czwartek, 9 stycznia 2020

200 zł na start za zasilenie konta na karcie Revolut dla biznesu


Po bankach w Nowym Roku z nową promocją wraca także niezwykle popularna karta Revolut, która zdała u mnie test celująco podczas pobytu za granicą. Tym razem jest to jednak oferta Revolut dla biznesu w której znów można łatwo zgarnąć 200 zł.Kto może z tego skorzystać? 
Według informacji na stronie promocyjnej: spółki z o.o., spółki akcyjne, spółki komandytowe lub inne formy działalności gospodarczej z siedzibą w państwie należącym do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Tym razem informacji o premii nie trzeba szukać na górnym pasku promocyjnego linku. Od razu widać, że 200 zł dostaniemy za skorzystanie z promocyjnego linku takiego jak poniżej.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 200 zł na start 

Nowa promocja potrwa znacznie krócej aniżeli w poprzedniej, listopadowej edycji. Akcja promocyjna ma się zakończyć już 20 stycznia 2020 do godziny 23:59. Po tym terminie można dalej będzie składać wnioski, ale premia nie zostanie już przyznana.Co trzeba zrobić by dostać 200 zł? Strona promocyjna nie jest już tak enigmatyczna, popularny fintech zamieszcza już coraz więcej informacji na niej. Warunek w zasadzie jest tylko jeden i to niezwykle banalny:
 • należy wpłacić minimum 200 zł na konto Revolut dla Biznesu
wpłata wygląda banalnie i odbywa się natychmiastowo. Kowalski może po prostu zalogować się do aplikacji, wpisać kwotę i kasa od razu znajduje się na koncie. W banku zaś z którego zasilamy konto pojawia sie informacja o płatności kartą:) 


Zaletą tej czynności jest fakt, że nie trzeba czekać na to by środki pojawiły się na karcie Revolut. Znajdują się one tam natychmiast. W wersji Revolut dla biznes jak sądzę sytuacja wygląda podobnie.


W przeciwieństwie do banków nie trzeba oczywiście spełniać żadnych dodatkowych warunków, co na chwilę obecną jest bardzo dużą zależą fintechów. Wystarczy samo założenie konta, które po 20 stycznia niestety już nie będzie premiowane.


To podobno dzięki Revolutowi mamy w bankach rewolucję w płatnościach za granicą, które do niedawna były prawdziwym eldorado dla banków. Jechaliśmy za granicę, to z góry liczyliśmy się z dodatkowymi opłatami, to był luksus za 'bycie światowcem'. Na pociechę był fakt, że wyglądało to lepiej, aniżeli kłopotliwe przelewy Western Union z ubiegłego wieku.Revolut jak sama nazwa wskazuje zrewolucjonizowała ten monopol bankowy. Banki teraz oprócz kont walutowych oferują inteligentne karty, które rozpoznają płatności i pobierają kasę od razu z ror.

Tutaj założysz konto Revolut dla biznesu i zgarniesz 200 zł na start

Przetestowałem w grudniu kartę Revolut. Działa lepiej aniżeli karty w Aliorze czy Pekao ze względu na swobodne i co więcej natychmiastowe jej zasilanie w dowolnym momencie. Ma też tę przewagę nad Twisto, że księgowanie jest jednorazowe i rzeczywiste.

Słowem fajna oferta, tyle że bardzo krótka...

Promocyjny link do założenia Revoluta i zgarnięcia 40 zł na start

23 komentarze:

 1. Dziś kolejna część niekończącej się parodii CA. Bank przyznaje odsetki z KO co kwartał. Po pierwszych trzech miesiącach owszem była wypłata, po kolejnych trzech już niestety nie.
  Zamknąłem KO wraz z ror niedawno. Jak się okazuje dopiero po zamknięciu KO zaległe odsetki wylądowały na ror i są do mojej dyspozycji.
  Pytanie gdzie były przez czas od 18 grudnia, gdy miały się pojawić na koncie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powiem Ci Polcan, że Ci się trafił wyjątkowy pech z tym kontem. U mnie żadnych problemów typu naliczenia opłaty za konto nie miałem, odsetki też prawidłowo się naliczyły. W każdym razie, jak dostałem drugie odsetki za promocyjną lokatę, konto zamknąłem i czekam teraz na upływ 30 dniu:).

   Usuń
  2. Na marginesie bank wisi mi jeszcze 3 zł opłaty za powiadomienia sms, których nigdy nie dostawałem + jakieś odsetki karne za jakiś dług, którego nigdy tu nie miałem.
   Na 'pocieszenie' mam fakt, że kumpela, która robi to samo co ja w Pekao ma co miesiąc opłaty, których ja nie mam. Jakim cudem? To jak zwykle wie tylko bank...

