poniedziałek, 6 stycznia 2020

3% na KO dalej w T-mobile oraz 300 zł cashback rocznie bez limitu


Od nowego roku mamy nową promocję w fajnym T-mobile. Klon Aliora robi to samo co ING czyli odnawia stale ofertę na początku każdego kwartału, ale oferta jest zdecydowanie lepsza od Banku Śląskiego.

T-mobile od dawna to moje konto główne, jeśli brać pod uwagę płatności kartą. To jeden z nielicznych banków, gdzie nie warto zamykać konta, bo promocja z cashback jest stała, ale nowi mogą dodatkowo liczyć na 3% na KO do kwoty 50.000 zł.


Najnowsza oferta konta w T-mobile potrwa przez kolejny kwartał czyli do 31 marca 2020 i obowiązuje przez 3 miesiące od momentu założenia. Kto z tego jeszcze nie skorzystał ma kolejny raz ku temu okazje, a co więcej zarabiać można tutaj na samych kontach.

Tutaj założysz konto w T-mobile ze zwrotem 300 zł za zakupy

Kim dla T-mobile jest nowy klient? Tutaj już nie jest tak różowo, dla T-mobile nowy, to taki co nie miał w tym banku konta przez okres równych trzech lat ściślej między 1 stycznia 2017 a 31 grudnia 2019.

T-mobile jest dla mnie bankiem pierwszego wyboru ze względu na ciągłą promocję dwóch  kont jakie tu mamy do wyboru. To jedyny znamy mi bank w którym mamy cashback od kilku lat bez przerwy, nie trzeba więc zamykać konta po zgarnięciu premii i czekać na powrót. Kasa jest non-stop w wariancie 300 zł lub 180 zł na rok.


300 zł za konto Premium lub 180 zł za konto Freemium
Fajny cashback uzależniony jest od konta jaki tutaj posiadamy. Do wyboru mamy konto Freemium, które daje 180 zł w skali roku, lub konto Premium, gdzie zgarniać można 300 zł rocznie. Biorąc jednak pod uwagę ciągłość zgarnąłem tu już grubo ponad 1000 zł:)

Tutaj założysz konto w T-mobile ze zwrotem 180 zł za zakupy

Generalnie nie ma znaczenia, które konto będziemy posiadać. Różni je tylko jedno: 
 • dla Freemium trzeba wydać kartą 300 zł
 • dla Premium wymagania wynoszą 500 zł
Początkowo posiadałem Fremium, ale szybko przekonałem się, że skoro ta oferta nie ma limitu czasowego lepiej mieć 120 zł więcej rocznie. Wydać 200 zł więcej to nie problem, a więcej kasy zawsze się przyda.


Co więcej bank pozwala zrobić fajny myk, że nie trzeba płacić za konto kartą debetową. Dla premii wystarczy posiadać tylko kartę kredytową, a co za tym idzie na koncie ror nie musimy trzymać środków, co jest świetną kombinacją. 


Dzięki temu możemy po prostu żyć na koszt banku pamiętając jedynie o spłacie zadłużenia w podanym terminie. Standardowo bank daje 2500 zł zadłużenia na karcie, dla tej kwoty zresztą procedura wydania karty jest uproszczona.

Tutaj założysz kartę kredytową w T-mobile dla 5% cashback

Ciekaw jestem jak długo jeszcze potrwa opisana wyżej fajna promocja konta. Comiesięczny cashback wyklucza nas ze skorzystania z oferty KO na 3%, ale 5% cashback jest wart by być tutaj klientem na stałe. Oby jak najdłużej.

Tabela opłat i prowizji w T-mobile

26 komentarzy:

 1. procedura wydania karty jest uproszczona --> proszę o rozwinięcie. Co wymagają ? Dzwonią, czy wszystko przez internet ?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy dla premii 300,0 zł/rok (konto Premium) musi wpływać wynagrodzenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. A jakie są opłaty za kk?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informacje są na stronie 12 w załączonym regulaminie. 0 zł pod warunkiem płatności na 15 tys/rok lub 35 zł, jeśli wydamy kartą 7,5 tys/rok.
   Osobiście nie zapłaciłem jeszcze ani złotówki za tę kartę, ale inna sprawa, że korzystam z różnych promocji zwalniających z opłat oraz wykonuję bardzo duże obroty na karcie, bo to moja podstawowa karta płatnicza. Innymi kartami wykonuję tylko obowiązkowe płatności średnio na 1 zł.

   Usuń
 4. Łarwiej otrzymać limit w koncie. Mnie nie dali kredytowki z limitem 1k ale limit bez problemu

  OdpowiedzUsuń
 5. W Millenium trzeba zerować tylko konto oszczędnościowe profit aby załapać się na kolejną promocję?.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko, żeby mieć zerowe saldo promocji.

   Usuń
 6. Mam pytanie odnośnie EKO Getin - obecna promocja trwa do 19.01. Załóżmy że EKO zostanie otwarte 17.01 i zostanie wpłacona jakas nieduża kwota, to czy pieniądze wpłacone 20.01 również będą oprocentowane promocyjnie na 2,7? Czy tylko pieniądze wpłacone do 19.01?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystkie środki wpłacone po 17.01 biorą udział w promocji przez 4 miesiące od 17.01. Oczywiście do 200 tys.

