niedziela, 17 listopada 2019

Jak zmienić limit przelewu na 100.000 zł w Millennium oraz 2,70% na KO + bonusy na start


W każdym miesiącu wyczekujemy niedzieli by sprawdzić czy Millennium dalej trzyma formę i przedłuża promocję swojego konta oszczędnościowego. Od dziś mamy kolejną 18 edycję KO Profit, i jak się spodziewaliśmy dalej fajną stawkę 2,70%

Co więcej nie trzeba już się martwić lub kombinować z zerowaniem konta przed startem promocji. W ubiegły piątek przetestowałem przelew jednorazowy na 100k i poszło bez problemu więc niżej opisuję jak zmienić wreszcie ustawienia by wytransferować od razu całe oszczędności na KO.

1. Konto oszczędnościowe Profit 2,70% po raz 18
Tym razem nie ma nareszcie żadnej modyfikacji. Oprócz tej samej stawki 2,70% mamy ten sam okres jej obowiązywania czyli 92 dni. W dalszym ciągu stawka dotyczy kwoty 100 tysięcy czyli tyle ile można obecnie wytransferować za jednym zamachem.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Millennium na 2,70%

Nowa stawka obowiązuje nieco dłużej niż zwykle bo aż do 11 stycznia 2020. Oznacza to, że w grudniu nie będzie wyczekiwanej niedzieli takiej jak ta. Dla przypomnienia nie ma znaczenia kiedy wpłacimy kasę by uruchomić 92 okres promocji. Przykładowo jak uruchomimy go 10 stycznia to potrwa on do 11 kwietnia 2020.

Nie zmieniły się też stawki powyżej 100.000 zł. Powyżej tej kwoty stawka spada do 1,10% więc nie warto tu trzymać nadwyżki. Wszak w wielu bankach mamy stawki w granicach do 3%, więc to tam lepiej trzymać kasę

Jak zmienić ustawienia limitu przelewu na 100.000 zł

2. Podwyższenie limitu przelewu do 100k
Przez długi czas denerwujące w Millennium były limity dla przelewów zewnętrznych. Limit do 50k powodował, że trzeba było się mocno nakombinować jak wytransferować środki większe od limitu.

Sposobów było wiele, ale najpopularniejszy był sposób z dzieleniem przelewu na pakiety. Dzięki użyciu opcji przyszłego przelewu dało się wytransferować dwa przelewy w jednym dniu, lub cztery jeśli promocyjna stawka na KO była dla kwoty 200.000k


Teraz wystarczy zainstalować sobie aplikację Millennium. Po czym zalogować się do bankowości na kompie i wejść w Ustawienia. Opcje ustawienia można znaleźć klikając w strzałkę skierowaną w dół obok waszego Imienia i Nazwiska.

Rozwinie nam się lista ustawień wybieramy jednak pierwszą na liście Ustawienia ogólne, które zaznaczyłem na żółto na powyższym screenie. Nie wybieramy Urządzenia aplikacji mobilnej jak nakazuje rozsądek.

Zmiana autoryzacji na mobilną
W dalszej kolejności przechodzimy na zakładkę Ustawienia zabezpieczeń i tutaj jako drugie pole znajdujemy Autoryzacja operacji. Klikając w nie zobaczymy możliwość wyboru H@sło sms lub Autoryzacja mobilna. Wybieramy oczywiście drugą opcję jak na powyższym screenie


Zmiana limitu na 100 tysięcy zł

Mając już zmienioną metodę autoryzacji przelewu możemy nareszcie zmienić limit. Znajdziemy go na tej samej zakładce Ustawienia zabezpieczeń. Znajdujemy pierwszy na liście Limit główny (dzienny). Wystarczy zmienić go na 100.000 zaś zmianę zatwierdzić smsem.

Od tej pory gdy zrobimy przelew na dowolną kwotę nie dostaniemy już smsa lecz na ekranie pojawi się prośba o zalogowanie do apki. Logując się do aplikacji zobaczymy klawisz zatwierdzenia przelewu. Na kompie zaś pojawi się komunikat o dokonanym przelewie:)

Koniec z kłopotami z przelewem jakie były do tej pory. Z kombinacjami typu: przelew internetowy na 50k + wypłata z bankomatu 10k + wypłata BLIKiem 5k + przelew zlecany telefonicznie 30k czy zlecaniem przelewu jednorazowego przez kilka dni z wyprzedzeniem:)

Nagrody do zdobycia za kod polecający

3. Dodatkowa premia dla znudzonych Millennium
Kto zniechęcił się już do Millennium i zamknął tutaj konto, może zgarnąć drugą premię na start:) W takim przypadku skorzystać z programu poleceń. Wystarczy, że nie miałeś konta przez ostatnie 12 miesięcy a możesz zgarnąć jedną z 5 nagród do wyboru.
 • 80 zł do empiku
 • 4 bilety do Multikina lub Heliosu
 • karta upominkowa na 80 zł do Zalando
 • do 90 zł z 10% casback za zakupy przez 3 miesiące 
 • lokata na 4% na 3 miesiące do kwoty 15.000 zł
Nagrody wyglądają na ciekawsze aniżeli bilety do kina, ale warunki są tutaj trudniejsze. Wymagane jest by osoba polecona wydała 360 zł w ciągu 30 dni od momentu otwarcia konta

Jeśli chciałbyś skorzystać z tej drugiej promocji w Millennium a nie masz możliwości zdobycia kodu polecającego możesz jak zwykle napisać do mnie na marszr1@gmail.com. Udostępnię Ci kod tak jak w innych programach poleceń. Nowa edycja tego programu potrwa do 3 kwietnia 2020.

