poniedziałek, 13 stycznia 2020

110 zł z kontem dla młodych w mBanku + KO na 2,70%


Po raz kolejny banki kierują swą ofertę dla młodych osób. Tym razem 110 zł oferuje mBank. Już w listopadzie na blogu dyskutowaliśmy o pogłoskach, że mBank zniknie niebawem z rynku. Warto więc złapać być może ostatnią szansę i wycisnąć co jeszcze możemy. 

Konto, które aktualnie oferuje mBank dedykowane jest dla młodzieży już od 13 roku życia. Ale..

W promocji mogą brać udział osoby, które nie miały konta od 1 stycznia 2017 roku. Młodzież poniżej 18 roku życia konto założy przy pomocy paszportu lub legitymacji szkolnej. Umowę o konto jednak podpisuje rodzic lub opiekun prawny. Tylko że premię pieniężną otrzymać mogą jedynie osoby pełnoletnie. Więc właściwie oferta skierowana jest dla osób od 18 do 24 roku życia.
Konto przygotowane dla młodych jest darmowe: prowadzenie konta, karta, przelewy oraz wypłaty z bankomatów są bezpłatne. Co więcej, 3 wypłaty w miesiącu z bankomatów za granicą również. Przyjemny na pewno jest też fakt, że na karcie można umieścić własną grafikę. A dodatkowo za spełnienie warunków bank wypłaci 110 zł. 


Co trzeba zrobić, aby otrzymać 110 zł?  Suma uzbiera się po spełnieniu warunków:
20 zł za minimum 2 przelewy na numer telefonu + 20 zł za 2 płatności telefonem + 20 zł za posiadanie aktywnego celu oszczędnościowego. Jeśli uda się nam spełnić powyższe warunki, otrzymamy dodatkowe 50 zł.
Skorzystać z promocji można do 30 czerwca 2020 roku.  Czas na spełnienie warunków jest do ostatniego dnia miesiąca następującego po otwarciu konta. 

Warunki nie są trudne do zrealizowania, a dodatkowa kasa dla młodych osób na pewno się przyda.

Dodatkowo  do 2 lutego 2020, bank oferuje 2,70% na koncie oszczędnościowym, i to dla całkiem przyjemnej kwoty 500,000 zł. Może warto upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu.

Tutaj założysz konto, by zyskać 110 zł + 2,70% na KO


Dla przypomnienia - do 30 stycznia 2020 aktualna jest oferta 140 zł z kontem w mBanku, chętnych odsyłam do artykułu i skorzystania z promocji.

Tutaj założysz konto, by zyskać 140 zł


Regulamin promocji dla młodych
Regulamin promocji 2,70% na KO


20 komentarzy:

 1. W Millnecie maja awarie i na KO Profit nie nalicza sie promocyjne oprocentowanie dla nowych srodkow (vs. 11.01.2020) wplaconych np. wczoraj.
  Infolinia zna sprawe i kaze czekac do 2 dni na naprawe problemu.
  To tak informacyjnir, abyscie sie nie denerwowali pp zalogowaniu dzis na konto ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Około 10.00 dzisiaj sprawdzałam i "przeksięgowano" mi 100.000,00 wpłacone wczoraj z oprocentowania zwykłego na promocyjne. Za chwilę jedna sprawdzę, czy nie cofnięto:). Ale dzięki za wiadomość.

   Usuń
  2. Weszłam (ponownie) do Mille na konto swoje i męża - od rana nic się nie zmieniło, czyli wpłacone wczoraj pieniążki są już oprocentowane promocyjnie.

   Usuń
  3. U mnie po 8 nie bylo i nadal nie ma :(

   Usuń
  4. Dodatkowo dowiedzialem sie, ze jesli 17 edycja konczyla sie w trakcie trwania mozliwosci przystpienia do 19 edycji, to nastepuje 1 dzien przerwy w oprocentowaniu promocyjnym.
   Np.
   Oprocentowania promocyjne w edycji 17 konczylo sie Wam 13 stycznia.
   Wyzerowaliscie konta 11 stycznia
   Srodki przelaliscie spowrotem na KO w dniu 13 stycznia to:
   do 11 stycznia wlacznie macie 2,7% z 17 edycji
   za 12 stycznia macie 0 bo nie bylo srodko - i to jest zrozumiale
   za 13 stycznia macie tylko oprocentowanie zwykle
   dopiero od 14 stycznia naliczane jest oprocentowanie promocyjne 2,7% w ramach 19 edycji.
   Nie jest wiec tak rozowo jak sie nam wydawalo.
   OK - to tylko jeden dzien przerwy, ale Regulamin zdawal sie mowic cos innego.