   Usuń
  2. 17.01 rozpocznie Ci sie okres promocyjny. Pozniej przez caly czas trwania Twojego okresu bedziesz mogl doplacac (i wyplacac) do woli (oczywiscie pamietajac o oplatach za 2 i kolejna wyplate.

   Usuń
  3. A to nie jest tak, że wszystkie przelewy wewnętrzne z EKO są darmowe? Czy tylko dwa?

   Usuń
  4. Wypłaty w dowolnej ilości z KO Getin mają być do końca tego roku za friko.

   Usuń
 7. Kiedy może przypadać dzień badania salda na EKO Getin w nowej promocji ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zadziałają schematem z ostatnich edycji będzie to 13 albo 14 stycznia.

   Usuń
  2. Pamietajcie jednak, ze w Getinie noe mozna brac udzialu w nowej promocji, jesli stara konczy sie po rozpoczeciu nowej (dla danego klienta)

   Usuń
 8. Zamykałem dzisiaj konto w credit agricole i dostałem ofertę utrzymaniową: 25 zł co miesiąc za zapewnienie wpływu wynagrodzenia minimum 1000 zł i 3 transakcje kartą lub bik na dowolną kwotę przez 6 miesięcy, więc można dostać 150 zł. Nie skorzystałem bo jestem na własnej działalności i nie spełniłbym wymogu wynagrodzenia, dopytywałem Pani to mówiła, że nie może być to własny przelew z innego banku, ani przelew od kogoś znajomego. Musi być to wynagrodzenie. Później dzwonili z Wrocławia i wydłużyli tą ofertę do roku (więc można zyskać 300 zł), dodatkowo oferowali zwrot 5% za rachunki, też do kwoty 25 zł miesięcznie (czyli kolejne 300 zł). Ponieważ się nie zdecydowałem (ze względu na to wynagrodzenie, to babeczka zaoferowała lokatę na 50 tysięcy na rok przy wpływach 10 tysięcy miesięcznie, ale okazało się, że też musi to być wynagrodzenie. Więc oferta nie dla mnie, ale informuję o niej bo moim zdaniem warunki fajne, zwłaszcza jeśli chodzi o te 25 zł na konto i zwroty za rachunki, może ktoś się skusi, bo w sumie 600 zł można zyskać za łatwe warunki do spełnienia. Ponadto 14 kończą mi się lokaty w getinbanku i przyszedł sms, że odnowią się na 2,1 %

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i to jest zapewne ta oferta, którą miałem dostać. Niestety w oddziale spotkałem inną babkę, która nie miała nic przygotowanego i z wielką obojętnością zamknęła mi oba konta, oddając potwierdzenie na świstkach papieru typowych dla CA.

   Usuń
  2. łeeeeeee :( , czemu ja tego nie przeczytałem wcześniej.... Ja zamykałem w CA i dostałem propozycje tylko 300zł/rok zwrotów 5% za opłaty domowe, zgodziłem sie :(

   Usuń
 9. Dziś właśnie wróciłem z oddziału Getin i to m.in. tam pytałem - darmowe są przelewy z oszczędnościowego na konto w Getin - bez limitu. Natomiast płatne są przelewy z oszczędnościowego do innego banku. Zatem, aby mieć bezpłatny przelew, najpierw należy przelać z oszczędnościowego na konto w Getin, a następnie z konta Getin przelać do innego banku.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziś byłem w oddziale Getin Bank. Była kolejka - większość starszych osób. Zakładali oni lokaty (przychodząc do Banku, nie byli przygotowani do rozmowy z pracownikiem Banku - pytali o podstawy, np. jakie bank ma obecnie oprocentowanie). Pracownicy ochoczo prezentowali jakieś lokaty na 0,85%.

  OdpowiedzUsuń
 11. Następny spadek oprocentowania w IdeaBank - Lokaty short plus, ping-pong i nr 1 - spadek o 0,2%.

  OdpowiedzUsuń
 12. Kiedy otrzymujemy (kiedy otrzymamy) odsetki z konta oszczędnościowego w Millennium, jeśli wypłacamy pieniądze w środku miesiąca (wypłata 8 stycznia)? Normalnie odsetki takie są przyznawane w nocy po upływie miesiąca kalendarzowego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawsze na koniec miesiąca. Możesz dziś wpłacić wieczorem 100.000 zł, jutro rano je przelać gdzie chcesz i za tę noc odsetki dostaniesz pod koniec miesiąca, lub pierwszego.

   Usuń
  2. do polcan8 stycznia 2020 08:19 Dziękuję, Polcan, za cenną wskazówkę (jestem nowy w Getin i przelewam z Millennium do Getin).

   Usuń
 13. Chyba ludzie zerujący konta w Mille na poczet ewentualnej nowej promocji KO Profit - przelewali kasę na PING-PONG-a w Idei - bo od dziś i na nim obniżyli procent do 1,2%.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...