   Usuń
 2. A wy się nie boicie o dane w tych fintechach? Przecież w takich instytucjach tnie się koszty i ochrona danych jest traktowana mocno po macoszemu bo to spółki wzrostowe więc kasa idzie ciągle w zwiększanie zysków a ochrona danych to tak średnio wygląda. Znam spółki w których po wyciekach okazywało się ze dane trzymają w google cloud. Dotychczas nie było obowiązku informowania klientów o wyciekach wiec dane zapewne fruwały na prawo i lewo. MI w sumie to nie przeszkadza jeśli chodzi o commerce i spam, ale jakieś dane bardziej wrażliwe to już bym ostrożniej do tego odchodził.
  A ten revolut to się do czegoś w ogóle jeszcze nadaje poza płatnościami w PL i za granicą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy się nadaje. Oczyuwiście, tylko że to jest coś o czym nie można publicznie mówić, ale kumaci użytkownicy szybko mogą zajarzyć jak ją wykorzystać.
   Dla mnie super sprawa, to z płatności zagranicznych możliwość natychmiastowego doładowania. Na innych kartach trzeba by było czekać na realizację przelewu, tu robisz zlecenie z połączonej karty (w moim przypadku z Millennium) pyk i gotowe.
   Do tego dochodzi rzecz jasna darmowa wypłata za granicą. W przyszłym tygodniu znów wyjeżdżam z kraju, więc będę dalej aktywnie testował revoluta.

   Usuń
 3. Czy w Getin Bank do nowych środków dla Elastycznego Konta Oszczędnościowego (promocja 2,7%) są wliczane pieniądze z konta osobistego Proste Zasady i ewentualnie złożone na lokatach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Te z konta osobistego nie, ale te z lokat już tak - bo mowa jest o nadwyżce środków na "produktach depozytowych".

   Usuń
  2. Definicja Produktów depozytowych wg. Getinu zamieszczona jest w tym regulaminie:
   https://www.getinbank.pl/centralne_repozytorium_dokumentow/EF3413A401FBB1D929394E0CB1F4F89E828DD932E548C6B33C50DF3086DA6054

   Usuń
 4. Czy jest jakiś dzienny limit przelewów zewnętrznych z Getin (z ROR do innego banku)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Kiedyś to było 200k i chyba dalej tyle jest.

   Usuń
  2. Na pewno limit dzienny 200.000 zł. Pytałem o to ostatnio w oddziale. Jeśli powyżej 200 tys., trzeba wówczas udać się osobiście do oddziału - w celu dodatkowej weryfikacji.

   Usuń
  3. Tak mi się coś wydawało. Muszę na początku lutego wyprowadzić stamtąd dodatkowe 10 tys., które trzymam tam na 2% jako takie pieniążki "podręczne" - ze względu na ich bezopłatowe wszelkie przelewy wewnętrzne

   Usuń
 5. A tak samo jest ailor banku zamknął konto techniczne A po zamknięciu konta technicznego pojawiło się 6 groszy który nie zwrócił od sierpnia A w oddziale już 3 razy deklaracje pisali

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. łoooo jesu, Krzysiu wrzuć numer konta to czytelnicy Ci te 6 groszy przeleją z nawiązką :)

   Usuń
  2. Ja mam nadpłatę 1 gr. za zlikwidowane konto oszczędnościowe w getinbanku. Dostałem sms-a, żeby udać się do oddziału to mi to przeksięgują. Już lecę i robię 100 km, dla 1 gr.:)

   Usuń
 6. Czy ktoś się orientuje czy jest zawrotna w Idei i na jaki % ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ostatnio była i podobno na "aż" 1,8%. Żenada...

   Usuń
  2. Jeśli będziesz wiedział więcej o lokacie zawrotnej, pisz. Wczoraj zaś w Millennium lokata specjalna podczas przelewu do innego banku - 2 % na 3 miesiące do kwoty 50.000 zł.

   Usuń
  3. Dziś przelew z Getin do PKO dwie oferty: 2% oraz 1,7%

   Usuń
 7. Czy są już jakieś przecieki z Mille dotyczącej konta oszczędnościowego?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno warto wyzerować jutro konto :)

   Usuń
 8. we wtorek kończą mi się lokaty w getinbanku i stamtąd moje wszystkie pieniądze idą do mbanku na to konto 2,7%.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...