   Usuń
  5. Anonimowy 14 stycznia 2020 15:18
   Nie ma żadnej przerwy odsetki zostaną naliczone prawidłow, bez żadnej zwłoki przy automatycznym przejściu z jednej na drugą edycję. Sprawdzone w praktyce, bez obaw.

   Usuń
  6. @Jerzy: to dlaczego dzis za wczorajszy dzien system poakazuje mi oprocentowanie standardowe, pomimo, ze wczoraj wplacilem nowe srodki w stosunku do 11.01 (gdy mialem zero)?

   Usuń
  7. U mnie też tak było, ale odsetki będą naliczone dobrze.

   Usuń
  8. @Jerze - dzieki.
   Domyslam sie, ze to kwestia systemowa, w nocy z 13/14 konczyla mi sie 17 edycja, wiec system pewnie naliczyl orpcoentowanie, po czym wylaczyl 17 edycje i nie byl juz w stanie wskazac poprawnego oprocentowania w ramach zakonczonej promocji.

   Usuń
 2. Warto dodać, że 2,7% na KO przysługuje wyłącznie posiadaczom mKonta Intensive. Dla innych niestety tylko (może aż;) 2,3%. Co prawda można w promocji przekształcić na to Intensive, ale nie wiem czy wtedy spełni się warunki wymienionej w artykule promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W dodatku tylko nowym posiadaczom k. Intensive.
   Orava

   Usuń
  2. Nie nowym posiadaczom Konta Intensive - tylko na nowe środki względem dnia 30 września.

   Usuń
  3. Zamykałem konto w mbanku w sierpniu 2019 roku. 8 stycznia otworzyłem konto intensive. Ponieważ dzisiaj mi się kończyły lokaty w getinbanku to wszystko poszło do mbanku, przed chwilą otworzyłem konto oszczędnościowe i jest ono oprocentowane na 2,7% do 14 maja 2020 roku, więc tak jak pisze TomTom to promocyjne oprocentowanie jest dla wszystkich.

   Usuń
  4. No jak rozumieć te zapisy z regulaminu:
   1. Nowy Klient – przez nowego Klienta, rozumie się osobę, która począwszy od 01.01.2017 r. nie była lub nadal nie jest Posiadaczem lub Współposiadaczem:
   a. rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub
   b. rachunku oszczędnościowego
   o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017."
   A potem:
   "W Promocji może wziąć udział każda osoba fizyczna o pełnej zdolności do czynności prawnych zwana dalej Uczestnikiem Promocji, która spełnia łącznie następujące warunki:
   1. jest nowym Klientem Banku"

   Przede wszystkim - co oznaczają te tajemnicze numerki i jak się dowiedzieć tyle czasu wstecz, czy je się miało, czy nie?:).

   Usuń
  5. Na numery nie patrz, bo każde konto w mbanku je ma. Więc patrz tylko na to czy miałeś w okresie jaki jest podany konto, czy nie miałeś.

   Usuń
  6. Ale z tego zapisu jednak wynika, że musi to być nowy klient, który konta nie miał konta od 1.01.2017 r. Dlatego jeśli komuś promocja zadziałała, mimo że nie spełnił tego warunku, to może jednak diabeł tkwi w tych numerkach?

   Usuń
  7. Do Anonimowego z godz.18
   W artykule opisana jest promocja konta dla młodych, którego dotyczy właśnie definicja nowego klienta oraz jest wzmianka o KO na 2,7% - co jest zupełnie osobną promocją - dotyczącą tylko i wyłącznie posiadaczy mKonta Intensive (nie tego opisanego w artykule)

   Wracając do nowego klienta - to jeśli od początku 2017 roku nie miałeś/aś tam ROR-u lub KO (możesz zadzwonić do nich i zapytać) to się załapiesz na promocję 110zł. Te jak to nazywasz "tajemnicze numerki" - to nic innego jak składowe numerów bankowych - definiujących właśnie mBank. Zauważ, że wszystkie numery kont bankowych gdzie po dwóch pierwszych cyfrach występuje 1140 - to numery mBanku, tak jak 1160 - to Millennium, 1020 - PKO BP, 1050 - ING i tak dalej... ;)

   Usuń
 3. Ewald - gratuluję debiutu ;) Jedna tylko uwaga - aby Polcan nauczył Cię zwijania tekstu - bo otwiera się cały artykuł przy wejściu na stronę. (też tak kiedyś miałem ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tymczasem jak donosi Bankier.pl od jutra mBank zaczyna zbierać oferty od zainteresowanych jego kupnem:
  https://www.bankier.pl/wiadomosc/Commerzbank-czeka-na-wstepne-oferty-zainteresowanych-mBankiem-zrodlo-7803428.html

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...