czwartek, 23 stycznia 2020

Do 300 zł na przejazdy z kontem w Paribas

Paribas ostatnio zrobił się bardzo eko. W zeszłym roku promocja z sadzeniem drzew tlenowych, a tym razem 300 zł na przejazdy Boltem - które mają być w 100% neutralne pod względem emisji dwutlenku węgla.

Ale po kolei, co to takiego ten Bolt? Dla osób, które nie spotkały się z tym sposobem przejazdów, krótkie wyjaśnienieBolt działa na zasadzie taksówki. Za pomocą aplikacji mobilnej zamawiamy przejazd taksówką, skuterem czy dostawę żywności. Ma być taniej i szybciej. No i ekologiczniej, gdyż Bolt wprowadza pojazdy elektryczne i skutery, aby dbać o środowisko. Można także zgłosić się na kierowcę Bolta.
Paribas oferuje nam do 300 zł na przejazdy zamówione właśnie za pomocą aplikacji mobilnej Bolt. Z promocji mogą skorzystać, jak to zwykle w ofertach Paribas, osoby, które od 9 miesięcy nie posiadały konta.

Uczestnik otrzymuje kod promocyjny o wartości 10 zł do wykorzystania w  Aplikacji Bolt. Miesięcznie można otrzymać maksymalnie 5 kodów, o łącznej wartości 50 zł. 

Co zatem należy zrobić, aby je otrzymać? Wystarczy wykonywać w miesiącach od lutego do lipca przynajmniej jedną aktywność: płatność kartą, przelew za pomocą aplikacji elektronicznej, wpływ na konto, min. 10 zł, transakcja BLIKiem oraz transakcje Google Play albo Apple Play Za każdą z tych aktywności otrzymamy bon 10 zł.  Kody można wykorzystać do 20 marca 2021 roku.

Bolt gwarantuje przyjazd kierowcy w kilka minut oraz chwali się najniższymi cenami. Bolt działa w 150 miastach na całym świecie. W Polsce Bolt dostępny jest w trzydziestu miastach, takich jak m.in. w Bielsko-Biała, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Elbląg, Warszawa, Katowice, Łódź, Wrocław oraz Radom.Promocyjne konto można zakładać do 5 lutego 2020 roku, ale bank przewidział maksymalnie 3000 wniosków. Kto ma ochotę przetestować podróżowanie z Boltem, ma okazję zrobić to darmowo z kodami od Paribas.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...