Regulamin konta oszczędnościowego w Millennium edycja 17
Regulamin programu Lubię to polecam - edycja V  
Informacja o zwiększeniu przelewu w Millennium do 100k

20 komentarzy:

 1. Czy premię na start mogą zgarnąć też osoby, które przetransferowano z Eurobanku do Millennium (ale dopiero zamierzają założyć konto 360)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już przy okazji poprzedniej edycji pisałem, że dla klientów Eurobanku to ostatni moment by zarobić na wejściu do Millennium. Fuzja z innym bankiem to dla banku przejmującego zawsze koszta, ale w efekcie zdobywają nową klientelę, więc nie będą płacić po raz drugi za nowego klienta.

   Najlepiej pozamykać konta z Eurobanku i poczekać na promocję z 200 zł. Jeśli jeszcze z niej nie skorzystałeś, będziesz mógł wrócić do Millennium i zgarnąć premię na start. Taki myk akurat przejdzie, przerabiałem to na własnej skórze.

   Usuń
 2. Za szybko odpaliłeś fajerwerki :( Mój przypadek. Zleciłem przelew z Mille do Getina już przed 6 rano. Ok 15 telefon celem potwierdzenia przelewu. Cudem jeszcze doszedł tego samego dnia. To że zmienili limit nie znaczy że jest już łatwiej. Znam przypadki że nawet na 20 k blokowali i telefonowali celem potwierdzenia. Zatem, "jak nie kijem to pałą" Fajny to bank ale zdecydowanie nie dla oszczędzających, niestety...
  I niby taki dbający o nasze bezpieczeństwo a z uporem maniaka dzwonią z nieznanych numerów i już na starcie weryfikacją danych. Ja już reaguję "no to do widzenia"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie tylko PKO blokuje większe przelewy, pozostałe banki robią przelewy bez potwierdzeń.

   Usuń
 3. A skąd dokładnie pobrałeś omawianą aplikację?
  Ta oficjalna banku umożliwia zmianę do kowty 50 k.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po prostu na smartfonie wszedłem na google wpisałem aplikacja Millennium i pobrałem.

   Usuń
  2. Dopiero gdy zminisz autoryzacje na mobilna, bedziesz mogl zwiekszyc limit

   Usuń
 4. Tak nawiązując to 21 listopada kończy mi się promocyjne oprocentowanie na KO w Getin. Niestety regulamin mówi, że nie mogę aktywować podwyższonego oprocentowania na nowym elastycznym KO. W taki razie chyba najlepiej będzie przeczekać z kasą na KO w Millenium i czekać na nową promocję w Getin?

  OdpowiedzUsuń
 5. Zmieniłem autoryzację na mobilną z sms-owej zmieniłem limit główny dzienny na 100k ale limit mobilny dalej jest na 50k i nie można go zwiększyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limit mobilny nie ma znaczenia, u mnie wynosi on 10k. Dla zerowania KO ważny jest przede wszystkim limit główny byś mógł robić przelewy z kompa i autoryzować go apką.
   Chyba że wolisz się posługiwać komórką w tym celu...

   Usuń
 6. A można później bezproblemowo po przelaniu tych 100k, wrócić do autoryzacji smsem? Dla mnie jest wygodniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zawrotna dziś w Idea - 2,2%.
  Millennium to dla mnie najfajniejszy bank. Fajna apka, łatwa aktywacja, przejrzysty system płatniczy, dobre KO, łatwe uniknięcie opłaty za kartę. Obecnie trudno znaleźć lepszy. Telefon z potwierdzeniem przelewu miałem tylko raz
  MM

  OdpowiedzUsuń
 8. Uwaga: warto zapoznać się z pojęciem tzw. nowych środków i sprawdzić u konsultanta datę badania salda przez bank.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy mógłby ktoś przypomnieć kiedy należy wyzerować stan konta w Millennium aby załapać się na kolejną edycję promocyjnego oprocentowania na KO ?
  Z góry dziękuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 10 stycznia.

   Usuń
  2. Ale tego dnia, którego wykonasz przelew, zarówno wieczorem jak i całą noc musisz trzymać ręce na kołderce.
   Nie ma co tryskać.

   Usuń
 10. Polcan jest niesamowity! Chciałabym go poznać osobiście. Przystojny i mądry.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...