sobota, 18 stycznia 2020

300 zł do zgarniecia w promocji Skorzystaj w Nowym Roku w Paribas


Po krótkiej przerwie wraca do nas z promocją Paribas. I co ważniejsze premia do zgarnięcia jest wyższa niż w Noworocznej ofercie. W najnowszej promocji Skorzystaj w Nowym Roku do zgarnięcia jest o 50 zł więcej.


Kto może z tego skorzystać? Tutaj nic się nie zmienia, w dalszym ciągu wracać mogą po premię osoby, które odsiedziały 9 miesięcy bez posiadania konta u Francuzów. Jeśli twoja karencja jest dłuższa możesz spokojnie korzystać z oferty.

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji Skorzystaj w Nowym Roku

Jak każda paribasowska promocja tak i ta jest bardzo krótka. Ma potrwać maksymalnie do 6 lutego 2020, ale może skończyć się szybciej, gdyż bank przygotował pulę zaledwie 3000 wniosków, która może się skończyć przed podaną datą.

Co trzeba zrobić tym razem? Skoro premia wyższe to i warunki powinny być nieco inne.


1. 50 zł za 5 płatności kartą
Początek jest komfortowy, najpóźniej do 21 lutego należy otworzyć konto oraz do 29 lutego należy dokonać 5 płatności kartą na dowolną kwotę. Przypominam jednak, że jak zwykle muszą to być zaksięgowane płatności.

To mała pułapka o której można zapomnieć. Księgowanie płatności może zająć kilka dni szczególnie jeśli dokonujemy ich przed weekendem, więc warto zakupy zrobić odpowiednio wcześniej. A premia 10 zł za jedną płatność to fajna premia.

Ta oferta ma jednak jeden wielki minus, który w komentarzach wskazał Mastergreg. Wymagana karta do konta to nie Karta otwarta na dzisiaj lecz karta otwarta na świat, która kosztuje aż... 10 zł miesięcznie. Co gorsza nawet płatności na 300 zł wymagane w kolejnych punktach nie zwalniają z tej opłaty.


2. 100 zł za standardowe czynności
Drugą premię można zgarnąć za czynności wykonane... w dwu kolejnych miesiącach, a więc w marcu oraz kwietniu oraz spełnienie warunku z lutego. Są to standardowe czynności aktywności na koncie do których należą:
 • płatności kartą na kwotę 300 zł
 • dokonać wpływów na konto na 1000 zł
300 zł nie jest trudno wydać, zaś przelew 1000 zł z dowolnego własnego konta w innym banku to żaden warunek. Wypłata premii oczywiście w maju czyli kolejnym miesiącu po spełnieniu premii.


3. 150 zł za powtórzenie punktu 2
Aby zdobyć ostatnią, najwyższą premię, trzeba dostać premię 100 zł czyli spełnić warunki z  marca oraz kwietnia. W kolejnych dwu miesiącach: w maju oraz czerwcu należy zrobić ponownie standardowe czynności:
 • płatności kartą na kwotę 300 zł
 • dokonać wpływów na konto na 1000 zł
Premia 150 zł przyjdzie przelewem na konto w lipcu tego roku.

Tutaj zgarniesz 300 zł w promocji Skorzystaj w Nowym Roku

Paribas przestał być problemowym bankiem, za to stał się najczęstszym oferentem promocji bankowych. Szkoda tylko, że dotyczy to tylko ror nie zaś kont oszczędnościowych. 
Na koniec przypomnę, że Ewald który zadebiutował tutaj swoim artykułem o mBanku w poniedziałek, opublikował wczoraj i dziś dwa artykuły na PP4. Dziś opisuje jak zgarnąć iPhone 11 z Citi:)

Regulamin promocji Skorzystaj z 300 zł w Nowym Roku
Tabela opłat i prowizji w banku Paribas

26 komentarzy:

 1. A tymczasem w Idei zawrotna na 2.0% przy wykonywaniu przelewu do mBanku i Getinu :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli też i ją trochę podwyższyli. I rozumiem, że jeżeli ktoś przelewa kasę z IB na KO 2,7% w mBanku/Getinie - to spece w Idei chcą ich zatrzymać u siebie 2% na lokacie? To się nazywa poczucie humoru ;) Już niebawem inaczej będą śpiewać jak im zaczną odpływać wszystkie Zawrotne na 2,7% a potem te na 2,8%. Zobaczycie, przed Ideą "fala" podwyżek hamujących odpływ kasy...

   Usuń
  2. Zauważcie, że oprocentowanie w Idea lokaty na nowe środki zostało podwyższone o 0,1% - było 2,2%, jest 2,3%.

   Usuń
  3. Dla mnie u nich im więcej, tym lepiej. Mam na ful w innych bankach, a dopinam kupno działki za 400 000 zł - ale pewnie te t
   rzy miesiące jeszcze zejdzie, najwyżej kontrahent poczeka po wpłacie zaliczki.

