piątek, 17 stycznia 2020

Tylko w ten weekend 30% rabatu przez dedykowany link na wyżerkę


Po dłuższej przerwie znów pojawia się oferta z możliwością aż 30% zwrotu na zamówienie z pyszne.pl. Jak się okazuje taka okazje nie pojawia się raz w miesiącu, jak sądziłem, bo w grudniu nie mieliśmy tego typu oferty.

Na szczęście okazja taka znów się pojawia się w nowym roku, więc możliwe że znów będzie się powtarzać. Póki co wiadomo, że będzie obowiązywać w dniach 17-19 stycznia i zamiast typowego rabatu na 2% od dziś mamy 15x więcej bo aż 30% rabatu na jedzenie


Tylko w dniach 17-19 stycznia zniżka dla użytkowników refundera

Jak uzyskać taki rabat? Oferta jest dedykowana dla użytkowników serwisu Refunder o którym pisałem już dawno temu, ale do którego link można znaleźć cały czas w drugiej części nieprzegapki na PP4.

Tutaj zarejestrujesz się w programie Refunder

Oferta ma potrwać w dniach 17-19 stycznia, ale na stronie promocyjnej mamy dodatkową informację lub do wyczerpania budżetu promocyjnego. Zamówić warto więc wcześniej póki budżet jeszcze jest niewyczerpany.

Serwis przedstawiałem kilka lat temu, więc kto przegapił może wrócić do archiwalnego artykułu by poznać szczegóły na ten temat. Większość artykułów jest ważna tylko przez ograniczony czas, ale wpis dotyczący Refundera jest aktualny od wielu lat i pewnie będzie przez kolejne kilka.Przypomnę więc w skrócie, że Refunder to największa w Skandynawii strona typu cashback. Gdy opisywałem ją w 2016 roku w ofercie było 556 sklepów online, w których mogliśmy otrzymać cashback. Dwa miesiące temu we wrześniu widzieliśmy liczbę 630 sklepów w 12 kategoriach, a obecnie czyli w styczniu już 750+, jest więc z czego wybierać.


Jeśli robisz często zakupy online, albo nawet okazjonalnie, na pewno warto robić to tam, gdzie dostajemy dodatkowo zniżki. Wszak dostajemy do chaty ten sam produkt, a jeśli może być on tańszy bo korzystamy z innego linku to tylko na tym skorzystamy.
Po weekendzie będzie tu znów rabat tylko 2% zamiast 30%
Najlepsze są jednak okazjonalne promocje jak omawiana dziś, wszak 30% to prawie 1/3 ceny wyjściowej.  Podjeść sobie lubi praktycznie każdy z nas, a w weekend jest dobra okazja by spotkać się ze znajomymi na okazjonalną wyżerkę czy to na imprezie czy to w kameralnym gronie i odpocząć na chwilę od tego co mamy na co dzień.

Tutaj zarejestrujesz się w programie Refunder

Do wyboru mamy pizzę, sushi, kebab itd itp - słowem co kto lubi. Można też oczywiście zapłacić kartą, która ma swój cashback z jednej z licznych promocji bankowych i zyskać na tym podwójnie:)

Liczba sklepów wzrasta - dziś to już ponad 750
 

5 komentarzy:

 1. Z wyżerką weekend zaczyna IdeaBank. Podwyższenie oprocentowania lokat?! Na nowe środki (było 2,2%), a dziś oprocentowanie w wysokości 2,30% w skali roku dla nowych środków na 3 miesiące i na pozostałe okresy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bank spółdzielczy na podkarpackim zawieszony to pewnie IDEA tam chce ściągnąć kase

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze raz mBank. W regulaminie na Intensive i 2,7% napisane, że na środki i NOWY KLIENT (który nie miał tu konta od 1.01.2017 r.). Ale ktoś tu napisał, że zamknął konto w sierpniu 2019 r. i się załapał. To jak to jest? Ja zamknęłam konta w połowie roku 2019 i nie bardzo wiem, co robić, a lokaty w innych bankach kończą mi się tuż, tuż.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym kimś byłem ja i potwierdzam to co wcześniej napisałem. Też, nie byłem pewien i przed otwarciem konta dzwoniłem w tej sprawie do banku, pani na infolinii powiedziała, że promocja odnośnie pieniędzy dotyczy jedynie nowych klientów, natomiast podwyższone oprocentowanie jest dostępne dla wszystkich. Powiedziała, też, że jak coś to mogę najpierw zawnioskować o samo konto intensive, a dopiero po jego otwarciu o konto oszczędnościowe wtedy na 100% będzie podwyższone oprocentowanie, bo regulamin tego konta oszczędnościowego już nie ma tutaj żadnych wykluczeń https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/regulamin-promocji-ekonto-oszczednosciowe-na-nowe-srodki-edycja-ii-do-03.02.2020.pdf . I tak zrobiłem, to znaczy otworzyłem najpierw konto, po paru dniach jak mi się lokaty skończyły, przelałem z nich pieniądze do mbanku i tego samego dnia złożyłem wniosek o to konto oszczędnościowe. Otworzyło się ono natychmiast i mam oprocentowanie 2,7% do 14 maja.
   A i teraz jak bym otwierał to bym otworzył najpierw zwykłe konto, a dopiero je przekształcił na intensive, bo w ten sposób masz przez pół roku to konto za darmo bez żadnych warunków ( o tym pisał TomTom w tym temacie http://moneyafterhours.blogspot.com/2020/01/300-z-w-promocji-radosc-dziaa.html#comment-form regulamin do tej promocji https://www.mbank.pl/pdf/promocje/konta/dla-chcacych-wiecej-v-edycja-do-30-06-2020.pdf

   Usuń
 4. Z bonusem musi być nowy klient bez bonusu jak interesuje Cię tylko lokata 2.7 wystarcza nowe środki

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...