wtorek, 28 stycznia 2020

50 zł za samą rejestrację w IV edycji Bonus z Twisto


No i doczekaliśmy się czwartej edycji promocji mojej ulubionej karty Twisto o której pisałem całkiem niedawno. Korzystając z polecenia można było zgarnąć 50 zł jednak wielu czytelników wolało poczekać na start nowej promocji z nadzieją na 2x większą premię.

Edycje mają jednak to do siebie, że kolejna zawsze może być słabsza co znamy doskonale z promocji kont w Getin, gdzie często kolejne nie są już tak atrakcyjne jak poprzednie. Podobnie jest z Twisto, gdzie w najnowszej promocji można zgarnąć 50 zł czyli tyle samo ile w programie poleceń.

Kartę Twisto używałem już dwukrotnie za granicą i muszę przyznać, że sprawuje się rewelacyjnie. Spready są faktycznie minimalne, zaś problemów nie miałem żadnych w płaceniu gdziekolwiek.Przypomnę, że w Twisto już za samą rejestrację dostajemy 50 zł. I co więcej nie trzeba czekać długo na tę kasę: pojawia się ona na naszym koncie już po 1-2 dniach. To bez wątpienia najszybsza promocja na blogu:)

Tutaj zgarniesz 50 zł za rejestrację w Twisto

Promocja, która na marginesie jest dostępna tylko dla osób mieszkających na stałe w Polsce, ma potrwać do wyczerpania puli wniosków. Poprzednim razem limit wynosił 5000 wniosków. W nowej IV edycji mamy taki sam limit, więc ze względu na fakt, że to bardzo atrakcyjna promocja może skończyć się szybko. Warto więc zarejestrować się szybciej.

Co trzeba zrobić by zdobyć pięć dych? Według regulaminu prawo do Bonusu nabywamy, jeśli weźmiemy udział w promocji czyli zarejestrujemy się w niej. To typowe dla fintechów, że nie dają żadnych ekstra warunków.
Jak działa twisto 
Twisto Free to darmowy limit kredytowy do wykorzystania w sklepach internetowych i stacjonarnych. Podczas składania wniosku jesteśmy pytani o podstawowe informacje jakie podajemy przy wyrabianiu karty kredytowej czyli dochody, wydatki itp. W zamian dostajemy limit kredytowy, który różni się dość znacznie od karty kredytowej i to na plus:) 
Używanie twisto jest podobne do używania karty kredytowej. Jest jednak jedna zasadnicza różnica - tutaj można wybierać, kiedy chce się za nie zapłacić – od razu czy nawet do 45 dni od zakupu. I co więcej kompletnie bez żadnych opłat ani koniecznych limitów jakie trzeba wyrobić co jest normą przy kk. Wszystko jest tutaj za friko.

Jedyna rzecz przed jaką warto ostrzec jest wydłużenie płatności. Firma sugeruje by zwrócić tylko 10% wartości wydatków. Jeśli chcemy zarabiać na tej karcie, a to nam chodzi w każdej promocji, należy zawsze wszystko spłacać w terminie i nie dać się nabrać na te sugestie.


Tym co jednak mnie przekonało do karty Twisto jest fakt, że - jak to żartobliwie nazywa oferent - zapłacić nią można w całej galaktyce;) A na poważnie, chodzi o to, że dokonując transakcji w innej walucie przeliczenie na naszą walutę odbywa się praktycznie po najniższym możliwym kursie.

Co w tym jest takiego fajnego? Przecież w Aliorze oraz w Pekao też mamy fajną rzecz bo nie płaci się za przewalutowanie. Fakt, będąc ostatnio za granicą płaciłem kartą debetową z włączoną opcją darmowego przewalutowania w Aliorze i ceny były akceptowalne, nie było bowiem gigantycznych marż jakie płaciłem, gdy używałem karty kredytowej za granicą.

Problemem jest jednak to, że na koncie musimy mieć kasę przez co ciągle musiałem robić przelewy do Aliora by mieć czym płacić. Innymi słowy gotówka się marnowała na ror zamiast pracować na fajnym KO.


Tutaj ten problem jest z głowy, wszak na Twisto otrzymujemy darmowy limit kredytowy i wykorzystać go można płacąc na internecie jak również stacjonarnie. Mamy więc to czego nie ma żadna karta kredytowa w żadnym banku: życie na koszt fintecha z gwarancją przeliczania po najlepszym możliwym kursie wszędzie tam gdzie jest akceptowany Mastercard oraz brakiem opłat i prowizji, które naliczają banki.

Tutaj zgarniesz 50 zł za rejestrację w Twisto
Regulamin promocji Bonus z Twisto - edycja IV
Umowa Twisto Free

25 komentarzy:

 1. Brałem udział w III edycji, czy mogę dalej wysyłać link z moim kodem promocyjnym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polecać Twista można dalej, ale zyski są teraz mniejsze. Zarówno polecający jak i polecony mogą dostać po 30 zł.
   To było pewne, że superoferta nie będzie trwać wiecznie. Widać to już po Revolucie, gdzie system poleceń daje już tylko po 15 zł dla obu stron.

   Usuń
  2. No to fajnie już było. Szkoda.

   Usuń
  3. Bez przesady 50 zł za samą rejestrację to też fajna promocja.
   Źle będzie jak nie będzie kasy na wejściu bo na dobrą sprawę Twisto jest tak rewelacyjne, że warto ją mieć za friko, ale skoro jeszcze dają premię na start to nic tylko się cieszyć. Żałować będą te osoby, które zalety tej karty poznają dopiero w przyszłości, gdy nie będzie już premii za rejestrację.