   Usuń
  4. Tak Gesso, zgadza się i zwróciłem na ta Waszą uwagę jak tylko podpodnieśli ten % w pierwszym komentarzu pod tym artykułem:
   http://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/atwe-300-z-do-zgarniecia-w-iii-edycji.html?m=1#comment-form
   Jednak moim zdaniem jeśli nie podniosą tego % naprawdę znacząco - to czeka IB duży odpływ kasy. Na to liczę - i tego nam wszystkim życzę - bo może wreszcie przejrzą na oczy ;)

   Usuń
  5. @ Tomtom
   Nie bedzie w IB jakichs drastycznych podwyzek lokat. Moze IB podniesie do 2.1 zawrotna i lokate na nowe srodki do 2.4. To mysle, ze co najwyzej. IB zmniejszylo sume bilansowa i redukuje portfel kredytowy. Nie beda sie przejmowac odplywem srodkow.

   Usuń
  6. @Anonimowy 21:59 pisze:
   "Moze IB podniesie do 2.1 zawrotna i lokate na nowe srodki do 2.4. To mysle, ze co najwyzej."
   Chciałoby sie powiedzieć: a nie mówiłem ;) Dziś już IB podniosła % lokaty Na nowe środki do 2,5% a moim zdaniem to jeszcze nie koniec. Zaczynają im odpływać dobrze oprocentowane Zawrotne (2,7% a potem 2,8%) i muszą się ratować podwyżką % ;)

   Usuń
  7. Tylko że lokata na nowe środki nie uchroni ich przed odpływem bo się nie da z niej skorzystać więc to nie o to chodzi.

   Usuń
  8. Zgadza się, dlatego być może jeszcze podwyższą % na innych lokatach np. Zawrotnej - tak jak wcześniej pisałem ;)

   Usuń
  9. Do Anonimowy 7:37
   Nie trzeba było długo czekać ;) Czytałeś może komentarze pod ostatnim artykułem? Podobno Zawrotna do Mille już 2,6% - czyli dokładnie to o czym wcześniej pisałem.

   Usuń
  10. Teraz tak,chcą zatrzymać odpływ. Ciekawe czy to ich ostatnie słowo?

   Usuń
  11. Miejmy nadzieję, że nie. Moje minimum u nich to 2,8%.

   Usuń
 2. Ja zamykam u nich trzy rodzinne konta i nie dlatego, że słabiej płacą niż kiedyś ale za te wszystkie krętactwa jak byli na topie. Miałem lokaty na 2-3 lata i jak zaczęli się obsuwać miałem ból głowy czy nie zerwać. Wytrzymałem do końca ale ten bank stracił moje zaufanie - bezpowrotnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Biorę udział w promocji Paribas. 20 stycznia czyli w poniedziałek mija termin otrzymania od nich stówki promocyjnej... zobaczymy czy dadzą czy trzeba będzie im przypomnieć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 20 stycznia to mają czas na przesłanie na e-mail linka i kodu do zalogowania się na stronie Organizatora w celu wpisania numeru konta na który mają przelać do 31 stycznia 100 zł.

   Usuń
 4. Tak, masz rację i dobrze, że mi o tym przypomniałeś! A linka przysyłają w terminie czy jak mija termin to mają nadzieję, że klient zapomni? Jak to jest w praktyce? A po kliknięciu linka znowu są korowody i czekanie do 20tego następnego miesiąca po Bożym Ciele?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy w mBanku trzeba zakładać konto (podstawowe za 0 zł) koniecznie przez Internet, czy można też w oddziale? Chodzi mi o to, żeby je potem internetowo przekształcić na Intensive darmowe na 6 miesięcy i następnie uruchomić promocję KO na 2,7%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma znaczenia w jaki sposób założysz konto. Grunt abyś ze wszystkim zdążył do ostatniego dnia promocji 2,7% na KO czyli do 3 lutego (PS Samo przekształcenie zwykłego konta na to Intensive odbywa się po przetworzeniu nocnym - na drugi dzień)

   Usuń
 6. Może warto wspomnieć, że do promocji trzeba wziąć kartę która kosztuje 10 zł/miesiąc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Polcan,powinienes dolozyc informacje, ze karta jest platna 10zl/mies, co dodatkowo obnizy wartosc bonusow od Paribasa.

   Usuń
  2. Zgadza się, jak wrócę wieczorem do hotelu sprawdzę tę informację i zamieszczę odpowiednią korektę.

   Usuń
  3. Do artykułu dodałem link do tabeli opłat i prowizji. Legendarny Mastergreg ma niestety rację, bank wymusza założenie najdroższej karty, opłaty za kartę wahają się od 0 zł do 10 zł, a w tej promocji wymagana jest karta otwarta na świat przy której nie ma żadnego odnośnika, więc nie da się uniknąć tej opłaty.

   Usuń
 7. Czyli raczej jedna ze slabszych promocji, bo kwotowo trzeba wydac 1200zl aby otrzymac 250zl, wiele poprzednich bylo tylko oparte na ilosciowych transakcjach karta.
  Kiedy Millennium wyplaca premie 200zl za otwarcie konta (wg regulaminu do konca stycznia, a jak to jest w praktyce?)

  OdpowiedzUsuń
 8. A i może warto wspomnieć ze wpłaty i wypłaty z konta w odziale sa płatne A bankach spółdzielczych i skokach jest bezpłatne

  OdpowiedzUsuń
 9. Poprzednia Promocja była fajniejsza.

  OdpowiedzUsuń
 10. Nowa promocja EKO w Getinie: 2,7%, już tylko do 100k zł, termin przystąpienia - do końca lutego, dzień badania środków na 14 stycznia.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...