarnąć kolejną stówę dostaną odmowę.
   Co prawda każda reguła ma swoje wyjątki, ale póki co nie pamiętam takiej sytuacji, żeby można było miesiąc w miesiąc brać udział w tej samej akcji specjalnej...

   Usuń
  2. Jest wykluczenie, zapis w regulaminie pot 2.3.3.

   Usuń
 3. ciekaw jestem czy komuś udało się ponownie zdobyć to na 0%

  OdpowiedzUsuń
 4. Jest wykluczenie, Czytać regulamin:
  2.3.3. Nie zawarcie wcześniej umowy pożyczki z Partnerem lub za pośrednictwem Partnera.
  Wcześniejsze zawarcie umowy pożyczki przez dany podmiot z Partnerem lub za pośrednictwem
  Partnera wyklucza możliwość udziału w Promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można też zajrzeć na stronę 5 do załącznika. W definicji Promocyjne Warunki Spłaty mowa jest o spłacie 'pierwszej Pożyczki' z czego można wnioskować, że "druga Pożyczka" promocyjną już nie będzie.

   Usuń
 5. A czy jest ograniczenie wieku uczestników promocji?

  OdpowiedzUsuń
 6. mam pytanie. dostałem pożyczke 830PLN, kasa już jest na koncie. Czy nie ma jakiś kruczków? Bo jak rozumiem to trzeba po co najmniej 2 tygodniach spłacić na wskazany numer konta. Czy trzeba jakos w tytule przelewu wpisywać? z góry dziekuje

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...