   Usuń
  4. Oczywiście masz rację, karta jest bardzo fajna, widzę tylko same zalety.
   Pisząc, że fajnie już było miałem na myśli bonus za polecenie: niedawno 5 dych a teraz 3.

   Usuń
  5. Wiem co masz na myśli, piszę po prostu że jeszcze nie jest najgorzej, bo i tak promocja z 50 zł za chwilę się skończy i te 30 zł też będzie opłacalne. Owszem mniej atrakcyjnie, ale dalej warto będzie skorzystać, o czym przekona się każdy posiadacz karty.
   Fajnie już było napiszę, jak z Twisto zrobi się to co teraz jest z Revolutem.

   Usuń
  6. A co jest z Revolutem, zeszli na psy?

   Usuń
  7. O Revolucie pisałem dokładnie tydzień temu.
   https://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/15-z-za-revoluta-dla-kowalskiego-oraz.html
   Na chwilę obecną premia na wejście wynosi już tylko 15 zł czyli znacznie mniej aniżeli na Twisto.

   Usuń
 2. Słabiutka ta promocja, poprzednio była cała stówka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale karta jest git, bardzo pożyteczna.

   Usuń
 3. A ktoś wie jak zwiększyć przyznany limit na karcie? czy może sami po jakimś czasie zwiększają?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rób zakupy w pocie czoła a sami zaproponują Ci podwyżkę limitu.

   Usuń
 4. Powiedzcie czy dobrze myślę: jeśli wyślę do kolegi Link polecający to on załapie się na trzy dychy za polecenie ja jako polecający też a oprócz tego kolega zgarnie 50 zł za rejestrację? Tak to działa aktualnie?

  OdpowiedzUsuń
 5. Można uczestniczyć w jednej promocji, więc albo dostanie 30 zł z polecenia, albo 50 zł za rejestrację. Promocje nie sumują się. Jak jesteś dobrym kolegą to powiesz mu o tej promocji z 50 zł, natomiast jak jesteś złym kolegą to powiesz o tej z polecenia. Kolega będzie stratny 20 zł, za to ty 30 zł do przodu:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I tym sposobem nie zostanę polecającym 'dobrym kolegą'. Dam cynku i niech się załapie na te 50 zł.
   Nawiasem pisząc bardzo przyjemnie 'szasta' się w spożywczaku darmową forsą.
   Dziękuję pięknie za przyswajalne wyjaśnienie :-)

   Usuń
 6. Pytanie: czy Wy też tak macie jak ja, że numery rachunków do przelewów się różnią? Inny numer bankowy mam na umowie i inny kiedym wlazła na Twisto z zamiarem dokonania przelewu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To który w końcu numer jest ważny?

   Usuń
 7. Porąbane to. Numer podany w Umowie jest numerem konta, na który klient wpłacił złotówkę weryfikacyjną. U mnie i tak jest inny ale mniejsza o to.
  Prawidłowy jest numer konta widoczny jest na koncie Twisto. Ze względów bezpieczeństwa za każdym razem ten numer jest inny - indywidualny dla danej transakcji. ALE na początku miesiąca pojawia się podsumowanie, które umożliwia spłatę wszystkich transakcji w jednym przelewie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy na Twisto działa chargeback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma, chociaż dla mnie dodatkowym zyskiem i tak jest fakt odroczonej płatności. Wszak wydana kasa należąca do Twisto pracuje na KO, spłacamy ją dopiero w połowie przyszłego miesiąca przelewem z KO, za co dostajemy z banku dodatkowe odsetki:)

   Usuń
  2. Infolinia jest innego zdania acz Regulamin nic nie mówi na ten temat.
   Bądź tu mądry i pisz wiersze.

   Usuń
 9. O jakich dodatkowych odsetkach mowa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tych które sobie sam wypracujesz. Już od kilku lat używam praktycznie tylko i wyłącznie kart kredytowych. Mam ich obecnie 3 bo limity na kartach wyrabiam praktycznie co miesiąc.
   Na czym to polega? Przykładowo brat wczoraj zamówił 4 bilety lotnicze na maj. Zapłaciłem mu kredytówką, w zamian dostałem kasę, którą wrzuciłem na KO. Podobnie robię z wszystkimi wydatkami własnymi tak bieżącymi jak i przyszłymi dotyczących kolejnych wyjazdów czy imprez. Gdybym zapłacił debetówką uszczupliłbym swoje saldo, a tak pożyczona kasa z kredytówek pracuje na KO. Dzięki temu, że Getin daje nieograniczoną ilość przelewów z KO na ror, nie obawiam się, że zapłacę za dostęp do środków dla spłaty wszystkich 3 kart kredytowych.
   W efekcie dzięki temu co miesiąc pracuje mi na KO kilka tysięcy kasy, które są własnością banku lub Twisto. W skali kilku lat robi się już z tego fajna sumka.

   Usuń
  2. Polcan, jesteś nad wyraz kreatywny :-)

   Usuń
  3. To jeszcze trzeba mieć rodzinę i znajomych co robią odpowiednio duże zakupy. Mój brat to co najwyżej skarpetki sobie kupi, więc takim sposobem przez kilka lat i tak nie uzbieram ładnej sumki:)

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...